arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, zajímalo by mě, jak jste na tom se svými kočičáky. Traví veškerý čas na vašem svetru, nebo se prostě jen zdržují ve vaší přítomnosti a nemají o mazlení zájem? A změnilo se něco třeba po kastraci, nebo v závislosti na tom, jak dlouho už máte chlupáče doma?

Osobně kočku nemám, ale kolegyně mají a říkají toto:
dvouletá kočička po kastraci je stejně trhlá jako před ní, mazlí se když chce, což není často.
čtyřletý kocour je velký mazel, byl i před kastrací, teď je jenom více lenivější a "rozkydlejší"

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám chlupáče - kočku doma od koťátka, cca rok nebo už dva roky...já ani nevím. A bohužel jsem ji tak rozmazlila, že by se mazlila pořád, když si jí nevšímám, tak hlasitě mňouká či spíše mňančí, ale když ji vezmu do náruče, tak hned přede, miláček úplný, začne mi olizovat ruce, úplně lehounce mě kousat, ale nikdy tak, že by to bolelo, denně na mě taky čeká a už z daleka mňouká, když mě vidí a radostí se může zbláznit. No je šíleně rozmazlená, uznávám. Jinak kastrovaná zatím není, ale je to v plánu.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám číču už 2 a půl roku, obyčejná mourinka, kterou mám v bytě. Dostala jsem, ji jako 5ti týdenní kotě. Bylo to brzo, ale chtěli se jí zbavit. Jako malé koťátko se mnou spala pod peřinou, dožadovala se drbání a muchlování, takže jsem si na to rychle zvykla a docela mě mrzí, že po pár měsících tohle přestalo. Sice musí být všude, kde jsem já, když se koupu, sedí na pračče, když sleduju televizi lehne si ke mně na sedačku a v noci supluje balvan na mé peřině, ale o nějakém "prosím, pochovej mě" už skoro nemůže být ani řeč . Dokonce když vidí, že jdu k ní, popoběhne o kus dál, jen abych ji proboha zase nechtěla chovat. Přitom na mě pořád doráží a hodně si aktivně hrajeme na schovku, na honěnou, s míčky, jenže aby mi sama vylezla na klín, to je svátek. Po kastraci se to trochu zlepšilo, ale nečekala jsem od toho zázraky a také to nebyl ten důvod, proč jsem ji nechala vykastrovat. Je to živý tvor, kterého nechci a ani nemůžu měnit, ale napadá mě, jestli jsem svým chováním něco nepokazila. Přece jen, když se k ní někdy přiblížím, preventivně se jde schovat. Co myslíte, jde to napravit?

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Lentilie:
jé, tak to můžu jen závidět. Moje kočka mě vítá a projevuje o mě zájem, ale je jaksi "bezkontaktní". A když koukám na tu roztomilou chlupatou kouli, nemůžu si pomoct, abych ji někdy nepomuchlovala.

Lentilie
Tak to přesně mám i já
Náš kocourek musí mít na sebe neustále pozornost a opravdu je to rozmazlením,též jsme ho rozmazlili dali mu první poslední jen mnaukl a už sme běželi pro jídlo ,ale o to je to tak dokonalej domácí mazlíček je děsně rád ve společnosti,saotnýho ho to nebaví,příjde začne třít hlavickou o muj oblicej a nechá se drbat dokud neusne,někdy mi příjde že je jak pejskej.

Ale zase kamarádka ma kočku která se mazlí jen s jedním člene rodiny a ostatní členy rodiny nenechá na sebe ani šahnout,tu nedávno jsme u nich byla chtěla jsme jí jen pohladit a hend mě sekla drápknem,takovou kočičku byhc teda nechtěla

Nojo, ale to je na těch kočkách právě to obdivuhodný, že si z nás hned nesednou na zadek a mazlí se jen když chtějí ony.
Což ne každá kočka asi ráda tak často.

Lentilie
spíš jestli není hlavně nadržená!

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Siamese: spíš jestli není hlavně nadržená!

Že by? No, proč ne, že jo. Ale je to fakt miláček, rozmazlený, umazlený a hlavně uječený, což mě teda štve, ale s tím už nic moc nenadělám. Joo a náš Rambo (tak se jmenuje, i když je to ona) miluje koše všeho druhu! Dokonce i košík na borůvky, do kterého se sotva vleze, to je její. O koši plném čerstvě vypraného prádla radši ani nemluvě.

arrow
profile_image
Barcza
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak my máme kocoura, dneska už starého tak čtyři a půl roku. Jako koťátko byl samozřejmě velmi hravý a přítulný jelikož bydlíme na vesnici, chovali jsme kočky vždycky "venkovním" způsobem, tj. přes den si chodily domů jak chtěly, na noc musely vždy ven.
Tohohle jsme nikdy nijak zvlášť nerozmazlovali, ale často se stává, že se přijde přitulit nebo si ráno lehne do nohou postele a dospává noční lítání za kočkama
Pozornost se většinou snaží získat upřeným pohledem, případně nápadným obcházením okolo, dokud ho člověk nezvedne ale pozor - nevšímavost se nevyplácí, protože pokud se chce opravdu hodně mazlit, neváhá a skočí člověku přímo do náruče či na záda což u skoro šestikilového kocoura (jojo, já vím...ale "tlustej" a zároveň namakanej kocour vypadá prostě famózně je teda docela šlupka

Lentilie
krásníá číča! To s tou úchlkou mne rozesmálo hustá borůvková kočka

Cituji Barcza: je teda docela šlupka

tak to teda věřím!

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

upřený pohled taky znám. A pak ještě kukuč "hm...co bych asi tak provedla...?" - potom většinou najednou přichází naježený ocas o rozměrech většího smetáku, dorážení a zběsilé lítání sem a tam

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jak která - mám koček více a jedna je mazlivá a jiná není. I když jsem se tu nemazlivou snažila mazlit a tak, tak prostě je taková od kotěte a kastrace nic nezměnila. Když chce, tak dojde,ale jinak ne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

naše není mazlivá vůbec..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené