Ráda bych se zeptala těch, které mají zkušenost s Loreal Steampod žehličkou na vlasy, jestli se kvalita jejich vlasů po pravidelném používání žehličky zlepšila. Po kladných ohlasech jsem si žehličku pořídila včetně k tomu určeného krému a keratinu a zatím zlepšení není ani minimální. Jaké s ní máte zkušenosti vy?

Dle mého názoru a logického úsudku ti žádná žehlička na vlasy kvalitu vlasů nezlepší, ať už se jedná o jakoukoliv technologii. Pořád je to zásah do vlasové struktury, která už je dá se říct mrtvá Za mě pomohlo jedině vlasy nežehlit a hned byla poznat změna Tohle bude jen další marketingový tah

Cituji Nikuška: Tohle bude jen další marketingový tah

No těžko říct. Kdyby to byla normální žehlička, tak i souhlasím, ale jelikož to funguje na trochu jiném principu a vpodstatě párou zažehluješ keratin, tak proč by se nemohla kvalita vlasů zlepšit. Ostatně jedna kadeřnice mi kdysi říkala, že má klientky, které měly totálně zničené vlasy a právě tahle žehlička jim je dala do kupy. Teď je jen otázkou, jak dlouho to trvalo.

Cituji bucinek07: párou zažehluješ keratin

V tom případě bych zkusila jen klasický brazilský keratin, ten se "zažehlí" jen jedenkrát a nějakou dobu to vydrží, než je třeba ten proces opakovat. Ale takhle ty vlasy tahat každý den žehličkou, i když na principu páry, no moc se mi tomu nechce věřit Zase kdyby to 100% fungovalo, tak by to bylo určitě provalené už dávno mezi celebritama, ale zatím jsem o tom moc chvály nikde nezaslechla a to se to snažím taky hlídat a hledat všemožné alternativy, jak mít nonstop rovné vlasy bez třepení

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nikuška: Zase kdyby to 100% fungovalo, tak by to bylo určitě provalené už dávno mezi celebritama

třeba libor šula na jeho stránkách tuhle žehličku chváli, tak doporučuji místo výroků si o daném výrobku něco nastudovat a pak psát, jestli to má/nemá pozitivní vliv na vlasy.

Cituji bucinek07: zatím zlepšení není ani minimální

jaký krém používáš? je důležité použít vhodný typ krému. dále bych doporučila žehličku používat 1x týdně (více krát ne). mě se vlasy zlepšily a kamarádka, která ke mě chodí na vlásky, tak jí taky .

Cituji Pariiisss: jaký krém používáš?

Mam oba, ale používám jen ten pro středně až velmi citlivé vlasy a k tomu mám samozřejmě olejiček.

Cituji Pariiisss: žehličku používat 1x týdně (více krát ne)

No tak to u mě bohužel není možné. Musím žehlit 3x tydně, bez vyžehlení jsou ty vlasy dost afro (a ven bych nevylezla).

Napadlo mě, jestli tu žehličku také vhodně používám (jestli např. dostatečně pomalu přejíždím vlasy, jestli nejedu moc rychle apod).

Dívám se na toho Libora a píše na svých stránkách:

1/ Jak se přesně STEAMPOD používá?
Na 80% vlhkých vlasů, takže se nemusí foukat dosucha jako u běžné žehličky. V dlaních se rozetře olejíček, nanese se do konečků, poté se ještě včeše krém a může se žehlit. Vlasy jsou ozdravené, zavřou se a díky tomu je pak i mnohem jednodušší styling.

Překvapuje mě jeho postup. Všude jsem totiž četla a viděla, jak se má do mokrých vlasů dát krém, vyfenovat temeř do sucha a pak se aplikuje olejíček a žehlí.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bucinek07: 1/ Jak se přesně STEAMPOD používá?
Na 80% vlhkých vlasů, takže se nemusí foukat dosucha jako u běžné žehličky. V dlaních se rozetře olejíček, nanese se do konečků, poté se ještě včeše krém a může se žehlit. Vlasy jsou ozdravené, zavřou se a díky tomu je pak i mnohem jednodušší styling.

Já to dělám tak, že na mokré vlasy dám krém... trošku přefoukám a pak dám olejíček a vyfoukám. Nakonec přežehlím, žehlím na nižší stupeň. olejíček jsem zkoušela dávat až po, ale měla jsem po tom vlasy zplihlé... jak dlouho používáš na vlasy? já mám žehličku přes 2 roky a super .

Reaguji na Pariiisss:
No budou to už dva měsíce, žehlím 3x týdně.
Ten olej nemá smysl dávat až po žehlení, když se právě ten keratin parou zažehluje.
Dneska jsem zkoušela žehlit na vlhčí vlasy a moc to nešlo, efekt byl taky horší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené