arrow
profile_image
kendra37
od 30. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, ženy,
mám dotaz, ohledně antikoncepce - byl mi paní gynekoložkou předepsán Omisson, který by měl údajně zlepšit stav pleti, se kterou jsem měla problémy... jenže... stav se v prvních 3 měsících naopak velmi zhoršil, akné se mi začalol dělat i na místech, kde nikdy v takové míře nebylo - kolem úst a ze spodu na čelistech... teď je to již přes půl roku užívání a stav mé pleti je možná o tošku horší, než před užíváním a po akné mi zůstalo spoustu jizviček... Přemýšlím o změně preparátu... Ale nevím, jestli je to rozumné, když mě po antikoncepci nic nějak nebolí. Jediné, čeho jsem si všima, je to, že po tom, co jsem se dala do užívání více špiním a mívám dny, kdy mám nechuť k jídlu, nebo jsem extrémně přecitlivělá a padám do stavů úzkosti - ALE nevím, zda toto připsat antikoncepci. Vím, že každému zabírá něco jiného a musí se zkoušet, proto prosím o radu... Mám antikoncepci vyměnit? A nevíte o nějaké, která je vyloženě na pleť ?
Předem děkuji za odpovědi a přeji krásný den

arrow
profile_image
Moly
od 29. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem (tuším v 15letech) řekla na první prohlídce gynekoložce, že mám problém s akné. Předepsala mi HA Bonadea, která mi pomohla a akné se mi dělá v o dost menší míře a vyhovuje mi.
Já bych se asi poradila s lékařem, bude jistě vědět, která jiná antikoncepce je vhodná a zda jí změnit

arrow
profile_image
kendra37
od 30. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji moc za názor a tip, objednala jsem se k paní doktorce a uvidíme

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené