Ahoj ženy,

nedávno jsem měla schůzku s jednim moc fajn chlapem, ale poté mi další den napsal, jestli nemám zájem o milenecký vztah za finanční odměnu. Mně příjde strašné mít s někým milenecký vztah za peníze. Přišla bych si asi jako lehká dívka. Ale nikdy jsem to nezažila.

Máte někdo zkušenosti?

Díky

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Simi1993: Mně příjde strašné mít s někým milenecký vztah za peníze.

Tak buď jeho milenkou zadarmo,on bude jen rád a ty budeš mít klidné svědomí.
Zřejmě je ženatý asi.

arrow
profile_image
Vendys123
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Simi1993: Přišla bych si asi jako lehká dívka

taky bys mi tak přišla, pokud bys to udělala, což podle toho co píšeš neplánuješ..

jinak pročpak to nejde zadarmo?

chlap, který by si ze mě rád udělal placenou děv*ku není moc fajn

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a proč o tom vůbec přemýšlíš?

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná se ti ozve do SZ někdo,dko zkušenost má, asi se nedá čekat, že by se takhle veřejně přiznal, protože to už jen kousínek od klasické šlápoty.

Tak pokud ti to sám nabídl, asi to s tebou neplánuje nějak na dlouho, možná je ženatý apod. Pokud se tobě líbí a šla by si s ním i zadarmo a teďka víš, že nic dlouhodobého to nebude tak proč si nepřilepšit. Třeba v naturáliích, nějaká ta LV ta je dost populární u této profese apod. nemyslím to špatně. Ale nečekej, že si tě bude chtít vzít a mít s tebou děti apod. když to na tebe takhle hnedka vybalil. Takže můžeš jít zadarmo, pokud se ti líbí nebo prostě z toho něco vytěžit. Ženy rády dostávají dárečky a když nedostaneš vysloveně peníze tak si nebudeš připadat jako šlápota.

Já znám hodně takových co mají přítele a on jim dává peníze a furt jim něco platí ... což z nich dělá šlápoty a vůbec jim to nevadí a ještě si dovolí tvrdit že nejsou zlatokopky

Jestli on si nemyslel, že bys mu tu milenku bez peněz nedělala. Třeba nemá jen sebevědomí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji elvo: chlap, který by si ze mě rád udělal placenou děv*ku není moc fajn

90% ženskejch by s chlapem, kterej je chudej jak kostelní myš nešla. A různé dárečky, akce, prádlo, šperky apod se dávají ženám běžně. Takže defakto většina žen jde za peníze, kdyby se to vzalo do důsledku. Né nadarmo se říká, že v manželství je nejdražší sex na světě. Protože když se ty celkové náklady rozpočítají na jednotlivé sexuální akty, tak je to většinou více, než by si vzala profesionálka. Spíš si zjisti jak to vlastně myslel, protože je to opravdu trochu nestandartní, jestli ti po prvním rande nabídl tohle. A nebo je to skrblík a radši si zaplatí 2000 za číslo a má ho hnedka, než aby s tebou chodil tři týdny po večeřích, kinech, apod. S nejistým výsledkem. každopádně je to dost zajímavé.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Vendys123: jinak pročpak to nejde zadarmo?

Asi už je ten chlap zvyklej si holky platit, když to řeknu naplno. A už asi ani nepočítá s tím, že by to s ním táhla nějaká gratis, takže už to samo o sobě je jeho vizitka. Kolika dámám už asi platil? Fuj, mimochodem.

arrow
profile_image
Gabrielle
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také jsem jednou dostala tuto nabídku a opravdu jsem ji nepřijala, v první řadě mě odradil vzhled toho pána, nebyl opravdu ani trochu můj typ! A po té samozřejmě i ten pocit. Pokud tě ten člověk přitahuje, měj s ním milenecký vztah klidně zadarmo a klidně třeba i ne. Ale já bych to nedokázala už jen proto, že mi ten člověk přijde odporný. V tomto případě bych si jako levná děv*a opravdu připadala.

Ten pán je celkem fér. Hromady ostatních zadaných chlapů mají milenky, které jsou do nich zamilované a jen marně čekají a souží se. Tento by aspoň solil

arrow
profile_image
Aquila
od 30. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem pár takových "vztahů" a doteď jeden takový udržuji a jsem strašně spokojená. Okolí o tom neví a netuší jelikož mám do toho ještě práci na plnej úvazek a i kdyby něco tušili tak je mi to u p....e protože mě to baví. Je mi 22 a spousta holek co znám to má taky tak.Kdyby si se s tím chlapem chtěla vídat bez finan. odměny tak ale i tak nečekej žádnou lásku.Takovýhle chlapy na ní nemaj čas nebo mají doma manželky Jo a ještě..Mně tedy více ubohé přijdou slečny nebo ženy které udržují milenecký poměr s chlapem který je ženatý nebo je očividné ,že je má jen na sex a oni čekají a čekají jak blbky nebo ho chtějí odtáhnout od rodiny. Rozhodně horší než mít sex s ženáčem za peníze ,ale pak nazdar a vrať se hezky domů k ženušce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené