arrow
profile_image
mcin
od 11. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zdravím všechny.
Jsem tu nová, takže...

Mám na ruce 3 microdermální piercingy už 3/4 roku. Ze začátku se pěkně hojily, bohužel se ale stane, že několikrát za měsíc, z ničeho nic začnou kolem dokola červenat, opuchat a někdy i z tama vytéká tekutina. Občas na to dám Alpu nebo desinfekci na piercingy, někdy i nic a po chvilce to přejde. Teď mi to zase začalo a už fakt nevím, co s tím, čekám až to přejde (trvá to teď už týden a dva dny). Prostřední je opuchlý a celkem svědí a bolí. Přemýšlím nad návstěvou tetovacího studia nebo dokonce i nad vyndáním. Máte s tím zkušenosti, popř. nějaké rady?

dělalas si je sama/kamarád/ka nebo studio?
když to píšeš hádám že ne ve studiu,pokud ve studiu návštěva tam již po prvním nestandardním hojení měla být
navštiv nejbližší studio,pokud vyndáš zbytečne jizvy ale mokvání po více než měsíci určitě ok není a alpa taky nic nevyřeší

arrow
Neprodává v Bazaru

4

Taky bych hned šla tam, kde ti to dělali. Bohužel mikrodermály se hojí dlouho. Pokud ti to takhle dělá dlouho, možná bych opravdu uvažovala nad vyndáním. Měla jsem piercing v chrupavce na uchu a taky se mi to nechtělo zahojit, tak jsem si to musela vytáhnout. Ještě bych jako záchranu zkusila Framykoin, ale ten je jen na předpis.

arrow
profile_image
oudi
od 21. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Též jsem měla na krku dva mikrodermály. Byly nádherné a měla jsem z nich skutečně radost, nicméně jeden byl problémový a asi po dvou letech drobných obtíží (červenání, svědění, občas hnisání) mi zůstal při škrabání mezi prsty. Druhý jsem šla tedy vyříznout a bylo. Ale doted mě to mrzí a stýská se mi .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené