arrow
profile_image
sellys
od 30. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, minulý týden jsem byla na gynekologii a doktorka mi předepsala Minervu kvůli menším problémům s chloupkama. Po pár přečtených diskuzích přemýšlím jestli ji začít brát, nemůžu si dovolit přibrat víc jak dvě kila ( kvůli zdravotním problémům) a taky nemám problémy s pletí. Mám strach, aby se mi pleť po vysazení nezhoršila. Nevím jestli tato antikocepce není v mém případě zbytečná :(.

arrow
profile_image
Anakina
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Francie zakázala Diane 35

V České republice jsou s podobným složením k dispozici kromě Diane 35 ještě Chloe, Minerva a Vreya

arrow
profile_image
01misicka
od 7. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla jsem změnit antikoncepci Diane 35 na jinou, kvůli zákazu prodeje ve Francii...gynekolog mi řekl, že pokud mi sedí tak není třeba měnit...že se rozpoutal jen konkurenční boj a firmu, která Diane 35 vyrábí chtějí zlikvidovat...a ještě mi ji změnil za Minervu, je o 200,-Kč levnější jak Diane 35 a má stejné účinky...chtěla jsem nějaké s míň hormonama a říkal, že do 0,5 jsou nízkohormonové a Diane mají 0,35...když jsem se ho ptala na to, jestli je možné, že se po Diane přibírá, že jsem se to dočetla na netu, tak řekl, že je to všechno o jídle...a ještě dodal, že nemám věřit všemu co se píše na netu...

arrow
profile_image
Macík07
od 3. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Juanita: Holky většinou začínají brát antikoncepci v době kdy dospívají takže by jim ty prsa a zadky narostly i bez pilulek.

Píši už trochu pozdě, ale k tomu jsem se musela vyjádřit. Je to pravda. Holky dospívají a tělo se mění,k tomu přijde přítel, sníží se pohyb a začne se brát HA. Je dost možné že se přibírá na váze. Mám kamarádku, která začala brát HA v 17 letech co si našla prvního vážného přítele. od té doby jsou jen spolu, leží v posteli, koukají na filmy, dlabou sladkosti a hrozně se diví, že přibrala a taky to svádí na HA. HOLKY, POKUD ZAČNETE BRÁT ANITIKONCEPCI, NEZAPOMEŇTE SE STÁLE HÝBAT !!

Ještě k úvodu tématu. Já na pleť začala brtá Diane. Pleť se mi zlepšila. téměř na 100%. Cca po třech letech jsem z důvodu vysoké ceny přešla na Minervu. Efekt pleti zůstal výborný, na váze jsem to nepocítila a ještě jsem ušetřila. Dr. mi říkala že Diane a minerva jsou úplně to samé jen od jiného výrobce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené