Za mě L.A. nejošklivější město na světě a to jsem byla opravdu na mnoha místech světa. San Francisco je krásné i to okolí. Doporučuji Yosemitte park.

arrow
profile_image
isellka
od 25. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Doporučuji spíš SF než LA. To se mi vůbec nelíbilo. San Francisco je hezký. Super je výlet na Alcatraz atak...

arrow
profile_image
isellka
od 25. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Deanna:
a Las Vegas taky doporučuju...My teda dvakrát projížděly parky na západu USA. A kousek od LV je přehrada Hoover Dam, ta je taky hezká. Nejlepší je si půjčit např. v SF auto a procestovat to celý autem.

San Francisco Nádherné město, úžasná atmosféra. Třeba queer čtvrť Castro plná gay clubů Večer je tam docela živo a legrace. Navíc se tam dá chodit hodiny a hodiny PĚŠKY, což je v USA zvláštnost
Jinak mně se hrozně líbilo pobřeží u Monterey, to je nádhera.
LA se mi taky líbí, zas bych to úplně nezatracovala, je tam taky atmoška, taková zvláštně komerční, nevím,jak to popsat

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V LA toho fakt není moc k vidění. Downtown, to je samý mrakodrap, Hollywood je totální ghetto, Universal Studios je celkem zábavné..když už, tak aspoň pobřeží od Manhattan Beach po Santa Monica Peer. Tam se jezdí dobře na bruslích, hodně plážových sportů a na Venice Beach jsou venkovní gymy plné svalovců Jinak si ani nepamatuji, že by mě tam něco zaujalo. Las Vegas je parádní, tam se dá být klidně týden. Každé větší kasino má svůj večerní program (slavní zpěváci, Cirque du Soleil, zpívající fontány, ohňové hry, souboj pirátů apod.), člověk ani nemusí gemblovat a užije si to. Nejkrásnější jsou ale národní parky v Kalifornii (Yosemite, Sekvojový park, Joshua Tree) pak celý Utah ( Arches, Zion, Bryce Canyon, Dead Horse Point), Arizona ( Grand canyon, Sadona, Montezuma Castles atd.)..
V SF jsem nebyla, ale co znám z filmů a z vyprávění, určitě je krásnější než LA. Krásné je taky San Diego, je tam krásná ZOO..
Užij si to, závidím Ti

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, Monterey je krásný.. Stejně jako Santa CVruz, kde pro mě návštěva zábavního mola byla zážitkem na celý život, i když bylo o dost horší, než matějská, ale ta atmosféra.... Doporučuju rozhodně přiletět do SF, půjčit si auto a do Las Vegas dojet, stejně, jako jsme to měli my... Cesotu je spoustu krásných míst (Santa Cruz, Santa Barbara, Monterey, cesotu zvládnete to LA) a člověk tak tu vysněnou Ameriku líp pozná a zjistí, že se to od představ diametrálně liší

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji amelie1111: Joshua Tree

No ten miu přeišel zrovna jako dost nuda s šíleným vedrem, ale Yossemit a Sekvojový super!

arrow
profile_image
dora13
od 26. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přidávám se k ostaním, rozhodně San Francisco. LA jen v případě, že jsi surfařka a plážomaniak, pláže mají určitě hezčí v LA než v SF, ale jinak je toho určitě víc k vidění v SF. LA si myslím, že je zajímavé, když v něm člověk delší dobu žije, ale když má jen pár dní, tak jediný dojem, který to v něm zanechá je velké špinavé přelidněné město s katastrofální dopravou.

Ty jo, tak díky moc za tipy! Až takovou převahu San Francisca jsem nečekala Už vybíráme mezi konkrétními lety, San Francisco je tedy na 100 % na programu. Ještě mě akorát vcelku mile překvapilo, že let Praha - Las Vegas má přestup i v Los Angeles, tak si říkám, jestli aspoň na těch pár hodin v rámci přeletu se do města nepodívat...

Cituji Maui: Doporučuju rozhodně přiletět do SF, půjčit si auto a do Las Vegas dojet, stejně, jako jsme to měli my...

Taky mě překvapilo, jak jsou tahle města vcelku blízko!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené