arrow
profile_image
lucky6
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti se šicím strojem http://www.tv-products.cz/sici-stroj-double-stitch .html . Neumím na žádném šicím stroji a chci se naučit alespon něco zašít, ušít a pod. Nechci investovat moc peněz, když nevím jak mi to pujde a jestli to se šicím strojem budu vůbec umět, tak jsem hledala něco levného a oběvila jsem mini šicí stroj, přijde mi dost chatrný ale do začátku na zkoušku zas tak moc peněz to neni. Máte s tím někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moje mamka ho má, je dobrý tak na menší věci....Nečekej zázraky....

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když už chceš malý šicí stroj, tak si kup alespoň tohle, tamto bude skoro na nic, na tomhle se dá docela dobře regulérně šít. Případně si najdi něco na aukru, třeba veritasku, nebo něco podobného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,na zázraky to opravdu není jak píše Klariska,ale mám ho a dokonce se mi na něm podařila ušít záclona a pár malých povlaků na polštářky.Je to na šití drobností a vadí mi na něm,že nemá zpátečku jako velké šicí stroje.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lucky6: Pokud se chceš naučit šít a ne se rozčilovat nad poškozeným člunkem, zaseklou jehlou, "zhňácanou" nití atd. klidně si ho kup. Ještě doplním, že hodně záleží na tom, na co ho chceš použít. Pokud jde o sešití dvou kousků středně lehké látky, tak klidně.., ale šít se nenaučít a většinu věcí, které budeš potřebovat s tím stejně neuděláš.

Mnohem lepší službu Ti udělá klasický šicí stroj. Kufříkové varianty jsou lehké a solidní stroj na nějaké domácí sem tam šití se dá pořídit kolem dvou tisíc.

Tohle je hračka pro děti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené