arrow
profile_image
kateřina11
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Essence
Jak dlouho vám šel balíček ze Slovenska? Mně napsali 11.11., že je balíček připraven k expedici a zatím čekám marně.
Už máš balíček doma?

arrow
profile_image
malika
od 3. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Evina777
Ahoj, mám taky paypal ale bohužel u UK lushe mi tato možnost platby nebyla nabídnuta, takže jsem platila kartou, ale šlo to naprosto bez problémů

arrow
profile_image
Terri
od 9. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si objednala taky ze slovenského Lushe a jsem docela zklamaná, protože jsem si objednala roládku Aquamarina a Herbalism. Objednávala jsem dne 6.11. a balíček si vyzvedla 18.11., ale Aquamarina měla na etiketě dobu spotřeby do 10.11.08 a na Herbalismu ta doba nebyla vůbec vyznačena a ta etiketa byla úplně vybledlá, tak nevím. Budu to vracet zpět, aby mi poslali novou zásilku, tak uvidím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Terri:

Tak to tedy čumím...... S těmi nálepkami je problém všude, nevím co mají za papír nebo za barvy, ale ať nakupuji kdekoliv, tak vždy po čase nápisy vyblednout a já pak dlouze musím přemýšlet co to vlastně je
Balíček mi došel (út. či st. už nevím) a měla jsem též obj. obě rolády jako ty, a u obou mám spotřebu 4/09. Zkus tam zavolat, určitě ti vyjdou vstříc, já mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Doufám, že to snad není proto, že mé obj. jsou veliké.

arrow
profile_image
Terri
od 9. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

charlik
Já si tam právě objednala proto, že tady hodně holek psalo, že má s něma dobré zkušenosti...takže mě to nemile překvapilo. Já vím, že ty papírky časem vyblednou, takže když mi přišla ta Herbalism s úplně vybledlou etiketou, tak to moc fresh nepůsobilo...
Uvidím jak zareagují, snad to bude ok. a vymění mi to.
pa

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak pak písni, jak to dopadlo

arrow
profile_image
kateřina11
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

malika
hoj, mám taky paypal ale bohužel u UK lushe mi tato možnost platby nebyla nabídnuta, takže jsem platila kartou, ale šlo to naprosto bez problémů
Jak se platí kartou v zahraničí?

Ahoj, tak jsem tu po čase zase s updatem svého LUSHovém arzenálu -- zase komplet včetně stálic .

Stálice:
- Buffy na zadečky (tělový peeling) -- jak už bylo mnohokrát řečeno, je úžasná. Pleť je po peelingu krásně hladká a ještě jakoby nakrémovaná. Používám při každém sprchování, kůže se mi opravdu zlepšila -- a přestaly se mi dokonce dělat pupínky na sedacích partiích, i tam je kůže parádně hladká .
- Mask of Magnaminty (čistící pleťová maska) -- taky pouze pro připomenutí, je skvělá, nejlepší čistící maska, kterou znám -- úžasně zlepšuje barvu i strukturu, stahuje póry. Snížila jsem frekvenci používání na 1x-2x týdně, jelikož mám pleť sice pořád mastnou, ale o dost jemnější než na začátku používání. Občas masku střídám s Ocean Salt.

Možná ne stálice, ale opravdu dobré, koupím znovu:
- Herbalism (peelingový čistič na obličej) -- speciální čistící roládka jako Angels, ale na mastnou pleť. Jsem s touto roládkou ještě spokojenější než s Angels, už mám druhou -- používám vždy večer na bleskové vyčištění pleti.
- Enzymion (krém na mastnou pleť) -- používám jako denní. Je dobrý, pleť opravdu oživuje, ale přiznejme si, že celodenní regulaci "prasátkovosti" prostě nezvládne. Nicméně je to nejlepší krém na mastnou pleť, jaký jsem zatím našla.
- Dream Cream (krém na suchou pleť na těle) -- spokojenost, nijak moc mi nevoněl, ale zvykla jsem si. Mohl by se trochu rychleji vsakovat, ale zato moc dobře zvláčňuje a hlavně ten pocit vydrží -- po některých tělových krémech mám buď pocit, že mi na kůži "sedí", nebo se v ní ztratí a za pár hodin jsem zase jak troud. To se u Dreamu nestává, pleť je po pár minutách vláčná, ale ne mastná a vydrží tak až do večera.
- Running for the Embassy (kondicionér na nohy) -- ten mám ráda, chodidlům opravdu uleví a moc příjemně mi voní -- lepší než samotná pemza a krém. Jenom nedoporučji ho zavírat do plechové LUSH krabičky, protože pemzový prášek mezi víčkem a krabičkou způsobí, že budete muset krabižku otvírat páčidlem :-|.
- Ocean Salt (čistič na obličej) -- používám tak jednou do týdne, když není čas na Mask of Magnaminty -- někdy i ráno po pařbě, pak velmi příjemně pleť osvěží a oživí . Vyčistí dobře, ačkoliv ne tak nádherně do hladka jako Mask of Magnaminty.

Nevím, jestli koupím znovu, ale ujde:
- Imperialis (krém na smíšenou pleť) -- používám jako noční. Taky je ok, ale žádný zázrak, pěkně voní a po večerním umytí je moc příjemný. Před pár měsíci jsem přemýšlela, že po spotřebování Imperialis zkusím dražší, ale poměrně opěvovaný Gorgeous; po vyzkoušení testeru v Palladiu jsem si to ale rozmyslela a šla znovu do Imperialis. Teď mi ale s objednávkou z LUSH.sk přišel vzorek Gorgeous -- a po pár vyzkoušeních jako noční krém mě dost přesvědčil, takže příště asi bude volba Gorgeous (pleť mám po něm ráno mnohem míň mastnou a celkově lepší).
- Breth of Fresh Air (pleťová voda) -- slušná, příjemně osvěží při dlouhém dni v práci. Používám náhodně během dne, když potřebuji pleť osvěžit a rozjasnit. Nevýhoda je, že mastná pleť se po použití téhle vody zase celkem rychle zamastí.
- Helping Hands (krém na ruce) -- slušný, na rukou pěkně voní (v krabičce trochu divně). Ruce dobře zvláční a vyživí, ale na léto mi přijde dost hutný, třeba namazat se s ním před procházkou v horkém dni nedoporučuji, ruce se pak hodně potí. Ale používám ho hlavně v klimatizovaném kanclu, takže spokojenost. Celkově nijak nenadchnul, příště asi vyzkouším nějaký další na ruce.

Už si nekoupím (důvod popsán u produktu):
- Angels on Bare Skin (peelingový čistič na obličej) -- ten je opravdu fajn, pěkně čistí i voní. Na mastnou pleť mi ale víc vyhovuje Herbalism, k Angels se už v dohledné době nevrátím. Nicméně na normální či sušší pleť je Angels rozhodně výborný.
- Sweet Japenese Girl (masážní peelingová hlavička na obličej) -- chtěla jsem to jako náhradu nedostupného Angels on Bare Skin nebo Herbalism, ale moc se mi to na mastnou pleť neosvědčilo. Používala jsem ji asi měsíc téměř každodenně a mé hodnocení je, že se špatně smývá a žádnou přidanou hodnotu v ní nespatřuji.

Novinky:
- Aquamarina (čistič na obličej) -- další ze speciálních čistících roládek na obličej. Používám ji ráno na rychlé umytí obličeje zamaštěného z noci; vyhovuje mi, že nemá peelingové částečky, ráno "drhnout" nepotřebuji. Zatím jsem spokojená, ale používám jen pár dní, takže další reference později.

arrow
Neprodává v Bazaru

helena_vildova
mám dotaz ohledně roládky Aquamarina:
měla jsem ji ve vzorečku z SK Lush a byla jsem s ní moc spokojená, používala jsem ji stejně-ráno na vyčištění pleti po noci.
Jenže: dodali mi vzoreček v kelímku, celou dobu jsem ji měla v tom uzavřeném kelímku a teď začala plesnivět, tak jsem ji včera vyhodila. Celkově mi ta roládka přišla taková vlhká. Můžu se zeptat, jak se ta roládku skladuje, zda ji máš někde uzavřenou nebo ne a zda je v plném balení taky taková vlhká. Moc jsem si ji za těch pár dnů oblíbila a chci si koupit plné balení, ale teď nevím...

Jinak maximálne všem, co mají smíšenou pleť doporučuji Vanishing - naprosto úžasný krém, rozhodně to nebude poslední balení, co tohoto krému mám.
Dneska jsem opět udělala objednávku na Sk Lush, tak se těším na další nové výrobky a vzorečky, co jsem ještě nezkoušela.

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Môžem sa spýtať, pri objednávke z UK, je jedno, aky zvolím shipping?
Teda, či by nebolo lepšie poslať to /drahšou/ DHL, alebo je to jedno a stačí aj ten Royal Mail?
Ďakujem

tak pardon, uz som zistila, ze je to v podstate jedno.. naucim sa asi citat poriadnejsie

arrow
Neprodává v Bazaru

Lenýsek
Já zatím Aquamarinu neměla, ale za to jsem vyzkoušela Herbalism a Angels On Bare Skin (obě jsou super). Teď mám Angels a protože vydrží jen 3 měsíce a já si myslím, že bych to nestihla dopoužívat (používám ji taky ráno a měla jsem jí těsně pod 100g), tak mi na Slovenským Lush doporučili kousek dát do mrazáku a použít to později. Takze půlka je teď v mrazáku a uvidí se
A na smíšenou pleť mám Imperialis a až na divnej smrádek je to super fajn

Ivette
Imperialis
Lenýsek
Vanishing
Jste mě docela zblbly, dochází mi krém a chtěla bych jeden z nich vyzkoušet, jen nevím který. Pleť normální + t-zóna, tak nevím

Lenýsek
Můžu se zeptat, jak se ta roládku skladuje, zda ji máš někde uzavřenou nebo ne a zda je v plném balení taky taková vlhká.
Ahoj, no asi ti ještě moc neporadím, mám ji jenom pár dní. Ale asi si teda taky kus schovám do mrazáku, aby se mi nezkazila :-|. Mám ji normálně v kelímku, ani Angels ani Herbalism s tím problémy neměly, tak jsem si říkala, že Aquamarina bude stejná... Angels i Herbalism taky časem vlhly, ale nic jim nebylo. Aquamarina je taková mazlavější, ale nějak moc vlhká zatím není.

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
Já mám teď z Lushe první krém a to Imperialis a jsem spokojená, neříkám, že až ho dopotřebuju tak koupím zase, ale to jen proto, že ráda testuju a tak možná zkusím i jiný Ale rozhodně to bude taková moje jistota! Ale musím upozornit na "vůni" mně to přijde jak lepidlo nebo tak, ale není to nic hroznýho spíš srandovní a pak je taky hodně tekutý, tak si to přendávám do malinkaté krabičky...z té lushové to trochu teče, ale to je detail. Takže za sebe na smíšenou pleť doporučuju!

arrow
profile_image
Essence
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kateřina11
Tak balíček dorazil ve čtvrtek. Jsem moc spokojená, dokonce jsem platila ještě míň než jsem počítala ( asi to bude slevou na ISIC a taky konečným přepočtem na Kč, který jsem počítala původnbě jen hodně zhruba). Dostala jsem 4 dárečky, takže už se nemůžu dočkat až je všechny vyzkouším.

Všem lush.sk vřele doporučuju a jak to tak vidím, tak tam do Vánoc budu objednávat ještě jednou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené