Ahoj, mám takový dotaz, když mám společenské kalhoty a k tomu košili, musí ta košile být zastrčená, nebo může být volně? je dlouhá normálně do pasu. Jedná se o oblečení k maturitě.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak u pánů určitě v kalhotech (pokud nejde o jeany a košili, ale píšeš že ne) a u dam já teda nenosím v kalhotech. Pokud jsi hodně štíhlá a vysoká, tak si to můžeš dovolit, já mám sice štíhlý pas, ale trošku boky a velká prsa,se zastrčenou košilí vypadám jak sud Nejoblíbenější kombinace jsou eleg. kalhoty, košile, vestička, nepřijdu si v tom tak "holá" a košile vypadá lépe.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ivčáááá: Nejoblíbenější kombinace jsou eleg. kalhoty, košile, vestička

To jsem měla já u maturity...A zastrčenou jsem ji neměla....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se líbí když je zastrčená víc

Košili nosím ke kalhotám jedině zastrčenou, přijde mi to víc elegantní (i k džínům).

arrow
Neprodává v Bazaru

To je na tobě,záleží jaký nosíš styl,jak chceš vypadat
Já osobně nosím košile na kalhotech.V kalhotech jen u džín a nebo u věco s vyšším pasem.. Ale klidně si to mužeš udelat jak chces a v čem se cítíš líp..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Peg:
Druhá fotka .
Já mám raději košili zastrčenou do kalhot - přijde mi to víc chic. Třeba tady na Daře se mi to moc líbí - ale záleží na tom v čem se cítíš lépe, přeci jen u maturity je potřeba, aby jsi se cítila fajn, nic Tě neškrtilo, určitě budeš mít nervy ( alespoň já je měla neskutečný) a je zbytečný ještě se nervovat kvůli oblečení, ve kterém se nebudeš cítit sebejistě a pohodlně. . Každopádně HODNĚ ŠTĚSTÍ U MATURITY !

Holky díky, já jí právě mít zastrčenou nechci, vyniknul by mi totiž zadek A šlo mi hlavně o to jestli to nevadí z hlediska etikety či tak něco

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mne košili do kalhot ( a k tomu nějaký hezký pásek, samozřejmě ) - akorát nesmí být kalhoty bokové, pak to nevypadá dobře a hlavně to nepěkne zkracuje nohy. Záleží taky od délky košile a od postavy, ale košile "ven" mi přijde taková uvolnenější, beztvará, na maturitu ne příliš vhodná.

arrow
profile_image
Kathalin
od 17. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nosím košili - body, takže hezky v bokovkách s uzkými nohavicemi, na nohách boty s hodně vysokým podpadkem. Vypadá to skvěle, nohy mi to nezkracuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené