arrow
Neprodává v Bazaru

Na začátku května mě čeká augmentace na LLC Klinice u Dr. Vřeského. Mám navrženo 375 - 400 - 450 ml, Mentor kulaté moderate plus. Jakou velikost mi to s mým základem udělá a jaký objem raději zvolit? Pod prsy mám 73cm, 164 cm a 53kg. Budu ráda i za vaše fotky s tímto objemem a profilem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vřeský ti dá tu největší :-) ne-li víc.

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tojo...vřesky děla obři prsa..mě se práce od něj moc nelíbí, jde fakt do všeho estetika neestetika...jako práce je to udělaná kvalitně, ale nelíbí se mi že dělá z každý Dolly Buster..Každopádně ty máš prsa vykojený dost tak bude potřeba do vyplnit..takže těch 400 by mohlo být ok..

arrow
Neprodává v Bazaru

jo no souhlas s tamara79 možná je trošku ovlivněn svým vkusem ale je to každopádně na domluvě když se domluvíte že nechceš mega prsa tak ti je neudělá .....myslím že jestli chceš mít pěkné trojky šla bych klidně do 450ml máš to min. na 10let při tvé výšce a váze fakt jo ať je vidět změna já prostě nejsem fanynkou přirozeného poprsí

můj názor je že pokud si jdu zvětšit prsa a nemám nic tak skoro každá chce alespoň trojky což je cca 400-450ml když základ fakt není nic moc .... mě se zase nelíbí přístup některých plastických chirurgů že k nim jdete s nějakým snem a i když dneska vím že to prostě jde vložit připrvní operaci i 400-450ml od postavy tak vám po operaci řeknou vešlo se jen 275ml apod. protože prostě nechcou dělat větší prsa nebo se bojí nebo nevím ....tak bych spíš přivítala kdyby mi doktor řekl nezlobte se ale na naší klinice vám to neuděláme...hotovo já mít při první opce 450cc tak bych o druhé možná ani nepřemýšlela

arrow
profile_image
ella31
od 2. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také se přikláním k větší velikosti, líbí se mi velká prsa. Já byla u pana doktora Vřeského min. týden. Šla jsem z velikosti 0 na 560 ml Nagor. Pan doktor mi při kontrole říkal, že nevěřil, že se mi tam tolik vejde. Bylo to maximum. A jsem nadšená! Mám krásná velká prsa. Takže záleží na Tvém vkusu. A také musím LLC kliniku velmi pochválit. Sestřičky byly úžasné, paní anestezioložka a pan doktor také.

Já nechtěla velká prsa, při první opce mi vložili 275 ml a nakonec mi to přišlo málo.

Teď mám 530 ml a je to akorát.

arrow
profile_image
Katihlavova
od 11. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě víc, dej si minimálně 400ml a určitě toho nebudeš litovat

arrow
Neprodává v Bazaru

Já, jelikož se tady dlouho nic nedělo, jsem si našla tabulku rozměrů těchto implantátů a zjistila jsem, že i když je rozdíl 50ml tak velikostně jde jen o milimetry. Takže až takový velký rozdíl v tom nevidím, asi to opravdu nechám na něj a přikláním se ke 450 ml - ať je mám hezky vyplněné, když jsou ted takové dva čajové pytlíky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zad:

Po kliknutí se na tvůj profil se těch 450ml nebojím vůbec

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo no taky si myslim😂😂😂😂 to číslo je veliké ale fakt nejsou tak velké

Reaguji na Zad:
Jak máš vložený implantáty? Při té velikosti to asi není pod sval?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono je dobré si uvědomit, že ty fotky tady na profilech jsou dost zavádějící, většina prsou vypadá hodně velká, přitom ve skutečnosti to tak často není. Když do toho člověk jde poprvé, vůbec si to na sobě neumí představit a bojí se, že to bude nepřirozené a vyzývavé. 450 není ale nic extrémního, vůbec bych se toho nebála, ještě s tvými mírami, bude to pravděpodobně moc hezké. Ale jak už tu bylo napsáno - je možné, že se probudíš s něčím ještě o něco větším .

arrow
profile_image
valentina25
od 30. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,já byla u Vreskeho pred 16-ti lety a mám je v pohodě,není třeba měnit.Kvalitní práce.Měla jsem 1 a nechala se vložit kvůli asymetrii do 1 prsa 325 a do 2 350 a mám velikost 4/D/,stále pěkné a to jsem s nimi odkojila.U tebe bych klidně šla do těch větších :-)

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nejimfazole1: Tvůj příspěvek je pouze forma reklamy. Hubnout nepotřebuji, výpočet to říká, protože mně nabízí ideální váhu o 10 kg vyšší, ale současně nabízí mně nákup přípravků na hubnutí. Takže i kdybych byla anorektička, stejně bych si měla koupit osvědčené přípravky na hubnutí. Takových "super nabídek" je plný internet, v dnešní době je to super kšeft

arrow
Neprodává v Bazaru

No přiznám se že nevím před tím jsem je měla pod svalem teď nevím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené