arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, udělal jsem takovou chybku. U lékaře, který mi vystavil na jeden týden neschopenku, tak jsem mu omylem ze zvyku nahlásila jako místo léčení své trvalé bydliště, ačkoliv bydlím a léčím se jinde v přechodném bydlišti. Bohužel jsem hned ráno odevzdala ty papíry zaměstnavateli a uvědomila jsem si to, až teď večer. Nevím, jak jsem to mohla zapomenout, ale můj dotaz zní je nějak možné jít třeba zítra k lékaři a adresu mé léčby změnit? Jak to teď vyřešit? Nerada bych kvůli kontrole a mé chybě byla v průšvihu.

Děkuji MKay

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě,změnit to jde.Ale nahlásit musíš jen jako přechodný,složenka ti totiž musí dojít na trvalý,co máš v občance,jinak ti nedají na poště peníze.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Mně nejde o peníze, mám dočasnou pracovní neschopnost jen na týden, ale jde mi o to, aby mě případná kontrola od zaměstnavatele nehledala na špatném místě. Zatím jsem napsala zaměstnavateli e-mail o mém omylu a že změnu v neschopence donesu a doplním, jakmile zastihnu ošetřujícího lékaře v jeho ordinaci co nejdříve....Ale jiný lékař, třeba praktický mi to nemůže přepsat a změnit?

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tohle jsem taky řesila a bylo to tak,že mi adresu změnil ošetřující lékař,ale pokud budeš nemocna jen týden a šel by te kontrolovat jen zaměstnavatel,tak bych z toho tragédii nedělala,zvlášt pokud jsi jim to i napsala.
Tamara-proč by ji na poště nedali peníze? Zasilka i složenka ti muzou jit na jakoukoliv adresu, a socialka si to sichruje stejně rodným čísle,takze adresa nehraje roli. Anebo ti nemocenska může jít na účet :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené