arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tiakia: Tajit umělá prsa a naivně si myslet,že to okolí nevidí je tak trochu dětinské.

viděla jsem už holku s tak dobře udělanýma prsama a měly tvar jako prsa, né jako míče a fakt to nejde poznat Naopak znám holku, co má přírodní tak kulaté a velké, že by jí málo kdo věřil, že jsou její

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: viděla jsem už holku s tak dobře udělanýma prsama a měly tvar jako prsa, né jako míče a fakt to nejde poznat Naopak znám holku, co má přírodní tak kulaté a velké, že by jí málo kdo věřil, že jsou její

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči: proč se tak strašně rozčiluješ
Mně přijde zas na hlavu utajovat něco, čeho si lidi můžou a nemusí všimnout...a když se na to někdo normálně zeptá, tak snad nebudu mlžit. Já chápu, že každá z nás je jiná nátura, neboj. Proto jsem taky psala, že já bych to netajila. Ale ani bych nechodila s cedulkou na krku: Mám silikony.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sasanka: proč se tak strašně rozčiluješ

Já se nerozčuluji,ale když jsem to po sobě četla,souhlasím,že to vypadá psané bojovně

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: že by jí málo kdo věřil, že jsou její

Nějak nechápu proč by měl někdo věřit,že prsa nejsou umělá nebo naopak jsou umělá a vypadají jako vlastní.Vždyť je to jedno ne?
Pokud je chce někdo za každou cenu tajit,tak ať si umělá prsa "nekupuje" a ušetří si spoustu nervů s tím,že si pak ty ženy-dívky myslí,jak je na ně celý svět zvědavý.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, vy tady řešíte jen své osobní názory - tajit, netajit, mlžit, nemlžit...ale to je prostě každého věc, a to asi autorku tématu až tak nezajímá.
Odpověď na Tvou otázku je - ano, dá se to utajit. Ne všechna silikonová prsa jsou jak balóny, když si projdeš jednotlivé galerie, je spousta holek, která mají prsa udělaná krásně a výsledek je velmi přirozený. Velmi důležitá je velikost, když zvolíš rozumnou, budeš mít štěstí na šikovného operatéra a trošku štěstí vůbec (hodně záleží i na tvaru původních prsou, na tvaru hrudníku atd.), tak ano, i v létě to utajit jde. Znám holky s umělými prsy, znala jsem je před operací i po operaci a kdyby mi to samy neřekly, nepoznala bych! Opravdu.

Cituji Sasanka: Mně přijde zas na hlavu utajovat něco, čeho si lidi můžou a nemusí všimnout..

Tobě to třeba na hlavu příjde, ale mě ne.. neříkám když si holka z nulek nechá udělat čtverky, tak to asi viditelné bude dost a bylo by trapné zapírat, ale když se jedná jen o malé zvětšení nebo vyplnění a prsa budou vypadat i tak přirozeně, tak proč vykladát, že nejsou moje..
Jak říká siminči je to čistě moje osobní věc, kterou jsem si já zaplatila a i vytrpěla, tak je i moje věc jestli se s tím někomu svěřím nebo ne! Každý prostě nemá potřebu dávat najevo, že má umělá prsa.. a nejde jen o umělá, jsou ženské, které mají svoje prsa větší od přírody a není jim příjemné nosit výstřihy, aby na ně upozornovaly..takhle jsem to dřív měla i já a přitom jsem na ně byla pyšná, jen mi prostě nebylo příjemné, když na mě chlapi ču**li! Tak proč,když mě všichni znají s většími prsy budu vysvětlovat, že jsem je zhubla a pak šla na silikony?..
Tímto chci jen říct, pro ty co jim to příjde tak strašně nepochopitelné a dětinské, že jsou třeba ženské, které to dělají pro sebe a pro svůj pocit, aby když se svléknou před partnerem nebo stojí před zrcadlem byly spokojené bez toho, aby se s tím ať už chlubily nebo svěřovaly veřejnosti!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Nějak nechápu proč by měl někdo věřit,že prsa nejsou umělá nebo naopak jsou umělá a vypadají jako vlastní.Vždyť je to jedno ne?
Pokud je chce někdo za každou cenu tajit,tak ať si umělá prsa "nekupuje" a ušetří si spoustu nervů s tím,že si pak ty ženy-dívky myslí,jak je na ně celý svět zvědavý.

Pěkně napsané-hlavně ta první věta....
Jenom si dovolím s maličkosti nesouhlasit,protože hodně se tu píše o tom,že to pomalu musí říct-mám silikony-i když na to není nikdo zvědavý,tak o tom přeci nejsem povinná mluvit a komukoliv se svěřovat.
Takže koupit a nemluvit!Nikdo na to,jestli má dotyčna silikony či né, přeci,až na pár vyjimek zde, není zvědavý
(já se dnes fakt bavím )

arrow
Neprodává v Bazaru

Rozhodně jsem si nenechala udělat prsa abych je schovávala,to by mě stačila ta peřinová podprda za 200kč.A je to moje věc.Změnila jsem komplet styl oblékání,ať se mají na našem malém městě o čem bavit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tamara79: Rozhodně jsem si nenechala udělat prsa abych je schovávala,to by mě stačila ta peřinová podprda za 200kč.A je to moje věc.Změnila jsem komplet styl oblékání,ať se mají na našem malém městě o čem bavit.

A proč né?Opět je to jen tvá volba Každá máme svůj důvod,proč jsme investovaly do této operce a každá se k tomu postavíme po svém

arrow
Neprodává v Bazaru

Siminči~přestaň tady nutit tvůj pohled a tvé myšlení.Kdyby mě záleželo na tom,co si kdo bude myslet tak si dám udělat menší.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Didi76: Holky, vy tady řešíte jen své osobní názory - tajit, netajit, mlžit, nemlžit...ale to je prostě každého věc, a to asi autorku tématu až tak nezajímá.

to je pravda.. a moje odpověď je, že se to utajit dá

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tamara79: Siminči~přestaň tady nutit tvůj pohled a tvé myšlení.Kdyby mě záleželo na tom,co si kdo bude myslet tak si dám udělat menší.

Proč já?..Je to diskuze a já se tématu držím Nechceš tajit netaj,co je mi po tvých silikonech?Nic...téma je jestli jdou utajit,že ty je dáváš na odiv,tvá věc!ty jsi krapétko mimo téma Ale jo už dám pokoj a můžeš se chlubit,že máš za své peníze velké silikony a jak to musí všichni v okolí vědět a hlavně vidět. Chjo...

Ahojky, tak se přidám i když mám teprve před OP.
myslím, že se to utajit dá, ale jen když ty lidi dle mého nevídáš denně nebo tomu příapdně zzpůsobíš šatník.
Rozhodla jsem se v práci nic neříct, (jen pár lidem), ale vím že mlžit nebudu a když se na to zeptají narovinu to řeknu.
lepší je možná to říct, než pak čelit jiným horším drbům.
Kamarádka byla na OP už před dvěma lety a když přišla do práce nikdo to nevěděl, a nikomu to neřekla, pak měla v práci peklo a nevěděla proč nakonec dala výpověď. A pak se dozvěděla důvod, šéf si myslel že je těhotná, když má najednou tak velký prsa ( a to měla z jedniček dvojky) takže nevím, je to sice každýho věc, ale jelikož je to v dnešní době tak častý jev, že bych to asi tak urputně netajil, aby Ti to anopak neublížilo víc.
nechci určitě nikoho nabádat aby to někde roztruboval, ale jen mi přijde divný za takových peněz a pak mlžit. Jasně každýmu ej do toho velký kulový, ale děláš to pro sebe né pro ostatní

arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla skoro nulky 70A a nosila jsem vycpané podprsenky a mám decentní implantáty, nízký profil, udělalo mi to 70C, ale ve svetru nepozná nikdo. Pokud si nevezmu výstřih.
Jinak chlapi, ti to ale poznali všichni na dotek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené