arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cathy:

Mně se po té kombinaci, co jsem psala, zlepšila pleť během cca 14 dní troufám si říct tak o 85 %. Kdybych vydržela si ten obličej nenípat, tak by to snad bylo ještě lepší. Vyzkoušela jsem dost věcí a tyhle poslední nejsou zrovna vzhledem k tomu, kolik už jsem vyhodila peněz, zas až tak drahé na to, aby z toho člověk brečel, když to nezapůsobí.

Nic ve zlém, ale stále jsem nepochopila, proč slečny hledají makeup, který vyřeší 20 problémů najednou. Takový prostě neexistuje!
Mám šupinky, tak je vyřeším, peeling, hydratace, a tak dále.
Mám ucpané póry, tak je musím vyčistit, odstranit, zmírnit, a tak dále.
Mám mastnou pleť, tak si pořídím makeup na nemastném základu (oil-free).
Makeup nemůže zastoupit peeling, hydrataci, čistící přípravky, krytí, doplňte libovolně... Makeup je bohužel stále jen makeup.

edit: Anebo aspoň neřešit dva protichůdné problémy - mastná pleť a šupinky - stejným přípravkem. To prostě nepůjde

arrow
profile_image
Cathy
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999: Jenže já peelinguju, mastím, oil-free přípravky používám. Když se snažím pořádně zbavit pórů, tak mám zase pleť moc vysušenou a šupinkovatou a to nepoužívám věci na vyloženě mastnou pleť. Když hodně hydratuju, tak mám horší póry. Já pro svou pleť dělám maximum.
Tak chci mít aspoň přes den pár hodin hezkou pleť.

arrow
profile_image
casy mojeid
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Úplne súhlasím s mishkou... makeup nevyrieši šupinky, naopak zvýrazni, tiež zväčšené póry, uhrovitosť, či nadmerné mastenie pleti... vždy je potrebe každý problém riešiť aj inak a od základou a hlavne nehľadať zázraky, lebo tie sa samé nedejú. Takže každý problém riešiť od základu.
A čo tak kombinovať: Miesta, ktoré mám suchšie, dehydrované, viac hydratujem, mastnejšie čelo zase sa snažím zmatňovať, póry stiahnuť. No jedným prípravkom to zriešiť nejde a už vôbec nie jedným makeupom.

arrow
profile_image
anishga
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na casy: Taktéž hlasuju za Perfect wear!

Reaguji na anishga:
Tak asi je bohužel řešíš špatně, jinak by nepřetrvávaly (Vím, o čem mluvím, mám taky mastnou pleť se šupinami, pořád jsem střídala makeupy a divila se, jaktože mi pořád jdou vidět šupiny a zároveň se lesknu jak prasátko. Tak jsem začla řešit jádro problému a ne příčinu, a mám po starostech, šupiny nejsou.)

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Skús si pozrieť aj túto recenziu, sú tam a aj fotky, tak je pekne vidno, ktoré makepy zakryjú póry, je to v ruštine, ale google preloží všetko.

Cituji anishga: Taktéž hlasuju za Perfect wear!

Nebyl tady před chvílí jiný příspěvek?

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: Nebyl tady před chvílí jiný příspěvek?

Že jo! Já se už lekla, že mam vidiny. Byl tam určitě jiný, já ho taky četla. Nebo máme vidiny obě

Reaguji na piper:
Je to divný Ted samozřejmě vymizela spojitost mojí odpovědi s tím příspěvkem, protože příspěvek, na který jsem reagovala, je fuč

arrow
profile_image
Cathy
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999: Reaguji na piper:
Ano byl, byla jsem na mamčiném omlázku. Psala jsem omylem z jejího. Mamka kdysi ten od Avonu měla, tak to po mně přepsala.

Klidně ho sem napíšu znovu, jen už nevím, jak přesně to bylo.
K těm šupinkám, ono jde o to, že já se jich vždycky zbavím, pak si dám Mask of Magmanity od Lush a šupinky mám zase zpátky a měsíc se jich zbavuju. Ale MoM mě krásně zbavuje (jako jediná) černých teček. Takže takhle.

Reaguji na Murphy: Děkuju

Cituji Cathy: ono jde o to, že já se jich vždycky zbavím, pak si dám Mask of Magmanity od Lush a šupinky mám zase zpátky

Špatný postup - nejdřív si dej MoM a pak po smytí nějaký dobrý hydratační krém. No a pak už si vesele budeš moci vybírat téměř kdejaký makeup

arrow
profile_image
Cathy
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999: Špatně jsem to napsala, po použití se vždycky namažu. I ráno, večer. Hydratačním krémem, který jsem si přivezla z Itálie. Nějaká milánská značka. Nevím, prostě pořád šupinkovatím.

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Cathy:
Jestli vyloženě víš, že se ti ty šupinky dělají z té masky, tak bych jí být tebou nepoužívala, i když ti zabírá na zanesené póry. S těma pórama je to taky začarovanej kruh, mam s tim taky problém, vyzkoušela jsem kde co. Zatim jsem dospěla k závěru, že jediný skutečně účinný je mechanický čištění.

Cituji piper: jediný skutečně účinný je mechanický čištění.

moc souhlasím
zkus všechnu agresivní kosmetiku a peelingy a masky vůbec nepoužívat. Nejlepší mi přijde se po sprchování pořádně ožmolit mokrým froté ručníkem, to je nejlepší peeling... Na noc se mažu těma nejmastnějšíma mastma, třeba vazelínou. Sice se povídá, ale opravdu mi akné nezhoršila, naopak spraví kůži.
A zkus bázi pod makeup. Buď nějakou tu průhlednou silikonovou, nebo Astor HD mattitude (což je i zajímavý makeup)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené