Cituji Mrsetnies: já jsem se právě bála, že by mi přišlo například něco takového jako na tomto obrázku, působí to na mě strašně uměle.

Na tom obrázku jsou ale vlny uměle upraveny, po umytí už by takové nebyly.

Cituji Mrsetnies: Děkuji za info , já jsem se právě bála, že by mi přišlo například něco takového jako na tomto obrázku, působí to na mě strašně uměle.

Tolik to řešíš... Proč při objednávání vlasů nepopíšeš co máš a nemáš na mysli a nepošleš třeba i tyhle ukázkové fotky? A když je požádáš, aby ti na oplátku také poslali fotky vlasů, které máš třeba na mysli, pokud jsou ochotní, vyhoví ti!

arrow
profile_image
anifeee
od 3. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kup si recke vlasy,ty jsou presne takove jemne vlnite...

Reaguji na Mrsetnies: Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kde v Pardubicích chodíš na prodlužování? Díky

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Džejn:
Prodlužuje mi to kamarádka, jinak dřív jsem si to dokázala prodloužit i sama, pomocí dvou zrcadel, byla jsem v tom jak profík

arrow
profile_image
Adeen
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, také hledám někoho na prodloužení vlasů v Pardubkách a okolí, přijatelnou cenu za kvalitní práci, nevíte o někom?

Reaguji na Mrsetnies: tak to klobouk dolů, ale jak to děláš, prosím Tě? Dokážu si udělat gelové nehty, ale tohle si představit nedokážu

arrow
profile_image
vejinka
od 12. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, já mám taky jen tak lehce vlnité vlasy, sem tam vlnka a nevím jak by to vypadalo kdybych si je nastavila rovnými, to bych ty rovné musela vlnit anebo svoje asi žehlit že jo? A je to tak i u těhle vlasů že když spim v copu tak budou ráno ty nastavené vlnité? Tim by byl totiž problém vyřešen . Děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se po chemoterapii zvlnily vlasy, takže jsem do prodlužka vlnitými, ale ty moje se obratem narovnaly do původní podoby...takže pokud by někdo chtěl 1 x použité vlnité evropy tmavě hnědé, fakt kvalitní, 45 cm, původem z Dlouhovlásky, tak prodám, předtím klidně nafotím...a pokud se domluvíme, že pošlu a nebudou se líbit, tak klidně možno vrátit. Nebo vyměním za rovné evropy 55-60 cm. Přidávám foto a fakt to není reklama - s vlasy jsem velmi spokojená, ale s přístupem...už tam nepůjdu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené