Cituji saluska: Felix by na mě nesměl sáhnout ani s tim jeho saxofonem, to by mě vezli...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji saluska: Holky vy jste mě rozesmály! Felix by na mě nesměl sáhnout ani s tim jeho saxofonem, to by mě vezli... Mě by se z toho taky zvedal žaludek, ten pohled na sebe do zrcadla bych taky asi nerozdejchala.

ježišmarjá já si ho snad budu muiset pořádně prohlédnout,co je na něm tak strašnýho.vždytˇje to taky člověk.zrovnatak může být někdo mladý a pohledný kdo zapáchá a cojávim.a nakonec mužskej kterého máme doma nám přeci taky sestárne.a toho Felixe třeba má někdo rád,taky se ho neštítí.

Cituji Edge: toho Felixe třeba má někdo rád,taky se ho neštítí.

konkrétně Dáda Patrasová

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pav001: No protože velmi často nejde o dobře vypadající, bohatý se opravdu nerovná slušný ani pohledný. Já pracuji ve světě cenných papírů, vím jak takový muži vypadají a myslet si, že to, že mají peníze tak vypadají jako Brad Pitt a nežně tě pomilují je těžce naivní.

Bingo. Přece si nemůžete myslet, že existuje nějaká přímá úměra mezi bohatstvím a krásou (leda tak kombinace krásná ženská - bohatej chlap) A když si "společnice" bude chtít vydělat, nemůže si dovolit vzít jenom toho, kdo se jí líbí, takže mít na to žaludek je opravdu potřeba, co si budem nalhávat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Caramella
no vidíš,taková kočka!víte asi jde vážně o morálku.postavme to takto:s Pittem za velké peníze?nebo s někym koho milujete ale je velmi ošklivý?nebo to namixujeme půl na půl.ošklivý ale za peníze.je to jak si to namícháte.jak si to odůvodníte,jak si nastavíte parametry.

Cituji Edge: ježišmarjá já si ho snad budu muiset pořádně prohlédnout,co je na něm tak strašnýho.vždytˇje to taky člověk.zrovnatak může být někdo mladý a pohledný kdo zapáchá a cojávim.a nakonec mužskej kterého máme doma nám přeci taky sestárne.a toho Felixe třeba má někdo rád,taky se ho neštítí.

Pro mě byl slizkej i za mlada. Vzhledově. A to že muj manžel zestárne je jasný, ale nemam ve svym věku zapotřebí na sebe nechet vlízt starýho dědka. Proto jsem psala že by se mi zvedal žaludek.
Jinak ho osobně neznam, proto komentuju jen jeho vzhled, může to být samozřejmě moc hodný člověk, proto jeho ženě asi imponuje a miluje ho, pak je snadné s ním mít sex. Ale já k němu tyto city, které by mi usnadnily fyz.kontakt s ním nechovám, proto bych s ním nemohla nic mít. Už je to srozumitelné?

Edge mě se ještě nestalo abych se zamilovala do člověka, který mě tělesně nepřitahuje a přijde mi ošklivý. Souhlas, určitě jde o morálku, pakliže kdo chce být za každou cenu obklopen luxusem, a dosáhne toho přes postel, přece obětuje i úctu k sobě samému ne

arrow
Neprodává v Bazaru

Caramella
ano jde pouze o morálku,o nic jiného.zamilováváme se i do ošklivých lidí.mě se můj manžel vůbec nelíbil,než jsem ho poznala.ale asi mícháme více věcí dohromady.

arrow
Neprodává v Bazaru

saluska
rozumim,jen ještě jeden dotaz:a skrásným chlapem bys za peníze šla?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsou lidi kteří by nešli s nikým kdyby to nebylo z lásky; další kteří by šli s někým hezkým, pro ně příjemným a další kteří by šli s kýmkoliv-co je na tom k nepochopení ?

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: co je na tom k nepochopení ?

Vůbec nic.Jen je to téma luxusní společnice,tak moc morálky se tu uplatňovat asi nemůže,jelikož ta představa hodně lidí pobuřuje.Já s tím problém nemám,chápu obě strany.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zanet96
Proč urážet? Znáš snad nějaký milý název nebo označení těchto žen? No dobře ku... ani dě... nezní moc dobře, ale pod pojmem prostitutka stejně každý představí to samé a jak jim hezky říci nevím ať už je můj postoj k nim jakýkoliv.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Zanet96: většina ve finále chce sex,záleží jen na té holce,to je fakt

asi máš pravdu, já jsem se s tim teda nikdy nesetkala, možná proto, že v té společnosti se všichni znají a ti chlapi se strachují z provalení..

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: Proč urážet? Znáš snad nějaký milý název nebo označení těchto žen?

Ano-společnice,jak si již napsala tak třeba i prostitutka,ale to společnice často není,to je fuk,já ty ostrá slova nemám ráda,nic víc.Myslet si každý může co chce,to je fakt,ale titulovat se dají slušně.

Cituji Malajka: že v té společnosti se všichni znají a ti chlapi se strachují z provalení..

Ano,to je fakt,ale společnice ,která je profík nemluví o tom zda něco bylo.Já neříkám,že každý chlap,co si zaplatí společnost,chce hned sex,to ne,ale stává se to.

arrow
profile_image
Gentiana
od 24. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zanet96 Dotaz... ty k ním nějak vzhlížíš nebo snad obdivuješ, mě nepřijde zrovna normální brát peníze za sex, a všechny k.... co znám, by šli pro prachy i přes mrtvoly jen aby si mohli koupit hodinky od gucciho nebo kabelku od diora.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené