arrow
Neprodává v Bazaru

Na Vánoce chci koupit domů nový lustr, jenže nevím jaký by se hodil do předsíně.
Zeď máme vymalovanou jemně kávovou barvou. Myslíte, že by se tam hodil tenhle?
http://www.svet-svitidel.cz/lustr-na-retezu-tiffan y-x-x-x-x.html

A jaký lustr máte v předsíni vy?
Díky za rady

Mně se to tedy do předsíně vůbec nehodí

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s Efcou, mě se do předsíně také vůbec nelíbí, nelíbil by se mi ale nikam. Já mám mléčné sklo, chrom, chodbu vymalovanou světle žlutou a plynule přechází do pistácie. Hodně záleží na tvaru chodby, jak ji máš vybavenou, v jakém stylu máš bydlení atd. Ten lust mi připomíná kuchyně nevkusně zařízených paneláků ve stylu "nakupujem levně v Mobelixu". (tím nechci říct, že levně zařízený byt je nevkusný, ale asi všichni ví jak to myslím).

arrow
Neprodává v Bazaru

Snažila jsem se udělat fotku ale nic moc

arrow
profile_image
ninita
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle je určitě lustr nad jídelní stůl. Interiery jsou má záliba ..
Barva stěny je důležitá, ale přidej další info- velikost prostoru ? kolik je tam dveří a z jakého materiálu a jaké jsou kliky ?, dům, nebo byt? je nebo není tam okno ? jaký máš ráda styl, a jaký je v celém bytě ? jaký je tam nábytek ? výška stropu ?
já mám například předsíň spíš jsko halu- a 14m, téměř čtverec a prosvětlenou prosklenými dveřmi ze tří stran pus další dvoje dveře. Činžák z roku 1911, strop 3.30m
Osvětlení mám řešeno retro lustry ze třicátých let ve tvaru koulí na niklované tyči.
Určitě bych respektovala všechny "okolnosti"

arrow
profile_image
ninita
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak dle fotky bych volila něco jednoduchého- co nejméně barev, kombinací materiálů a
pevné ukotvení- nic na řetězu. S možností silnější žárovky nebo žárovek aby se předsíň prosvětlila ve všech koutech.. Z Ikey se Ti nic nelíbí ?

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Věnka: S těhlech odkazů je dobrý ten první, máme to v chodbě, jednu máme nařízenou jako do zbyku chodby a druhý dvě aby to osvětlilo ten čtverec a spokojenost. Ted budeme, ale dělat nový jádro a dáme bodovky.

Můžu přidat svůj dotaz? Taky řeším světla do předsíně. Mám úzkou tmavou nudli, bez oken. Když se vejde do bytu, tak hned proti vstupním dveřím jsou dveře do jídelny s částečným prosklením. Doleva se táhne předsíň, po metru a půl jsou druhé stejné dveře do obýváku. Na užší stěně jsou plné dveře do koupelny. Všechny dveře jsou mléčně bílé. Na podlaze je dlažba obdélníkového tvaru v imitaci světlého dřeva. Na stěně vlevo od vstupních dveří je černá kovová police s věšáky a na zemi černý kovový botník, oboje Ikea, naproti dva stejné bílé vyklápěcí botníky. Vymalováno zatím nemám, přemýšlím o béžové, světlé kávové. Světla tam mám dvě, každé na jedné straně chodby na stropě u prosklených dveří. Předsíň má tedy rozměry na délku něco přes 2 metry, na šířku necelý metr. Původně jsem ji plánovala udělat v zámeckém stylu, lustry s trojsvícny, ale teď si nejsem jistá, spíš ten lustr plánuji do ložnice. Je také z Ikey. Děkuji za rady.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené