Holky je tady některá, která není spokojená s augmentaci od prim. Vreskeho nebo jsem snad jediná? Po 6 letech mám uplne vlnobití. Doktor tvrdí, že to je tím, že jsem hubená, jiný chirurg, že to je velkým implantátem a malou kapsou... Budu ráda za vaše zkušenosti.

Není to jen vlnění vespod, což je normálně, ale je to viditelné vlněni dole, nahoře a na vnitřní straně prsa. V podprsence se to ještě dá, ale bez ní je to hrozné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katuska29: ahoj a mela jsi to tak od začatku nebo az ted? ja myslela že ty mentory jsou celkem tuhy a že se práve nevlní...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky já jsem od opky taky 6 let..mám eurosilicony, jsou zvlněné už asi 3 roky..jde to vidět při předklonu na bocích bez podprsenky..nebo když si je prohmatám po okrajích..když stojím bez podprsenky před zrcadlem, nejde nic vidět..jsou hezky kulatá. Výměnu mám v plánu,ale nevidím to zatím jako nutnost..

Na začátku jsem měla jen na pohmat vlněni vespod v předklonu. Teď je to vlněni viditelné snad z kilometru nahoře ve výstřihu, zkusím dát foto.

Zkusím dát foto vlněni.

Nejsou mi sem nahrát fotkyz mobilu, ani do galerie 😨

arrow
Neprodává v Bazaru

tak to mě moc mrzí..nahoře mám implantát v pořádku, takže to neřeším..ale asi bych to řešila v tvém případě..nedělaly jsme si přece prsa, abychom chodily celoročně v roláku!! Každý doktor bude tvrdit to svoje..faktem ale zůstává to, že už se ti to bohužel samo nespraví a tudíž bych zvážila výměnu..možná i formou reklamace..ale nejsem si jistá, zda by to šlo..ale za optání nic nedáš.

arrow
Neprodává v Bazaru

ještě mě napadlo, jestli třeba sportuješ...nebo posiluješ prsa..mohlo by to částečně být i tím..

Jsem po 4 měsíčním kojení, prsa mi klesla, ale to mi nevadí. Vadí mi ty vlnky. Prý to ale kojení nezpůsobilo, prý má hubenost. A neposiluju. Prý celková modelace s velkou jizvou od bradavky dolů nebo větší implantáty, ale ty by mi prý stejně ty vlnky dělaly. Toť názor Vreskeho. Jiný chirurg by udělal jen tu modelaci a posunul vevnitř implantáty. Úplně prostě názory. Tak jdu ještě na konzultaci k Paciorkovi.

V galerii mam fotku současného stavu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky koukla jsem na foto a moc to v tom světle není vidět..ale dokážu si to představit..prsa jsi měla moc hezky udělaná..Zajímalo by mě co ti na to řekne Mudr.Paciorek..pak dej vědět..

Reaguji na Fragma10: jj, měla jsem je fakt pěkná. Plná ý velikost akorát. Ale teď by asi nikdo nepoznal, že tam mám implantát. A nosit pushupku když mám udělaná prsa fakt nechci... Jdu k Paciorkovi 7.1., jsem zvědavá na jeho názor. Mudr. Zakout zase tvrdí, že jsou od začátku špatně zvolené implantáty a ten by mi to jen vymodeloval, tím pádem nové jizvy a prsa se dost zmenší.

arrow
profile_image
Mizzy
od 30. 12. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katuska29: Katuško, byla jste už na už na konzultaci u Paciorka? Co Vám na to řekl?

Ahoj, já mám od Mudr.Vřeského 700ml Mentory a jdu na výměnu letos v prosinci. Mám úplně stejný problém. Vlní se mi nahoře a jde to hodně vidět. Což mi v bikinách prostě vadí. Na modelaci jít ale nechci. Takže mi je vymění za 750ml ale značky B lite. Jsou lehči a nevlní se, prej. Já je měla ze začátku v pohodě ale krátce po zvětšení jsem otěhotněla, přibrala 30kg a zase je zhubla, o 2roky později druhé těhotenství a zase 30kg nahoře a zase dole. Takže mě trochu poklesly a začaly se vlnit nejspíš kvůli výkyvům váhy. Jsem hubeňour a prostě když máme velký implantát musíme počítat s tím, že časem to prostě půjde vidět

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené