arrow
profile_image
kiki111
od 30. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli neznáte ňákou kvalitní značku melíru. Padla mi do oka značka Subrina myslíte že je dobrá a dokáže odbarvit hnědé vlasy na bílý melír?

Kiki

Já jsem ale trdlo. Čtu nové téma Mír doma kvalitně....Lepší kouknu a on to MLír.
Odpovídám - asi melír.

Holka, to bych nezkoušela. Kámoška chtěla ušetřit a zničila si vlasy. Podle mne to nestojí za těch pár stovek takhle riskovat.
Však zkus zajet mimo Prahu, uděláš si výlet a budeš to mít za hubana. Tady u nás stojí melír, střih a tvarování cca 400.- Kč.
Takže to víš - VENKOV !!!!

Já bych se bála, ale třeba ti někdo poradí.
Iva

arrow
profile_image
kate
od 26. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Iva
hlásí se další trdlo, já se taky spletla, hned jsem si říkala co mír doma a kvalitně?, ne sranda. Já bych si taky melír doma nedělala sama, jedině u kadeřnice. Podle mně je nejlepší značka L´oreal, ale nejsem na toto odbornice. Do melíru už bych nikdy nešla hrozně mi to zničilo vlasy, vlasy jsem měla po něm mám hodně zacuchané a melír se mi stejně už nelíbí (pokaždé stejně zežloutne). Kdybych měla svoji barvu vlasů pěknou (mám tu myší), tak bych to neřešila vůbec, tak alespoň ten přeliv.

Já bych chtěla zkusit melír doma, ale nemůžu najít vhodnou značku. Levnější varianty domácích melírů dostupné v drogeriích se mi moc neosvědčily Chtěla bych zkusit melíry používané v kadeřnictvích, ale na internetu jdou objednat pouze na IČO, nevíte někdo kde bych je mohla sehnat i bez něj?

no já melír doma zkoušela jen jednou, myslím že to bylo od Palette a Ti jsou fajn, ale už nikdy...jedině kadeřnice. Říkala jsem si ušetřím, má to fajn nástavec budou hezký proužky, ale děs....leda že by Ti s tím pomohla nějaká zručná kamarádka, to bych do toho možná šla...ale jestli to fakt riskneš tak Palette asi nezklame, i kadeřnice říkala že mají fajn barvy a vše....

Nemůžu si vynachválit melírek Wella Decore .. Tím nemůžeš snad nic zkazit ..

Decore jsem měla a bohužel mě moc nenadchl, potřebovala bych něco silnějšího a kadeřnické přípravky jsou asi jednoznačně nejlepší.. jen bohužel nemůžu přijít na to jak se k nim dostat?

arrow
Neprodává v Bazaru

já kupuji peroxid 12procentní a melírovací prášek normálně v drogerce,někdy je modrý někdy bílej,9 procentní je na mé odrosty nic moc..jinak co jsem zkoušela drahší značky tak výsledek byl zrzka..

já používám jmenuje se to myslím něco jako the natur melír na vlasy, je to modrý prášek a k tomu si kupuju aktivátor, 12% peroxid přímo k na to. V takové červené lahvičce. Moc to nestojí, mají to jen v tetě drogerii a jsem s tím spokojená. Melír dělám přes čepici.

arrow
Neprodává v Bazaru

já raději melír proužky do alobalu,tím že nosím úliz od pěšinky a copek tak přez čepku mi to nedělá proužky,taky mívám v té červené lahvičce ale ono to je v podstatě jedno hlavně že je to 12,dokonce jsem si už koupila v lékárně 15 a míchala to s tou 12procentní

Cituji nadka: dokonce jsem si už koupila v lékárně 15 a míchala to s tou 12procentní

fakt? já bych se bála že mi to spálí vlasy. Do toho alobalu si to dáváš sama? Taky bych to chtěla přes alobal, ale já to neumím a v mém okolí taky není nikdo kdo to umí, proto je pro mě čepice pohodlnější.

arrow
Neprodává v Bazaru

né pomáhá mi dcera nebo známá,ten v galérce je ten poslední v alobalu,já to prokládám s čokoládou...célé blond už nechci a když je takový melír nejdou vidět zničené vlásky

Holky 12% je strašný masakr pro vlasy! Kupte si melír od selectivu a 9% peroxid,vše hezky do alobalu a klidně hodku a půl nechte na hlavě,ale proboha jen 12tku ne,většina kadeřnic už jí ani nepoužívá,zkracuje si životnost vlasu

Já chodím na melír do kadeřnictví (používá 9% peroxid) ale časem mi to hlavně nahoře u kořínků docela razantně zežloutne (i když výsledek po melíru nikdy nebyla ta vysněná bílá), do alobalu jsem dávala, bohužel jsem ale nikdy sama nedocílila úplné bílé. Vyzkouším z drogerie prášek a aktivátor, na to jsem v Tetě zatím nenarazila tak uvidíme.. Asi začínám být trošku náročná..

arrow
Neprodává v Bazaru

jenže jak mi dala holička 9 ,tak byla nervozní že mi to nechytá tak jsem to musela zahřívat pod sušákem..ta 12 mi vyhovuje a myslím na to že mám melír co 8-10 týdnů,tak jsou v pohodě,už si zvykly na mé pokusy..fakt záleží na vlasech..ted to střídám někdy melír doma pak zase u holičky a to tam sedím hodku a půl s alobalem na hlavě..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené