arrow
profile_image
nikolac3
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vážím přibližně 54kg a měřím 165cm

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sally Carrera: Kolik vážíš? tento druh antikoncepce neudrží mestruaci u žen, které mají nadváhu. Ale pokuď špinš při prvním platíčku, může se to stát. uvidíš jak to bude dál

To je hloupost .

Cituji Markika: Jo a pokud ji bereš furt, tak menstruaci bys neměla mít vůbec, ale ten první měsíc je možné že budeš takhle špinit, než si tělo zvykne

Bohužel u Azalie tohle nemusí platit. Jak jsem psala výše, některé ženy s ní menses nemají vůbec, jiné nepravidelně a některé špiní neustále.

Cituji nikolac3: Nemám žádné zdravotní potíže. Jsem zdravá. Podle tebe to není dobrá antikoncepce pro mě?

Nejsem lékař, nicméně mám o tom poměrně dost informací, díky kterých mi Azalia opravdu nepřipadá jako nejvhodnější typ antikoncepce u holky, která nemá žádné zdravotní potíže a tím pádem nemá kontraindikace k užívání kombinované HAK, která má určité výhody (pravidelné krvácení z vysazení, zlepšení pleti a vlasů, nebolestivá menstruace) narozdíl od gestagenní antikoncepce. Nicméně je to individuální a třeba ti bude azalia vyhovovat.

arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jasně, ale správně by u téhle antikoncepce co jsem četla menstruovat neměla vůbec, a pokud by další měsíce ( 3 a víceú) špinila, krvácela, tak to je už individuální a antikoncepce ji nesedí a to neplatí jen u Azalie ale i u dalších. První měsíc se to všechno rovná, takže je normální že třeba špiníš.

Já beru Azalii. Před tím jsem brala jinou minipilulku. Rozhodla jsem se pro ni sama, protože neobsahuje estrogen, a jsem kuřačka. Je mi 33 let, gestagenní antikoncepci použítám cca 8 let. Důvodem je že nechci mít menstruaci. Dej jí čas. A uvidíš, vždycky ji můžeš změnit.

arrow
profile_image
nikolac3
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavlab:
Takže ty nemáš žádnou menstruaci? Já menstruaci chci. Je sice nepříjemné mít menstruaci, ale tímto způsobem se tělo čistí.
Reaguji na Michaela18:
Přestala jsem špinit, špinila jsem jen 2 dny a už jsem skončila. Jak sem psala výše, menstruaci bych ráda měla. Kolem příštího týdny bych měla dostat menstruaci, tedy mám termín. Bavila jsem se o tom s mamkou a ta též chce abych měla menstruaci. Problém je, že pokud bych ji teď vysadila, bude pro mě obtížné sehnat jinou. Bydlím v cizině a jejich značky neznám a celkově nevím, moc nevěřím v jejich prášky,

[reaguji]nikolac3[/reaguji Menstruaci mám cca každé 4 měsíce a to jen 2 dny a velmi slabou. Menstruací se tělo nečistí. A pokud bereš antikoncepci, menstruace je vyvolána pouze poklesem hormonů, tedy nejde o klasickou menstruaci.

arrow
profile_image
nikolac3
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem měla menstruaci 7 dní, velmi slabou ale i tak dlouhou. A dostala jsem ji znovu po 14 dnech

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené