Ahoj holky, zajímal by mě váš názor na jednu věc. Chystám se otevřít salon-kosmetika, kavitace, lymfodrenáže,trvalé odstranění chlupů, atd. Už mám prostory a přišla řada na nákup přístrojů a právě na tomto bodě jsem se dostala do střetu s člověkem, který mi dost pomáhá a já si k němu chodím pro rady ohledně podnikání. Jedná se konkrétně ted o nákup přístroje na kavitaci. Než jsem se rozhodla jaký koupím, tak jsem jich samozřejmě hrozně moc vyzkoušela a žádný na mě neměl efekt až na jeden- a ten je samozřejmě nejdražší o 300tis než ostatní. Opravdu jsem pocítila rozdíl a to především na celulitidě. Ten můj známý (opravdu úspěšný a zkušený) mi radí koupit ten nejlevnější stroj, že placebo funguje tak jako tak a všichni budou spokojený-je tam napsano kavitace? Je. A je to ekonomický. Jenže já zas jsem takový (možná blbec) poctivec, že by mě ta práce prostě nebavila, kdybych věděla dopředu, že to těm ženským prostě nepomůže. Celý život dělám trenérku a pomáhat formovat lidské tělo mě opravdu naplňuje. Tak se vás chci zeptat- zajímáte se o to, jakým přístrojem vás v salonech ošetřují? Nebo je určující vždy cena? Oceníte snahu, kvalitnější ošetření a dobrý přístup byť za vyšší cenu, než jinde? Díky za zprávy.

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ocením, když se ze mě někdo nesnaží dělat blbce a tahat ze mě peníze za placebo efekt. Pokud bych na něco takového šla, tak samozřejmě budu očekávat, že mi to pomůže. A placebo neplacebo, když poznám, že nula od nuly pošla i přes to, že mě personál ujišťoval o tom, že to funguje, tak se otočím na patičce a už tam nikdy nepřijdu - ani na žádnou z jiných procedur. Ona je dnes konkurence dost velká, tak nevím, jestli by ti placebo efekt zachránil podnikání...

No právě já prošla a odzkoušela cca 40 salonů a 80% z nich z těch placebo dost dobře jede. Já ale takovou filosofii jet nechci, koupit nejlevnější stroj, abych mohla na salon napsat "mám kavitaci". Jak říkám, už by mě to pak nebavilo. Jsem společenský tvor, ráda se s lidmi bavím, radím (i víc, než musím) snažím se, aby byly zákaznice opravdu spokojené...nevím, jak bych se pak cítila, když bych musela celodenně pět chválu na něco, o čem nejsem přesvědčená...

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zaragirl: Pokud jsi poctivá, jak píšeš, tak Ti ani ta chvála přes pusu neprojde a lidé/zákazníci vycítí, že něco není dobře. Já jsem nikdy nevydržela v práci, kde jsem přesvědčovala lidi o něčem, čemu jsem nevěřila. Je mi z toho pak ouzko a práce mě netěší. Takže buď tam strčit člověka, který je o kvalitách přístroje i účinku přesvědčí nebo možná raději s nákupem počkat?! Přežije salon ze začátku i bez kavitace? Že byste na něj třeba nejdřív zkusili našetřit nebo to holt koupit rovnou
Ať se rozhodneš jakkoliv, tak přeji štěstí!

Děkuju. No já jsem rozhodlá, buď ten drahý-dobrý, nebo na to kašlu. Práce, která mě nebude uspokojovat si můžu najít kdekoliv a nemusím do toho ani investovat tolik času, energie a peněz. Podívejte, kolik mám hodin, nemůžu z toho spát !

arrow
profile_image
bentley11
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ono jim to šlape, když jim řeknou, že pro výsledek je nutné, aby tam přišli třeba pětkrát, ale když nebude výsledek ani potom, tak už tam nikdy nepřijdou..musíš udělat různé akce, třeba přes hyperslevu a ze začátku třeba trošku prodělat, ale dát to levnější, lidi uvidí, že to fakt funguje a ty maj dost známých a kdo v dnešní době nechce rychle zhubnout..takže až se potkaj, tak rozhovor bude probíhat nějak takhle..jé ty jsi ale zhubla, chodíš cvičit? ne byla jsem u tý a tý na kavitaci, fakt to funguje a máš další zákazníky..teda aspoň s kámoškama to u nás takhle chodí

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji zaragirl: Oceníte snahu, kvalitnější ošetření a dobrý přístup byť za vyšší cenu, než jinde?

ocením opravdu dobrý přístup klidně za mnohem více peněz. A to těch peněz zas tolik nemám.
Takže já osobně bych taky uvažovala stejně jako ty. Kvalitní přístroj, který je sice dražší, se ti vyplatí, zákzanice nebudou chodit jen jednou a dost.
A hlavně pracovat s vědomím, že někoho klamu, to je dost špatnej pocit.

arrow
profile_image
Cendrillon
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Trochu OT: Kde ten salon bude? Poctivé služby se jen tak už nevidí, každý se to snaží více či méně oš... Takový salon bych s radostí navštívila!

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hehe...tak pokud si pořídíš ten kvalitní,tak by mě taky zajímalo,kde bude salón

arrow
profile_image
Spagetka78
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jestli je to v tvých finančních možnostech, kup si ten dražší. Vyloženě ti to leží na srdci a něměla bys z toho jinak ani radost a práce by ti nepřínášela takové potěšení.

A určitě si můžeš udělat reklamu v tom smyslu, že je drahý a kvalitní stroj (nejkvalitnější stroj ve měste nebo tak), který opravdu přináší účinky a i to osobně zákaznicím vysvětlit, proč je třeba vstup trochu dražší, ony to následně ocení.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Spagetka78: Vyloženě ti to leží na srdci a něměla bys z toho jinak ani radost a práce by ti nepřínášela takové potěšení.

přesně.

Ahoj, nečetla jsem diskuzi, jen tvůj první příspěvek. Já osobně si radši připlatím za kvalitu, která funguje. Navíc v tomhle oboru funguje šeptanda, ženský si tě budou doporučovat mezi sebou! Pokud budeš jediná, u koho to funguje, tak na tom jen vyděláš a vložená investice se ti rychle vrátí.

arrow
profile_image
cama
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji zaragirl: No já jsem rozhodlá, buď ten drahý-dobrý, nebo na to kašlu. Práce, která mě nebude uspokojovat si můžu najít kdekoliv a nemusím do toho ani investovat tolik času, energie a peněz.

Sama sis odpověděla. Jednak bys z toho vůbec neměla radost. Druhak se ti to i z čistě ekonomického hlediska nakonec mnohem víc vyplatí, přesně jak tady píšou holky - tamtamy fungujou strašně rychle a jak získáš prvních pár spokojených zákaznic, už to půjde samo (viz třeba tady jedno téma o levandulovém octu ). Držím palce

arrow
profile_image
cama
od 26. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji AlmaSinger: Já osobně si radši připlatím za kvalitu

arrow
profile_image
MissDior
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji cama: No já jsem rozhodlá, buď ten drahý-dobrý, nebo na to kašlu.

A pokud se pro ten drahý rozhodneš, tak je potřeba mít strategii, jak se taková zpráva dostane k cílovému zákazníkovi a také je potřeba zvážit, zda se to vyplatí - především ve smyslu - o kolik by to bylo dražší, než ty placebo přístroje a to všechno ve vztahu k invazivní liposukci.
Osobně mi na našem trhu chybí salony pro tzv. vyšší střední třídu - takže neustále balancuji mezi luxusem a něčím příšerným, ovšem za úžasné ceny - takže myslím, že pokud je tvým záměrem něco takového, tak je reálná šance uspět.
Přeji pevné nervy a štěstí - a pokud se salon otevře, tak mi dej vědět!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené