Cituji Barbucha: Když je mezera hodně široká, tak na mě to působí dost odpudivě.

Souhlasím. Něco podbného má Vanessa Paradise a přitom je to tak krásná ženská.

prskafka
Tady jsou když tak další

arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem od mala chodila na rovnátka a když jsem tudle viděla u nás ve škole holku, které zuby doslova trčely z pusy, tak jsem byla vděčná svým rodičům, že mi umožnili mít rovnátka . A co se týče mezery, tak se mi líbí více zoubky pěkně vedle sebe.

Cituji neskwik: Tady jsou když tak další

Tak to nebylo tou fotkou! Brr.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám mezeru 5mm a jsem z toho nešťastná, nelíbí se mi to a radši se před lidma ani nesměju protože vím, že to nevypadá moc hezky.. a čím jsem starší tím mi přijde, že se rozšiřuje.Ale už mám domluvené rovnátka, tak snad potom budou krásné a rovné.

arrow
profile_image
snupalek
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ji mám a už bych si sebe ani nemohla představit, že bych měla rovné zuby. Když jsem byla mladší, tak jsem chtěla rovnátka, ale teď už bych si je asi ani nedala. Každej mě zná s mezerou a hlavně si myslím, že si toho lidé ani nevšímají. Nemám důvod se jí zbavovat, takže za mě ANO.
neskwik
Tak ta 1. fotka je dost hrozná, tohle už je dost velká mezera, ale hodně lidem to sluší.

arrow
profile_image
coolgirl
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Protože ve společnosti by se nejspíš nehodilo tuhle vadu na kráse kritizovat, říká se, že je to zajímavé, vlastně i pěkné....
Mně osobně se to vůbec nelíbí. Sama jsem ji dřívě měla, po roce a půl nošení fixních rovnátek mám všechny zuby naprosto rovné a jsem za to nesmírně vděčná.
Ať je to jakkoli, myslím, že v módě vždycky budou rovné a zdravé zuby

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tak mezeru jsem měla celých 20 let. Jako puberťačce mi to moc nevadilo, začala jsem to vnímat až v 16., 17. letech. Měla jsem mezeru asi jako zmiňovaná Lara Stone, možná že ještě o 0, 5 milimetru vetší. I když to okolí vnímalo vesměs pozitivně či to dokonce ani nevnímalo, já jsem s tím měla problém a to zejména s usmíváním na fotkách. Ale myslím, si, že hodně záleží taky na tvaru pusy, jestli jsou ostatní zuby rovné a na výrazu obličeje. U mě se naštěstí lidé soustředovali spíše na celkový obličej a ten (na vetšinu) působil docela pěkně.
Za sebe si myslím, že mezera mezi zuby (stejně jako jakákoliv jiná vada chrupu) na kráse nepřidá bez ohledu na to, že je dnes na vetšině lepších míst vyžadován perfektní chrup, protože tak člověk působí prostě více profesionálně. Já nakonec (přestože to mnoho lidí z mého okolí nepochopilo) skončila s rovnátky a nemůžu se dočkat až budu mít zoubky pěkně u sebe, zbavím se přirovnání k Madonně a konečně se budu moct sebevědomě zubit do všech stran

arrow
profile_image
engel2m
od 25. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že u někoho to může být roztomilé, ale záleží na člověku u těch fotek co jsou tady se mi to teda nelíbí vůbec ani u jedné...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě to přijde sexy,alespoň se tak odlišují od toho všeho dokonalého,někomu to dodává ten správný šmrnc a ta modelka na fotkách vypadá s tou mezerou provokativně a to se mi líbí,mezeru nemám,ale vždy mě to imponovalo na jiných ženských,vůbec by mě nenapadlo,že si to někdo nechává odstranit,ale každého věc..

arrow
profile_image
ilentilka
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda sorry, ale ty fotky jsou děsný. S takovýma zubama bych radši ani nemluvila, natož se smála na fotce . Není nad rovný zuby.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přidávám ještě nějaké obrázky celebrit s mezerami. Přesto, že je možná právě toto proslavilo, já osobně si myslím, že by mohly být ještě krásnější, kdyby se úsměv nechaly vylepšit...

arrow
profile_image
Evoosek
od 29. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Spíš bez mezerky .... ale to určitě záleží na vkusu, někomu se to prostě líbí a jinému ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

neskwik
mě se to teda na ní nelíbí,navíc má velké zaječí zuby,viděla jsem teda krásnější zuby

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

myslím, že záleží na každém, jak sám sebe vníma a zda mu to vadí, nebo ne. Já osobně jsem měla mezeru mezi předními zuby "nedobrovolně" cca 4 měsíce - rozšiřovali mi horní čelist o 8 milimetrů a právě taková mezera se mi udělala mezi předníma zubama. Ale postupně se zuby stahovaly k sobě i bez rovnátek (ony když mají zuby místo, tak se docela sami hýbou ) a nakonec byla cca 2-3 milimetry. Pak mi jí posunuli rovnátkama ke stoličkám a tak ji mám mezi pětkou a šestkou a jsem spokojená (zrovna dneska mi sundavali rovnátka, tak jsem z tho celá nadšená ). Ale třeba kdybych se s ní narodila a byla na ní zvyklá, tak by mě to nevadilo a neřešila bych to.
BTW já má pro změnu posunuté přední zuby oproti středu rtu mírně doprava - bphužel následek nesprávné léčby z doby mého dospívání. Ale absolutně mi to nevadí a nezabraňuje mi to se smát, tak věřím, že to lidé s mezerou mezi předníma zubama mají stejně (i v době, kdy jsem jí měla, jsem se smála vnormálně. Jediný problém je s hygienou - snadno tam uvízne kus jídla.....)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené