arrow
profile_image
gingerNO
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky,mám takovýto problém:
tento týden jsem menstruovala, ve čtvrtek jsem si už ale brala první tabletku HA jako obvykle a dnes stále lehce špiním...Jindy mě menstruace přejde ještě týž den večer,do druhého dne je pryč uplně.
V době menstruace jsem dostala silný průjem a zvracela jsem, ten průjem stále přetrvává...příbalový leták HA jsem četla, vím, že při silném průjmu může být účinek HA snížený nebo zatracený a tak se může stát, jako bych si žádnou pilulku nevzala...stejně mě to špinění ale zneklidňuje, včera bylo minimální, dneska víc.

arrow
profile_image
Seksima
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na to už bych si dneska dala velký pozor..Já jsem taky měla delší menstruaci, která nechtěla skončit. Až když jsem asi po 14 dnech začala mít bolesti tak jsem zašla k lékaři. Diagnostikoval mi zánět a okamžitě jsem si šla lehnout na dva týdny do nemocnice.

Zavolej si v pondělí gynekoložce. Když jsem brala antikoncepci, měla jsem stejný problém. Krvácela jsem asi 14 dní v kuse. Měla jsem hodně nízkohormonální antikoncepci a prostě mi neudržela po hormonální stránce to krváce, tak mi jí vyměnila za jinou a měla jsem klid. A co se týče toho sníženého účinku, styk předpokládám stejně během krvácení nemáš, pak existují i jiné formy ochrany než budeš mít třeba jinou antikoncepci.

arrow
profile_image
gingerNO
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na meridian:
no ja ji beru dýl a bez problému....toto se mi stalo poprvé...
spíše jsem si říkala,jestli to není opravdu tím, že tím, že si ji dycky vezmu, tak mi menstruaci normálně zastaví,ale tím, že jsem měla ten silný průjem,kdy jsem ji pravděpodobně neudržela v sobě, tak že mi to nezastavilo(to jsem myslela, tím sníženým účinkem)....do toho šílený stres,únava....no uvidíme, co to bude dělat dál....

Reaguji na gingerNO:

Já jsem tu antikoncepci brala asi 2 roky, takže to také nebyla měsíční záležitost.
Nejdříve jsem si myslela, že to bylo ze stresu před maturitou a ono ne..
Je možné, že to je tím průjmem, že je to jako kdybys přerušila braní těch prášků. Uvidíš, ale jestli Tě to nepřejde, vyhledala bych určitě lékařku, aby sis zbytečně nerozhodila hormony a tím celý cyklus, není to pak moc dobré to dávat dohromady.

arrow
profile_image
gingerNO
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na meridian:
To určitě vyhledám, jenže právě moje lékařka je taková lékařka na nic, měla jsem v plánu přestupovat k jinému doktorovi,ale to by bylo na delší lokte, takže pokud budu muset vyhledat někdy teď radu doktora, tak budu muset jít ještě k ní. No já mám teď právě hrozný stres ve škole, ani nechci mluvit....
Já jsem celkově hrozně pos**..s těma věcma ohledně HA,(křečové žíly, trombóza,rozhozený cyklus po vysazení..) beru ji tak rok a půl, dřív jsem ji nikdy nebrala a teď se odhodlávám s tim přestat a už to nikdy nebrat....
takže mám pokračovat dál v brání?

Reaguji na gingerNO:

Určitě v tom braní antikoncepce pokračuj. Já si už přesně nepamatuji, jak to všechno následovalo po sobě s tím dobíráním a nedobíráním, je to už více než 6 let, ale myslím si, že jsem měla platíčko, které jsem dobírala, jenže jsem už krvácela moc dlouho, tak mi dala nějakou injekci na zastavení, a pak jsem čekala na další menzes a začala brát jinou antikoncepci.
Jinak k tomu dalšímu, co píšeš. Já brala antikoncepci asi 11 let, vysadila jsem jí před rokem a něco, bylo to spíše ze zdravotních důvodů a můžu Ti říct, že už nikdy brát antikoncepci nechci . Půl roku mi trvalo dát cyklus do normálu, dostávala jsem tolik hormonálních injekcí, že to nebylo možné. První měsíce jsem měla strašnou pleť. Teď je to více než rok, kdy jí neberu a je to paráda. Po dítěti si nechám zavést takové tělísko, je to nějaká novinka, stojí to na x let asi 4-5tis.Kč, nevzpomenu si na ten název, každopádně už nechci o práškách ani slyšet.

arrow
profile_image
Didonka
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nezahrávej si s tím. Já ted v pondělí byla na injekci na zastavení měla jsem to 12 dní a už se to nedalo byla jsem unavená slabá z toho měla horečky nevím čím to je způsobené nic mi nenašli asi stres.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené