Na řeči lidí bych se opravdu vykašlala. Je to Tvoje svatba a Tvoje nervy. Sama si nedokážu představit, že bych zařizovala svatbu pro víc než 50 lidí sama. Takhle to měla moje kamarádka a přiznám se, že mi docela vadilo, že místo, aby si užívala svůj svatební den, tak na odpolední a večerní party docela lítala a řešila, těm co odjížděli, chystala balíčky. Takže pokud na to máš peníze a opravdu dobrou koordinátorku, tak to neřeš a užívej si klidných příprav
S přítelem plánujeme svatbu malou, maximum bude asi 20 lidí, a i tak si to nedokážu představit. Ale jedna moje kamarádka se mi sama nabídla, že by nám ráda svatbu zařídila, že by ji to bavilo, tak uvidíme

Je to tvoje svatba, tak neřeš co na to říkají ostatní, navíc jsou to dost předpotopní názory, v dnešní době už je to úplně běžné. I můj brácha si bude na svatbu brát agenturu, ale ještě nemá rozhodnuto kterou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud ti to tak vyhovuje, tak je to v pořádku ne? Já bych na tebe možná taky čuměla..ale já miluju organizování a těším se až budu takové věci zařizovat, běhat všude, vybírat místo,hudbu,jídlo,dekorace,dorty,kytky..všechno prostě..Ale pokud to někoho nebaví a může si to zaplatit, tak proč by to neudělal..

arrow
profile_image
lanan
od 4. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Báječná svatba – NEDOPORUČUJI!
Pro napsání této negativní reference jsem se rozhodla z důvodu chybějících relevantních informací o Báječné svatbě v době, kdy jsem sama pátrala na internetu a potřebovala poradit s výběrem agentury.
Když jsme se s manželem rozhodovali, jakou agenturu vybereme pro organizaci našeho nejdůležitějšího dne, hledali jsme to nejlepší. Stejně jako většina jsme i my dali na marketingovou prezentaci na internetu, kterou má Báječná svatba jednu z nejlepších.
Na první schůzku s agenturou jsme se oba velmi těšili, nicméně ze setkání s paní Uldrichovou jsme odcházeli tak nějak rozladěni. Nemůžu přesně specifikovat, čím to tenkrát bylo, ale je mi líto, že jsem tehdy nedala na první dojem a nehledala dál.
Světlana Uldrichová mi byla nesympatická již od prvního okamžiku, nicméně manžel mě přesvědčil, že organizace svatby není o sympatiích, ale o schopnostech, a tak jsme se tehdy rozhodli podepsat smlouvu a zaplatili zálohu 12 tis. Kč.
Celková komunikace s agenturou byla již od začátku neuspokojivá. Už v prvním e-mailu nazvali mého muže jiným jménem - nad tím jsme se pousmáli, nicméně vše vygradovalo nesrozumitelným rozpočtem se spoustou chyb. Nakonec jsem musela každou položku překontrolovávat. Paní Uldrichová neumí pracovat s Excelem, nicméně se nás stále snažila přesvědšit o tom, že její zpracování je bezchybné. To byl koneckonců nepřetržitý komunikační problém. Paní Uldrichová má pouze střední školu, ale všude byla a všechno zná nejlíp, což se promítá i do svatebních příprav. V mnohých věcech rozhodovala bez našeho souhlasu či konzultace s námi, i když jsme právě stáli vedle ní, velmi často nám skákala do řeči a nezajímal ji náš názor. Doporučila mi Nuanci pro výběr svatebních šatů, kde mé šaty vyšly o celých 8 tis. dráž! než v Adině. Adinu určitě doporučuji, je levnější a objednají vám na půjčení i šaty Pronovias, které nemají na skladě.
Chtěla bych dodat, že nás svatba stála cca 400 tis.( přes agenturu jsme měli rozpočet 250 tis.) a proto si myslím, že jsme nebyli zrovna klienty s nejnižším rozpočtem v historii Báječné svatby. Přesto se k nám paní Uldrichová nechovala nejpříjemněji.
Po prvních karambolech ze strany paní Uldrichové jsme s manželem zvažovali přechod k jiné agentuře, nicméně nám bylo líto již zaplacené zálohy. Pořád jsme také doufali v profesionalitu paní Uldrichové alespoň během svatebního dne.
Bohužel došlo ke spoustě zádrhelům i během našeho dne D. Nebyla to přímo katastrofa, ale udály se věci, které se zkušené agentuře nesmí stát. Hosté po příchodu do zámku bloudili a nevěděli, kam mají jít. Svatební pochod kvůli paní Uldrichové začal hrát dřív i přes výslovný zákaz ženicha. Špatná organizace gratulací, hostiny, neschopný a nesympatický Dj Burda, který zmizel na půlku dne a nechal za sebe náhradu, květinová výzdoba byla v jiných barvách, než jsme ji chtěli. Chyběli různé zaplacené dekorační prvky a korunu všemu dodalo nepříjemné chování paní Uldrichové k hostům. Během svatebního dne jsem poslouchala stížnosti na její chování.... Mohla bych pokračovat dále a dále

Většina svatební výzdoby a dekorací, kterou se paní Uldrichová chlubí na svých stránkách je prací květinového studia Frezia fleur, s kterým jsme byli spokojeni až na nedodržení barevnosti, z čehož viníme Báječnou svatbu.

Nakonec bych chtěla dodat, že žádná svatba není dokonalá a ani my jsme nepožadovali dokonalost, ale množství chyb, kterých se paní Uldrichová dopustila bylo neakceptovatelné ani pro začínající svatební agentku.
Dodnes nechápu množství pozitivních referencí na stránkách Báječné svatby.Dle toho usuzuji, že to paní Uldrichová určitě umí i lépe, nicméně naši svatbu nezvládla.
Budoucím nevěstám bych dala při výběru agentury asi jedinou radu: ,, Dejte na první dojem! "

Děkuji, že jste vydrželi číst až sem a doufám, že Vám má reference pomůže při rozhodování.

Lana

Svatba se konala v srpnu 2013.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené