arrow
profile_image
bulditko-misa
od 29. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo pozitivní zkušenosti s odstraněním celulitidy dermarollerem? Válečkem s jehličkami (dermaroller nebo také skinroller) přejíždíte po vaší pokožce a tím vytvoříte v pokožce drobné vpichy. Vpichy se stanou transportním tunelem, který dopraví účinné látky přímo do kůže, nejčastěji se používá kyselina hyaluronová. Je to k domácímu použití, ale mezoterapii dělají i v salonech a má se to používat 3x týdně. Teoreticky mi to přijde nadějné, samozřejmě v kombinace s pitným režimem a zdravou stravou + pohybem. Na prokrvení by to mohlo pomoci což?

na pleť je to docela fajn ale na celulitidu pochybuji, že to má nějaký vliv už vzhledem k tomu, že tak hluboko se dermaroller nedostane jen se bude kůže líp prokrvovat, nejlepší účinky má dermaroller na kůži tam, kde je tenká.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sára2: na pleť je to docela fajn ale na celulitidu pochybuji, že to má nějaký vliv už vzhledem k tomu, že tak hluboko se dermaroller nedostane

Je několik druhů jehliček dermarolleru v salonech používají ty nejdelši na celu. Netvrdím, že celu odstraní úplně , ale pokud se provádí pravidelně a dlouhodobě výsledky by se měli dostavit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené