arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Gentiana: Dotaz... ty k ním nějak vzhlížíš nebo snad obdivuješ, mě nepřijde zrovna normální brát peníze za sex, a všechny k.... co znám, by šli pro prachy i přes mrtvoly jen aby si mohli koupit hodinky od gucciho nebo kabelku od diora.

to je směšný.Ne neobdivuji,nevzhlížím,já je prostě beru jako normální holky,mě nepobuřují,znáš nějakou společnici?Možná bys pak změnila názor.
Ať si vydělávají jak chtějí,mě je to jedno.Mě přijde,že jim většina ty peníze závidí,opravdu.

Cituji Edge: toho Felixe třeba má někdo rád,taky se ho neštítí.

Sama jsi to tady řekla...neštítí se ho, protože ho má ráda a o tom to je, nemužu jít s ošklivym chlapem, když ho nemam ráda, ani za peníze.

Cituji Edge: můj manžel vůbec nelíbil,než jsem ho poznala

Proč ne...vždyť i někdo, kdo se nám nelíbí, nás může časem okouzlit krásnou povahou, ale určitě to chce čas, pak není problém ani fyz.kontakt, láska je přece slepá
No ale tady je spíš řeč o lásce k penězům.

Cituji Edge: skrásným chlapem bys za peníze šla

Krásný chlap by mě asi přitahoval i bez peněz, ne? Ne všichni chlapi, který jsem měla byli bohatý, ale rozhodně mě přitahovali. Ta platba za sex by mi asi připadala ponižující a hnusný pocit kolem žaludku by mi kazil požitek z právě uskutečněného sexu s hezkým chlapem. Navíc jsem vdaná, tak můžu mít sex s hezkým chlapem doma a to nemluvím o tom, že ti zákazníci mívají doma asi taky manželku a z toho by mi bylo zle. Na nevěru mám svůj názor.
Ale to už jsme trochu mimo téma, ne? Lux.společnice nesexuje, když nechce ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji saluska: Krásný chlap by mě asi přitahoval i bez peněz, ne? Ne všichni chlapi, který jsem měla byli bohatý, ale rozhodně mě přitahovali. Ta platba za sex by mi asi připadala ponižující a hnusný pocit kolem žaludku by mi kazil požitek z právě uskutečněného sexu s hezkým chlapem. Navíc jsem vdaná, tak můžu mít sex s hezkým chlapem doma a to nemluvím o tom, že ti zákazníci mívají doma asi taky manželku a z toho by mi bylo zle. Na nevěru mám svůj názor.


Cituji saluska: Lux.společnice nesexuje, když nechce ne?

Přesně tak je to jen na ní.

Cituji Zanet96: Mě přijde,že jim většina ty peníze závidí,opravdu.

Tak to mně ne
Třeba já mám ve svém životě nějakým způsobem nastavené hodnoty a mís sex za peníze mi přijde nemorální. Fakt čistě NEMORÁLNÍ. Žádná závist tam opravdu není. Asi jsem stará škola, no...
Ale umím být tolerantní, takže je mi to jedno a netroufla bych si hodnotit nebo nedej bože odsuzovat. Ale mít takovou ženskou za nejlepší kamarádku..., to by asi neklaplo. Většinou se obklopuju lidma, kteří smýšlí podobně jako já.

Mno, jen jsem chtěla říct, že se závistí nesouhlasím a nemyslím si to.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji BlackCoffee: Třeba já mám ve svém životě nějakým způsobem nastavené hodnoty a mís sex za peníze mi přijde nemorální. Fakt čistě NEMORÁLNÍ. Žádná závist tam opravdu není. Asi jsem stará škola,

Kdo tu ale mluví o sexu za peníze?Ano i tyhle holky to občas udělají,ne že ne,ale společnice-doprovod-na tom teda nic špatného nevidím.
Já třeba takovou nej.. kamarádku nemám,jen jich pár znám a neodsoudím je.
A prostě já si myslím,že hodně lidí závidí,jelikož co první řekne,je ona za to bere prachy,ať je bere..

Cituji Zanet96: Kdo tu ale mluví o sexu za peníze?

Tak to pak jo

Holky a proč by se vlastně společnice měla degradovat na ku..., jen proto, že zakončí "obchod" sexem?
Proběhne schůzka, stráví spolu dohodnutý čas, zákazník zaplatí- obchod končí. A pak se rozhodnou pro sex, protože se přitahují, bez ohledu na proběhnutý busines. Nešlo by se na to dívat takto?
Vždyť se stává, že sekretářka spí se šéfem, který jí taky platí mzdu za práci a ne za sex. Pokud jsou oba svobodní, proč je moralizovat jen proto, že mezi nimi mimo jiné probíhá taky nějaký finanční tok, nezávislý na jejich sexu.?

arrow
profile_image
Gentiana
od 24. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

http://www.ceskenoviny.cz/tema/zpravy/ceska-obvine na-v-parizi-z-kuplirstvi/368454&id_seznam=4723
co je na tom směšného, ano tohle to zástinné slovo společnice znám moc dobře, a já se nebavím o těch 15% že 100 kdy nejde o sex, ale jen o doprovod do společnosti. Nechci rýt, ale z tvých příspěvku to vypadá, že ty bys to dělala velmi ráda a máš pro to jakési nadšení, příspěvky typu, že jim závidí apod. máš snad pocit, že schopným ženám na vysokých pozicích ve velkých firmách se už nezávidí nebo závidí méně? Co je na takové práci obdivuhodného? Kamarád jednou řekl, někdo má v hlavě, někdo v ...., myslím, že to úplně sedí

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji saluska: Proběhne schůzka, stráví spolu dohodnutý čas, zákazník zaplatí- obchod končí. A pak se rozhodnou pro sex, protože se přitahují, bez ohledu na proběhnutý busines. Nešlo by se na to dívat takto?

I tak se na to můžeš dívat.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Gentiana: Nechci rýt, ale z tvých příspěvku to vypadá, že ty bys to dělala velmi ráda a máš pro to jakési nadšení, příspěvky typu, že jim závidí apod. máš snad pocit, že schopným ženám na vysokých pozicích ve velkých firmách se už nezávidí nebo závidí méně? Co je na takové práci obdivuhodného?

Tvé reakce mě přijdou směšné.Jsi pobouřená a nemáš důvod.Názor mít můžeš,to ano
Zejména mě teď pobavilo,že mě "soudíš" a myslíš,že bych to ráda dělala a že mám pro toto povolání nadšení
Kdybych chtěla,mohla bych to dělat,proč ne,ale ne ,nedělám a ani tomu neholduji,mám své zaměstnání a měnit ho nehodlám.Jen mě ty holky vůbec nevadí,směsuješ totiž plno věcí dohromady.

Cituji Gentiana: máš snad pocit, že schopným ženám na vysokých pozicích ve velkých firmách se už nezávidí nebo závidí méně?

Ne,nemám ten pocit

arrow
profile_image
Gentiana
od 24. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zanet96 Některé modelingové agentury jsou vytvořeny záměrně aby takhle vesele mohli provozovat kuplířství, a modelky se pak označují jako luxusní společnice, ať bere sex za peníze kdo chce, mě akorát irituje to, jak někdo může tvrdit, že je to normální!

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Gentiana: Některé modelingové agentury jsou vytvořeny záměrně aby takhle vesele mohli provozovat kuplířství, a modelky se pak označují jako luxusní společnice

Ano,i to je bohužel pravda,to ti nevyvracím.

Cituji Gentiana: ať bere sex za peníze kdo chce, mě akorát irituje to, jak někdo může tvrdit, že je to normální!

.Já neříkám,že peníze za sex jsou v pohodě,ale jestli si četla co jsem zde psala,tak to víš

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sajmi: Myslíš ,že tohle dělá Verešová?vždyt má děti a manžela.To si nemyslím, možná kdysi

Dělala, to je minulý čas, který jsem měla už v příspěvku. A ano, mám ověřené info od pána, co ji měl. Noc byla za 50 tisíc, kolik ale dostala přímo Andrea, to netuším, šlo to přes prostředníka.

Cituji Zanet96: Chtěly to dělat jen chvilku a už práci společnice dělají pár let,jsou zvyklé na luxus a těžko se jim vrací do "normálního" života,kde tolik peněz již nebude.Je pravda,že plno lidí kolem společnici nazve nehezky

Já znám zas slečny z Darling kabaretu, jsou zvyklé na cca 60 tisíc měsíčně a asi se jim taky bude špatně odvykávat.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Kosheeeen
Je mi líto, ale tady evidentně odpoěvdi na své jasné a konkrétní ootázky nedostanete.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené