arrow
profile_image
žifka
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

chtěla bych slyšet váš názor na mojí ,,situaci". Budu se to snažit co nejvíce zestručnit-jsem na VŠ,od Silvestra jsem se začala hodně bavit s jedním spolužákem,je gay, říkejme mu A. Jezdila jsem za ním často domů,poznala jeho přátele atd. Všechno fajn. Viděla jsem,že se nechová moc dobře ke svému příteli,ale jinak ok. Má kamaráda ve Španělsku,s ním jsem se začala hodně bavit přes icq, a dozvěděla jsem se o A hodně věcí,že on mu platí školu,že je na něj občas dost hnusnej atd.atd.A taky jednu hodně šokující věc-plánovali jsme dovolenou ve Šp, a on nám zajistil ubytování zadarmo,ale A si řekl o 200euro (ode mě a od jeho přítele). To mě šokovalo a uvažovala jsem,jestli na dovču jet. Nakonec jsem jela. A dělal na dovče docela peklo,nakonec na mě řval, že jsem rozmazlená kr*va.Rozhodla jsem se to s ním ukončit.Ale měnili jsme si kufry,svůj mám u něj,tak jsem se chtěla nějak domluvit.Pak mi napsal,že si chce promluvit,že si máme co promíjet,usmířit se atd.A že ve středu odlétá. Říkám, ok,nebude to stejné jako dřív,ale lepší než na kordy. Jenže jsem se dozvěděla,že nikam neletí,ale že chce, abych si to myslela já,abych záviděla,že jede znova na dovču.A že mě pomlouvá u kámošů,i tak trochu mých, co bydlí ve městě jako on. A já nevím, chci zpět svůj kufr, ale nejradši bych ho zabila. Mám sed na to vykašlat? Dělat, že nic? Je to odporný lhář, a já nechápu, jak jsem se mohla tak zklamat...
Je to stručné, ale doufám, že srozumitelné alespoň trochu.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V klidu za ním běž, vyzvedni si svoje věci a s naprosto chladnou hlavou a výrazem se ho na všechno zeptej. Nechala bych mu to "vyžrat", lhát se nemá a tečka. Nechci napsat přímo "vychutnej si to", ale něco podobného se mi honí v hlavě. Lhář ti nestojí za nějaké nervy a nějaké omezování se.
Je to trochu mimo, ale znám pár gayů a až na výjimky (kterým se tímto omlouvám) jsou to arogantní a intrikářské ženské v chlapském těle.

arrow
profile_image
žifka
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Storm:
Je tu jeden problém, já jsem tomu Španělovi slíbila, že o těch penězích nebudu mluvit. A to je taky jediné, čeho se A bojí, abych to nevěděla. Napadlo mě něco jako jet za ním do toho města, s tím, že vezmu jeho kufry, vezmu si ten můj a popřeju mu hezký zbytek dovolené v Itálii. Je jasné, že bude pátrat, kdo mi to řekl, ale tak co už.
Jinak-on má nějakou chorobnou touhu dokazovat, že je bohatý, i když není. Je to soukromá škola. Ale tím ho nechci omlouvat. Kdybych mohla, všechno mu řeknu, že to vím, že je mi z něj hnusně a že už se s ním nechci bavit... Ale když jsem to slíbila.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na žifka:
Tak nemusíš vše prásknout do podrobností.
Jednoduše dozvěděla jsi se něco (obecně), zásadně se ti to nelíbí, dotýká se tě to a má to takové a makové následky (nechceš se s ním vídat, nevážíš si ho apod.). Tečka. Pokud nepřipustíš nějaké debaty, do kterých by jsi se mohla zamotat a prozradit detaily, bude klid. V hlavě ať se mu motá co chce.
Klidně si dej panáka na posilněnou, dvě hodiny před tím si opakuj dokola, co všechno ti provedl, "naštvi se".
Pokud totiž uděláš jakýkoli jiný krok, budeš ty za tu, co přerušila vztah (a on samozřejmě nechápe proč) a bla bla bla. Takhle bude vědět, že si má na tebe dávat pozor a nevymýšlet si.

arrow
profile_image
žifka
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Storm:
Ještě bych k tomuto kroku potřebovala někoho, kdo bude se mnou. Nechci zažít situaci jako na dovolené, kdy on na mě řtval, a mě se nikdo nezastal...
Ale kdybych mohla, praštím ho něčím po hlavě, vykřičím se a jdu. A končím s ním.

arrow
profile_image
annemarie
od 5. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na žifka: Já bych to udělala tak, jak ti radí Storm; v klidu si promluvit, říct mu, co ti vadí a proč, sebrat kufr a víc se nestarat.

Ze zkušenosti s podobně neupřímnými lidmi ale upozorňuju, že to děláš jen pro sebe (a svůj kufr ), protože takový člověk tvoje výtky nepochopí a neakceptuje, bude se tvářit jako největší kamarád a říkat, že došlo k nedorozumění, aby, až za tebou zapadnou dveře, začal žhavit dráty a pomluvil tě, kde může. Tyhle lidi nikdy nepochopím

Reaguji na žifka:
Z toho, jak tuto a padobné situace popisuješ docela často v různých tématech, je zřejmé, že se tě to dotýká víc, než je zdrávo.
Vzala bych kufr, řekla mu, co si o něm myslím, a kontakt přerušila. Pracovně (ve škole) ano, ale ostatní bych zametla pod koberec. Takový člověk ti jen zkracuje život, bude pořád zdrojem pochybností o tobě samotné, stresů apod. Opravdu to za to nestojí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené