arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj. Jsem dva roky se svým přítelem a už rok spolu bydlíme. První rok jsem byla do něj naprosto zamilovaná až se on pak začal chovat divně. Byl takový odtažitý, nechtěl se mnou spát, pořád chtěl být jen doma...řekla jsem si, že jsou to jen pochybnosti, co přejdou. Tak jsme se nastěhovali do bytu. Měla jsem z toho ohromnou radost (také proto, že u rodičů mi moc dobře nebylo). Po dvou měsících společného bydlení jsem mu vlezla do počítače a ejhle...fotky nahých holek, v historii na icq si psal s nějakou a psal jí že je sám, že je chudák a nemůže si nikoho najít...byl to pro mě šok...nedalo mi to se mu podívat i do mobilu (já vím, že tohle už nikdy neudělám, protože kdybych to doteď nevěděla mohlo vše fungovat jak má) měl tam nějaké divné zprávy a volání tak mi to nedalo a zeptala jsem se ho co to je....rozbrečel se jak turek a začal mi vysvětlovat, že chtěl mít sex po telefonu, že mu kamarád řekl jak je to skvělé. No dobře...a co ty holky? Prý chtěl být jen zajímavý, že vlastně ani neví proč to dělal. Všechno jsem se mu snažila odpustit....odpustila jsem mu zanedlouho ale důvěra k němu se mi nevrátila nikdy...už je to rok a ve mě k němu už nehoří žádné city...nechci mu dát ani pusu tak nějak se mi zhnusil....přesto ho mám ráda jako člověka protože celý ten rok po té události se snažil chybu napravovat. Bývala jsem chvílemi na něj hnusná a vyjela po něm jen tak pro nic za nic. Asi to byla nějaká moje obrana. On mě miluje, já ho mám ráda. Ale musí přijít rozchod. Prosím napište mi svůj názor zda-li by mělo cenu se ještě snažit hledat lásku...děkuju

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

podle mého,když člověk ztratí důvěru k tomu druhému,je konec.Něco podobného jsem si zažila s bývalým přítelem po šesti letech a nějakou dobu jsme spolu setrvávaly po tom co jsme k sobě ztratily důvěru a po 2 měsících jsme se rozešly,nemělo to smysl..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejspíš to tak bude hodně to bolí, mám toho člověka ráda. Doma mi pomáhá, snesl by mi modré z nebe, vždycky jsem měla všechno co jsem chtěla. Ale nejspíš to opravdu nemá cenu. Je mi ho líto nechat ho tady samotného v bytě a vím, že bude mít problém si někoho dalšího najít. Já jsem mu vyhovovala na 100% ale bohužel, on mě ne. Moc to bolí, ale budu to muset překoustnout.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejraději bych s ním zůstala z lítosti....ale to by asi nešlo...

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jj,těžké to mít budeš asi hodně,ale takhle by jsi se trápila stokrát víc.A neblázni z lítosti s ním určitě nezůstavej,pro Tebe by to taky nikdo nedělal.Nevím,možná je ten člověk schopný se změnit,ale tomu já moc nevěřím.Ale když si to tak vezmu,u Tebe se alespon´snažil pak ,aby jsi mu znovu důvěřovala u mě to tak nebylo...

arrow
profile_image
basti
od 10. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hele já to nějak nechápu! Napřed píšeš, že už k němu nechováš žádné city, že mu nechceš dát ani pusu a pak píšeš, že to bolí a že ho máš ráda. Asi by sis měla udělat pořádek napřed ve svojí hlavě... Abys časem třeba nelitovala. Píšeš, že jsi v něj ztratila důvěru, i když on se teď hrozně snaží. A co to tvoje prohrabání historie a mobilu - to je v pořádku? Taky by o tobě mohl pochybovat....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Víš on se moc snažil, abych mu znovu důvěřovala. Ale tohle není už jen o ztracené důvěře. Po tom, co jsem tu důvěru ztratila jsem si začala uvědomovat jak vlastně žiju. Že nemám žádný koníček (měla jsem, ale kvůli němu jsem se ho zřekla), že se vídám s kamarádkou tak jednou za měsíc a v podstatě jsem jen zavřená doma a buď se učím, nebo jen tak lenivím a čekám až on přijde domů. Přijde, sedne si k počítači a hotovo. Jednou za čas nějaká procházka ale ani to už mě s ním nebaví. O sexu ani nemluvím. On byl v tom vždycky jiný to já byla ta která ho o to prosila (je mu 25 let). Teď už mě ani nepřitahuje. Pořád si jen stěžuje jak je mu zle v práci....prostě už mě dlouho štve ale pořád ho mám ráda....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji basti: Hele já to nějak nechápu! Napřed píšeš, že už k němu nechováš žádné city, že mu nechceš dát ani pusu a pak píšeš, že to bolí a že ho máš ráda. Asi by sis měla udělat pořádek napřed ve svojí hlavě... Abys časem třeba nelitovala. Píšeš, že jsi v něj ztratila důvěru, i když on se teď hrozně snaží. A co to tvoje prohrabání historie a mobilu - to je v pořádku? Taky by o tobě mohl pochybovat....

No je to tak, mám v tom sama zmatek. Půlka mi říká zůstaň s ním, druhá mi říká uteč dokud to jde. Mám ho moc ráda ale nepřitahuje mě. Mám ho ráda spíš jako dobrého kamaráda. Z toho mám největší strach, že toho potom budu litovat Ano, on se sice snaží, ale vždy jen pár dní a pak zase všechno při starém, pak se o tom bavíme, brečíme, a pak zase na pár dní dobrý a pak zase špatný. Takhle už to je rok v kuse...zkoušela jsem všechno možné ale už prostě dál nemůžu...jsem strašně unavená....i přes to ale mě to tak moc bolí mu ublížit. Nejradši bych mu tady nastrčila nějakou jinou holku a smazala mu paměť ať na mě zapomene.

arrow
profile_image
basti
od 10. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

On ti tvůj koníček zakázal? On ti zakazuje stýkat se s kamarádkou? To snad záleží na tobě, jestli se ti někam chce, nebo ne.. Jestli on dřepí u pc tak oukej, ať si dřepí a ty se vydej třeba mezi lidi - to by ho snad začlo hlodat, že je něco špatně, ne?
A že nemá náladu, tak já nevim, ale jestli to má v práci nějaký hektický a ty na něj býváš ošklivá - jak si napsala výše, tak to pro něj neni taky asi úplně jednoduchý. Nechci se ho nějak zastávat - neznám jeho, ani tebe. Ale tak prostě, abys časem třeba nelitovala. Já jsem měla s přítelem úplně stejnou krizi - byla jsem na něj hnusná, viděla jsem na něm jenom chyby, on se vždycky hrozně snažil, já si toho nedokázala vážit. Dvakrát jsme se rozešli... Ale dneska nám je spolu fajn.

arrow
profile_image
basti
od 10. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak jestli to vidíš takhle, tak si dejte pauzu. A uvidíte - třeba vám bude líp bez sebe a třeba se vám začne stýskat. Placát se ve vztahu, ve kterém nevidíš perspektivu zlepšení je nesmysl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už je rozhodnuto. Stěhuju se tento týden k mamce a říkala jsem mu, že je možné, že si něco uvědomím a třeba za měsíc to budu chtít zpátky. Že chápu to, že už by mě mohl odmítnout. Ale taky je možné, že spolu můžem zas začít jen randit a uvidíme.

arrow
profile_image
basti
od 10. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Držim palce. Ať se to vyvine ke tvé spokojenosti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Snad ano...

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Tak za sebe si myslím, že to jak žijete se dá změnit, ale to co popisuješ - sms s holkama, na netu atd ... To je věc, kterou bych v žádném případě nesnesla... Jste spolu 3 roky a to je doba, kdyby jste měli být do sebe zamilovaní, těšit se na sebe, co budete dělat atd... A né se zajímat o jiné holky - i když třeba jen virtuálně ( a pozor mnohdy je to nebezpečnější než v praxi ) a chtít testovat sex po telefonu, tvrdit, že ty neexistuješ atd...
Tohle je vě, kterou bych netolerovala v žádném případě. Partner má být milenec a především přítel, člověk ,na kterého se můžeme spolehnout a zároveň tu být pro něj..Po 3 letech tohle ?
Jednoznačně dávám palec nahoru - udělala jsi dobré rozhodnutí.Hodně štěstí !

arrow
profile_image
jenina
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Docela mě pobavilo, že mu šmejdíš v soukromí a napíšeš že TY jsi v něm ztratila důvěru. A pak mě ještě pobavilo, že se robrečel poté, cos mu vykopila že mu lustruješ mobil. No, tady je každá rada drahá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené