arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pak ještě ale existují týpci, kteří jednou hodnotili mě, když jsem měla po mimču vykojený skorojeničky v push-upce. Na moji adresu: "To je fakt krutá baba, ale má jednu vadu, nemá žádný kozy". No, chtěla bych vědět, co měli oni v kalhotách

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já mám svoje dvojky (73cm pod, 89cm přes) takže jsem spokojená a plastiku nechci, ale kdybych:
-měla menší prsa po kojení tak bych do toho šla a nechala si udělat 3-4, víc jak čtverky ne, (ale např. mamka měla před kojením 1-2, při kojení 4, zůstaly jí 2-3, takže uvidíme)
-měla prsa tak malá, že by mi byly velké nebo se odklípaly podprsenky A tak bych do toho šla.
Ale to je čistě můj osobní názor. Jsou kouzelné i baby s nulkama, ale musí se to umět nosit a nevím jestli bych to uměla já.

martina
TAk kdybych měla dvojky tak bych byla spokojená......já mám nulky..tak je to opravdu pottřeba..ale samozřjmě velké prsa hezké prsa , taky to tvrdím, a kdž si myslíš že by ti to slušelo víc s věětšíma tak proč ne!! Když to jde !
A kdy na to jdeš a ke komu? Jestli se teda můžu zeptat?

Cituji Elli: No vidíš, silikonová se nemusí nutně rovnat velká a tvrdá

Cituji vendy111: Taky nesouhlasím s tím že silikonová=tvrdá.

kočičky,to už jsme řešili,asi jsem si sáhla na prsa brzy po opce,proto byla tvrdá..tak už mě nekamenujte
Elli,máš je taky pěkné

Elli

Máš taky moc pěkná prsa...350 ml... to bych ani neřekla ...ale jsou moc pěkná...když vás tak vidím holčiny tak se bojím že budu mít malá...doktor mi navrhl 220 - 250 ml. Tak si myslím že je to málo...co teď?

Cituji Jitule 24: tak se bojím že budu mít malá...doktor mi navrhl 220 - 250 ml

už jsme si někde psaly.Ptala jsem se tě na míry a jsi celkem drobek.Ono hodně na té postavě záleží.Takže určo víc než 280 nedávej,ať to nepřeženeš.Abys neměla ta Velká silikonová,ale Hezká silikonová .

Bany
JO psali, a máš pravdu jsem drobek jak říkáš...ale mě přijde že ty holky na těch foptkách jsou taky drobci tak nevím právě...
ale věřím doktorovi...on sám musí vědět. A o něm je známé že dělá právě přirozený , i o n sám mi to povídal..tak snad to nebude málo..

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jitule24
Já mám "jen" 285ml, tak nevím, jestli jsi myslela mě.
To je těžko říct, jestli to bude málo, jediná rada je mít co nejzkušenějšího operatéra a hlavně pořádně vysvětlit, jakou máš představu. Já měla s sebou obrázek a celkem se trefil. Protože se známe, tak jsme ani ml neřešili, vlastně jsem jen řekla, že chci větší 2. Nejdřív jsem byla přesvědčená, že si dám tak 220, ale pak to nechala vyloženě na něm.
Přeji hodně štěstí, ať se povedou

Elli
No právě proto se mi zdá těch 220 - 250 ml málo podle něj. 285 ml je tak akorát...i ten sizer velikosti 3 se mi líbil a ten má prý velikost 280 ml... takže pod 280 nepudu, právě mám postavu asi jako ty...
Děkuju snad se povedou. Já doufám že je to dobrý operatér!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené