arrow
profile_image
ElsaHussein
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj možnost věnovat se genealogii mě napadla vzhledem k mému nedostudovanému zaměření na archivnictví. V rámci studia jsem absolvovala dvousemestrální kurz, kdy zápočet opravňoval k vykonávání rodopisecké činnosti. Mám sice koncem týdne nastoupit k tatkovi do firmy (vezme mě ale zjevně mě tam nechtějí a je to taková z nouze ctnost, brácha pořád vyčítá že z oděvnictví nic neumím a podobně) ale možnost dělat genealogii mě napadla proto, že danému oboru rozumím a vždycky mě bavil (samozřejmě bych navštěvovala různé kurzy a semináře pro zdokonalení). Myslíte, že by se bylo možné takto uživit? Myslím že jde o živnost volnou že? Práci si představuji tak že po přijetí zakázky bych objela dané archivy, nafotila vše potřebné a pak zpracovávala doma.

Uživit se můžeš lecčím. Závisí to jen na tom, jak budeš ve svém oboru dobrá.
Taky jsem jednu dobu dělala na rodokmenu s babičkou a byla to taková mravenčí práce, ale bavilo mě to, takže ti fandím .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ti fandím taky. Ale zezačátku bych to brala jako vedlejšák, než si získáš nějaké jméno. I když ani potom nemyslím, že by to bylo na uživení. Ale jako vedlejší zdroj příjmů to nezní špatně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené