Ahoj, zajímalo by mě, jestli se ještě vůbec nosí celková blond barva, uvažuju o ní, ale nechci být za blázna

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Melíruju (velmi jemné, husté melíry), jednolitá barva se mi nelíbí,ale pokud ti sedí, sluší, jdi do ní!

Reaguji na Monus: já ji dřív nosila pořád, sluší mi, jen posledních pár let melíruji a uvažuji o změně....tak se chci zeptat jestli se to vůbec ještě nosí, protože mi připadá, že narážím jen na samé obrázky melíru.

arrow
profile_image
Eleanoraka
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Celková blond je přirozenější než melíry. Záleží ovšem na odstínu té blond. Když nevybereš tu ošklivou bílou jako má Aguilera nebo žlutou, jako pomeranč, tak by to mělo být fajn. A u melíru hodně záleží na šikovnosti kadeřnice. Když je šikovná, udělá melír tak, aby vypadal přirozeně. Nelíbí se mi takové ty pravidelné prameny...Dřív jsem si dávala melír, ale celá blond je lepší, navíc, když se koupí kvalitní barva. Kupuju Loreal, teď jsem zkusila Sublime mousse, je to pěnová barva, skvěle se nanáší, a mám po ní nezničené vlasy. Nejhorší jsou palettky, to raději nekupuj.

Já bych řekla že ted je trend přírodní blond. Holky hodně přechází z melíru na přirozenou barvu vlasů, aby je neměli zničené. Ted jsou in i odrosty

No já mám v plánu zlatavou blond, neco jako Kate Hudson přičmž moje přirozená barva je špinavá popelavá blond, takže opravdu nic drastického, navíc se chci barvit profi barvama takže ani s tím nebude problém, ale potěšily jste mě tím, že to není tak úplně out

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jetsli ti to nějak pomůže...moje kadeřnice mi teď říkala, že moderní je mít jednotnou barvu vlasů, že se od melíru ustupuje..já se přebarvila ted na svou přirozenou svetle hnedou, protože mi melír (+ žehlení) zničilo vlasy...takže blond doporučuji

Reaguji na Saraa: jen envím jak jsi to myslela s těmi odrosty...?

Reaguji na Makky-prase: bezva děkuji, já melíruju už asi 5 let, předtím jsem měla jednolitou blond, no a chtěla bych se k ní vrátit právě i kvůli tomu, že asi tak neničí vlasy. A poradí mi někdo jak často se doporučuje barvit? Tenkrát jsem byla pubertální střevo, tak mě to nezajímalo a na melíry chodím co 2 měsíce. Já jen jak dlouho musím vždy vydržet než se zbavím odrostů

arrow
profile_image
blondyblue
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, před 3 rokama jsem barvila barvou, měla jsem krásně, dlouhé vlasy. Pak jsem přešla na melíry a vlasy mám zničené ještě teď, nerostou mi do délky, konce se ulamují. Takže jsem přešla zpět na barvu

Barvím jedině na jednotnou blond, abych se přiznala, tak melír jsem nikdy ani neměla A barvím onou opovrhovanou Palletkou, protože žádná jiná barva mi nikdy nechytla tak, jako tahle

Jasně, že se nosí jednolité blond! Já je na ulicích potkávám často, jak celé blond, tak melíry, obojí se samozřejmě nosí!

Tak já jsem přírodní tmavě hnědá a byla jsem jak celá jednolitá blond, tak hodně hustě melírovaná a melíruju už asi pět let vkuse - dodnes.
U té jednolité blond jsou viditelnější odrosty (vypadá to otřesněji, než u melíru!) a taky záleží, čím té blond dosáhneš, jelikož mi konkrétně na vlasech chytají líp melíry, než zesvětlovače, a když si vlasy zesvětlím a na to pak hodím nějakou barvu (ať už z drogerie nebo mi dá kadeřnice profi barvu), stejně se mi ta barva vždycky strašně rychle vymyla a ve výsledku jsem byla žlutá [/b[b]](příp. žluto-zrz).
Melíry mi chytají hezky, momentálně mi kadeřnice dává Subrínu č. 2 a ta mi jde do bíla, což mi nikdy žádný zesvětlovač (ať už zesvětloval o 6 - 8 odstínů) nikdy nešel.
Takže pro mě (tmavě hnědou) je rozhodně lepší jít 4x, max. 5x za rok na hustý blond melír a ten melír, když začíná žloutnout, použít na něj jen Silver šampon, než odbarvovat a následně barvit na platinu.

Taky barvím celou hlavu a tuhle se mě nová kadeřnice ptala, jestli to jsou moje vlasy, nebo je něčím barvím (fakt mě potěšila!). Používám Garnier.

arrow
profile_image
Eleanoraka
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petraparis: Palettky chytají nejlíp, ale taky nejlíp ničí vlasy. S tím mám zkušenosti já. Kadeřnice mi řekla, že jestli si to ještě párkrát obarvím, tak mi vlasy vypadají. No , ale loreal mi zachránila vlásky. Ale na každého to působí jinak.

Jo ale kdybych byla přírodní špinavá blond nebo světlounce hnědá, tak bych v žádném případě nemelírovala, ale barvila bych (třeba L´Oreal Castingem 1021 nebo přelivy, šetrnými věcmi). Ale jelikož jsem tmavě hnědá, je pro mě nejlepší melír.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené