Chtěla bych slyšet váš názor na to zda je vhodné či ne najmout si svatebního koordinátora? S partnerem jsem se rozhodli najmout si Wedding Design, jsme naprosto spokojení, jen se občas setkávám s tím, když někde řeknu, že máme na zařízení svatby najmutou firmu, tak se na mě dívají, tak nějak divně.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevidím nic špatného na tom, využít služeb svatebního koordinátora, od toho přece existují. Ne každý se vyžívá v zařizování svatby od A do Z, spousta lidí je určitě rádo, že mohou veškeré starosti ohledně zařizování svatby přenechat na někom jiném a sami už jen korigují a vybírají.

Cituji hanina11: S partnerem jsem se rozhodli najmout si Wedding Design, jsme naprosto spokojení

A to je důležité - že VY jste spokojení

Cituji hanina11: když někde řeknu, že máme na zařízení svatby najmutou firmu, tak se na mě dívají, tak nějak divně

To bych vůbec neřešila, je to tvoje svatba, ostatním do toho nic není

Můžu se zeptat kolik stojí? Upřímně, taky by se mi nechtělo (v budoucnu) zařizovat vše od A do Z a přítel na to taky nemá absolutně čas...

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se ti ani nedivím, zařizovat svatbu je docela mazec a sama to pořád odkládám, protože se mi do toho nechce. Někomu to může připadat třeba jako zbytečnost, ale je to jen tvoje věc a nevidím na tom nic špatného.

my asi nakonec také sáhneme po svatební agentuře - líbí se nám Báječní svatba. Lidi na to blbě koukaj, protože to neznají. Z toho si nic nedělej

Cituji hanina11: zda je vhodné či ne najmout si svatebního koordinátora?

Určitě ano, proč si to neusnadnit.

Cituji hanina11: tak se na mě dívají, tak nějak divně.

Na to se vybodni.

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji CarolS: pousta lidí je určitě rádo, že mohou veškeré starosti ohledně zařizování svatby přenechat na někom jiném a sami už jen korigují a vybírají.

Přesně... pokud na to budu mít peníze, určitě taky budu hledat nějakého koordinátora Na lidi kašli.

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky to je fakt legrační, zrovna včera jsme se bavili s kamarádama, že si otevřeme svatební agenturu (povolání máme šéfdesigner/grafik, PR, ekonom/právník a právník), protože by nás to za a) bavilo, za b) stále dokola musím radit všem svým kamarádkám a známým-budoucím nevěstám, co a jak, protože naše svatba se všem tak líbila, že chtějí poradit a pomoct s výběrem čehokoli a dát kontakty a tak, tak bych si z koníčka a skoro vedlejšáku udělala práci . Ale samozřejmě že nevím, zda se tím dá vůbec uživit, jen jsme se tak bavili, jestli si vůbec někdo agentury najímá. Na druhou stranu, je to opravdu HODNĚ starostí, já na to mám speciální sešit, který všude koluje a když to vidí ti, co se teprve o svatbě baví, často nechápou, že je toho tolik . Takže já najmutí agentury naprosto chápu, kdo svatbu nikdy nezařizoval nebo si to už nepamatuje, může sotva vědět, kolik je to doslova práce .

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s holkama, na názory okolí se vykašli - i hosté pak budou jedině rádi, že se jich někdo ujme, řekne jim, co a jak a vše nebude jen na svědkyni.
Jestli vše vyjde, s partnerem bychom chtěli svatbu malou, s nejbližší rodinou a přáteli, takže o této možnosti bych neuvažovala. Ale ve chvíli, kdy někdo organizuje veselku třeba pro 50 a víc lidí? Tam bych si to bez koordinátora představit ani nechtěla

Cituji Shaquille: Můžu se zeptat kolik stojí?

Myslím, že se to počítá v procentech celkového rozpočtu svatby.

Reaguji na Shaquille: Cena za jejich služby je zhruba 15% z rozpočtu svatby, ale skvělé na tom je, že jen na ubytování svatebčanů, cukrovi a půjčení šatů nám agentůra, jelikož mají jiné ceny než běžný smrtelník, ušetřila tolik peněz, že to z velké části pokryje náklady na jejich služby. Takže částka, kterou jim zaplatíme, bude v poměru k celkovým nákladům prakticky zanedbatelná.

Reaguji na CarolS: Moc děkuji za tvůj názor, byla jsem z těch negativních reakci, taková zklamaná a připadala jsem si trošku jako nechopná. Jediné co mi poslední dobou vracelo radost, byla každá schůzka s naší koordinátorkou, je neuvěřitelně příjemná, má přehled a vždycky si s ní připadám jako princezna . I šaty mi vybrala ona. Dopuručila mi salón a tam už na mě čekalo několik nádherných šatů (jsem trošku prsatější, tak najít takové šaty, abych v nich nepůsobila příliš vugárně, či spíš abych ty prsy do šatů vůbec nacpala, nebylo nic jednoduchého). Sama jsem předtím navštívila tři salóny, ale nemohla jsem si vybrat. V jím doporučeném salónu jsem si vybrala její favoritky, měly jsme z toho obě radost jako malé holky. Je profesionálka každým coulem nebo tu práci dělá s láskou, je vážně skvělá. Jsem v takové euforii, jak to všechno jde krásně hladce, jak si jen odškrkáváme splněné úkoly, a pak mě takové ty negativní reakce od známých dovedou akorát k slzám, asi jsem nějaká naměko. Nechápu, že mají lidi radost z toho kazit někomu štěstí.

Vám všem ostatním moc děkuji za názory a jsem moc ráda, že jste mě podpořili. děkuji moc

Reaguji na Jersika: V takovém složení bych vám doporučila "jděte do toho" , začátky budou určitě hodně náročné, než si vytvoříte jméno, ale vše co člověk dělá srdcem a s našením, tak vyjde. My jsme si Wedding design najali proto, že jsme s nimi měli přímo zkušenost, dělali svatbu mé kamarádce, takže jsme věděli do čeho jdeme. Přeji vám hodně štěstí a mnoho spokojených klientů.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanina11: Nemáš vůbec zač Chápu, že některé reakce lidí dokážou člověka vykolejit, zvlášť, když se jedná o tak osobní a vlastně i citlivé téma jako je svatba a věci kolem ní. Když zrovna v tomto období chce člověk cítit spíše podporu a podělit se o svou radost. Ale lidé jsou různí a možná v tomto ohledu hraje jistou roli i neinformovanost - dovedu si představit, že i v dnešní době je spousta lidí, kteří význam svatebních agentur a koordinátorů nechápou, přijde jim samozřejmé zařídit si vše sami a na lidi, kteří tyto služby využívají, se dívají jako na někoho, kdo se nechce s něčím takovým "zahazovat" . To je ale jejich věc, až si budou zařizovat svojí svatbu, ať si to dělají jak uznají za vhodné, stejně tak, jako to děláš ty Jak už si napsala sama, je dobré, že svatební koordinátoři mají se zařizováním svateb zkušenosti, kontakty a proto ti dokáží vyjednat dobré podmínky a uzpůsobit vše k tvé spokojenosti a tak to má být. Takže si užívej bezstarostné přípravy a na ostatní nehleď

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Docela se divím, že se nad tím tolik lidi pozastavují. Je toho dost, co zařídit a né každý na to má čas a chuť. Určitě je to příjemnější mít na to agenturu a být v klidu a těšit se na svatbu, než žít ve strachu, na co všechno se zapomene. Pak člověk čeká,až to bude mít za sebou a bude si moct oddechnout. ....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené