Ahoj! Chceme jet s přítelem poprvé do USA a chtěli bychom navštívit pár měst. Trasu už máme více méně naplánovanou, ale stále se nemůžeme rozhodnout, jestli navštívit spíše LA nebo San Francisco. Obě dvě města už nezvládneme, jen jedno a jen na pár dní.

Byla jste některá v jednom z měst nebo dokonce v obou a můžete porovnat?

Nebo kam byste se spíše letěli podívat, i když města neznáte?

Kde je třeba co víc nebo zajímavějšího k vidění?

Děkuji předem za tipy a podotýkám, že tam budeme v zimě, konkrétně v lednu.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já byla v obou, v LA teda jen krátce, asi tři dny, nicméně stejně doporučuju San Francisco... Je to tam takový víc historický, víc do evropského stylu, ale mně se to prostě líbilo víc, LA mě nenadchlo... Ale pokud máte "klasickou" trasu po kalifornii, tak asi i LA na den na dva stihnete, ne?

Reaguji na Maui: Děkuju moc za názor!!

Cituji Maui: Ale pokud máte "klasickou" trasu po kalifornii, tak asi i LA na den na dva stihnete, ne?

Po Kalifornii zrovna cestovat neplánujeme, my to spíš máme naplánované jako město - přelet - město - přelet.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neznám nikoho, komu by se LA líbilo. Nic moc tam není až na Hollywood, filmová studia, vily slavných a pláže. Navíc je to prý hrozně špinavé město.

Zato ze San Francisca jsou všichni nadšení, ačkoliv sama tam znám jen Golden Gate Chtěla bych se tam jednou podívat. Takže doporučuji San Francisco.

Reaguji na indulona: Super, díky!

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodně San Francisco

Procestovala jsem toho v USA hodně a taky bych ti doporučila spíše San Francisco

Reaguji na onsall: Díky!

Cituji Kajulina: Procestovala jsem toho v USA hodně a taky bych ti doporučila spíše San Francisco

To je super, a tak celkově, to mě zajímá, jaká města nebo místa by jsi ještě doporučila v USA? My chceme fakt přelétat, takže jak je to daleko od sebe je nám jedno.

Cituji indulona: Neznám nikoho, komu by se LA líbilo. Nic moc tam není až na Hollywood, filmová studia, vily slavných a pláže. Navíc je to prý hrozně špinavé město.

Úplně stejný názor mají lidé v mým okolí, kteří měli možnost porovnávat.

Reaguji na Deanna: Se mnou to bude těžké já k USA tíhnu již od malička a za tu dobu co jsem tam byla na dovolených čí pracovně jsem toho procestovala opravdu hodně a líbilo se mi snad všude. Celosvětově známá místa, památky atd z USA naprosto žeru a zbožňuji. Na každém místě kde jsem byla jsem si pokaždé něco zamilovala, takže je těžké něco doporučit, když se mi líbilo všude

Kdyžtak napiš na jaká všechna místa se chystáte a já ti pak kdyžtak něco dopíšu co bych k tomu ještě doporučila třeba v okolí a tak

Cituji 5Peta: Úplně stejný názor mají lidé v mým okolí, kteří měli možnost porovnávat.

Cituji Kajulina: Kdyžtak napiš na jaká všechna místa se chystáte a já ti pak kdyžtak něco dopíšu co bych k tomu ještě doporučila třeba v okolí a tak

Chtěli bychom třeba do Las Vegas Já vím, "velká matějská", ale můj přítel toto město chce strašně vidět a já se tomu nebráním, proč ne. Tam jsi byla? Vím že v okolí je např. Grand Canyon...

Reaguji na Deanna: Náhodou Las Vegas je super! At si říká kdo chce co chce Místo pro šílence a lidi, kteří se rádi baví jak dělané Ano byla jsem tam. ano Grand Canyon je blízko, tam určitě mrkněte je to nezapomenutelná podívaná U Las Vegas doporučím se jet podívat asi 20km západně do Red Rock Canyon tam je to úchvatné. Byla jsem tam 2x kvůli práci a opravdu nádhera.

Cituji Kajulina: Náhodou Las Vegas je super!

Téda, tak to slyším opravu ráda! Už jsem se trochu bála, že mě každý bude odrazovat (že je USA plné spousty míst třeba s větší historií apod.), ale také toto město vnímám jako místo pro lidi, kteří se rádi baví

Cituji Kajulina: U Las Vegas doporučím se jet podívat asi 20km západně do Red Rock Canyon tam je to úchvatné. Byla jsem tam 2x kvůli práci a opravdu nádhera.

Super!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené