arrow
profile_image
Renatha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky Už mě to nebaví,jak ty kadeřnice odfláknou melír.Už jsem jich vystřídala dost a žádná mě nikdy neudělala melír podle představ-od hlavy,hustej po celé hlavě.Jedna ho udělá 1cm (někdy dokonce i víc) od hlavy,druhá se vyflákne na tu spodní část vlasů,třetí ho tam nechá chvilku(spěchá) tak je do žluta...Co vám mám říkat no. Rozhodla jsem se vyzkoušet melír doma od značky Schwarzkopf Blond me s 9% vyvíječem.Melír bude dělat mamka(má s tím zkušenosti) a samozřejmě vyzkouším na jeden spodní pramen,jak melír chytá a vypadá. Ale chtěla bych se vás zeptat jestli používáte Blond Me jak už v salónu nebo doma,co na něj říkáte ? Chytá do bíla popř.hodně světlé blond,nedělá na hlavě slámu,nevymývá se ? Budu s ním odbarvovat tmavě hnědé odrosty a nechci vyhodit 1000Kč pro nic za nic Díky moc za zkušenosti

arrow
profile_image
Renatha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nebo jsem se ještě dívala na Schwarzkopf Igora Royal (myslím,že je to podobné jako Blond Me) Máte s tou Igorou zkušenosti ? Nebo všeobecně s melírama od Schwarzkopfu ?

arrow
profile_image
sharon76
od 22. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Renatha:
S 9% kysličníkem ti ty vlasy upadnou. Chce to 6% a nechyt na hlavě dýl. Melír se děla právě kousek od hlavy z toho důvodu aby ti nespálil pokožku a aby neudělal fleky.

Já chodím ke kadeřnici která dělá se Schwarzkopf Blond Me a musím říct, že ještě se mi nestalo, že bych odešla s nádechem do žluta,vždy mi to udělá krásně do bíla, na melír chodím jednou za necelé 2měsíce a mezitím používám silver šampon .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené