arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte holky. K Vánocům, jsem dostala pásek, kde je ta přezka tam daná tak, že ten pásek je přehnutý a sešitý. To mi slečna prodavačka řekla, že se to dá rozpárat (prý v Baťovi to dělají), ustřihnout, znovu přehnout přes přezku a sešít. Jenže pak mám další pásek a tam jsou daný 4 zacvakávací jakoby šroubky, něco jako zde http://www.w-jeans.cz/dziny-wrangler/eshop/5-1-Opa sky/0/5/461-pasek-opasek-WRANGLER-CUT-TO-FIT-STITC HBEL akorát ten záhyb ne na druhou stranu, takže by to ustřihnutí nebylo vidět. Chtěla bych se zeptat, jestli by někde ty šroubky z toho dostali a zkrátili ten pásek. O další dirky už nestojim, to bych si ten pásek mohla obmotat kolem pasu nadvakrát. Nevíte kde v Praze, nejlépe na Praze 1, by mi to zkrátili?

Záleží na tom, jestli to jsou opravdu šroubky nebo nýty.
Pokud se to šroubek, tak je z jedné strany drážka, kam se dá dát šroubovák, rozšroubovat, ustříhnout nepotřebnou část a sponu znovu přišroubovat. Pokud je tam nýt (obě strany hladké), tak s tím doma asi moc neuděláš. Jedině to zanést do brašnářství nebo opravny obuvi.Určitě jich v Praze bude mraky, když my tady v UH máme hned 3.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jestli tam máš šroubky, tak to zvládneš sama doma, jestli nýtky, tak do opravny obuvi, brašnářství.
Skoč si do opravny ve vestibulu na Můstku ( mezi výstupy Jindřišská a Václavák), spravují tam i kabelky, batohy, deštníky, i třeba vyměmí zip u bundy. Tam pár nýtků nebude problém

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, tak to jsou nýtky! Já jsem si nevzpomněla na to správný slovo!

Cituji pehot: Skoč si do opravny ve vestibulu na Můstku

Díky za tip, hned zítra tam skočím!

Jo, brašnářství je všide hodně, jen mě zajímalo, jestli tohle není nějaká specifická "operace" a nebudu potřebovat nějaký spešl brašnářství.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené