arrow
Neprodává v Bazaru

Cecilia: "Holky, tohle je každoroční soutěž krásy jednoho malého národa, pochopte, že tam nemůže být Monica Belluci vedle Isabelle Adjani, Scarlett Johansson a mladé Julie Roberts!"

Ještě že ne! Tady jsou totiž holky o mnoho hezčí.

Dipendenza pro Alcu: " Jsi tak srandovně přechytraná."

Zatím co Ty jsi úplně vážne jednoduchá. Promiň, ale naběhla sis!

arrow
profile_image
fool
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Cituji Alca: To jen, abych ze slušnosti reagovala.

Děkuji. Také už raději z tohoto tématu odcházím. A opravdu jsem se nechtěla navážet...

Cituji Alca: Bohužel, to nejsou Missky, ty se k tomu kde jsou dopracovali dle mého mnohem obtížněji a vážím si jich. Jsou to osobnosti, což se bohužel o dost finalistkách říct nedá.

To je fakt, vůbec mi nedošlo, že to nejsou missky. Promiň.

Hezký večer všem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, už neblbněte, dyk to nemá význam se tady napadat. Každého názor je cenný, právě z diskuze vznikají názory, ty se v diskuzí i tříbí.
A když nemáte pro své tvrzení či názor argumenty, tak raději mlčte a nenapadejte oponenta Nechci nikoho jmenovat a zbytečně to hrotit.

Tak ať debata pokračuje k tématu, ne k diskutujícím. Váš názor na Miss 2009?

Holky nehádejte se, vždyť ty holky včera byly docela hezké, mě se teda líbily všechny

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Romi1: Promiň, ale naběhla sis!

Jasně beru to Nechávám se často unášet emocemi a někdy můj příspěvek vyzní jinak, než jsem chtěla...Ale nechme to být a pokud jsem tě, Alco, urazila, tak se omlouvám - mám moc prořízlou "hubu" Hlavně světový mír - jak by řekli v Americe

K tématu: Mně se líbila dívka s číslem 11, ale koukala jsem, že tady nikoho nezaujala?! Je taková jemná, princeznička...

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Trenduska: Mě se 11 taky líbila, jsem na ni úplně zapomněla. No jo, když já jsem holt spíše na ty blondýnky

Já také - podporuji své řady

Cituji Alca: Jinak máš pravdu, ta 11 je alespoň na fotce taková jemňoučká

Teď jsem koukla na medailonek a tam vypadá, no...žádná sláva

Nepřijde vám, že v těch video prezentacích jsou nenalíčené? Já takový dojem mám...

Tak děvčata, teď jsem se dočetla na Blesku, že nová Miss má jen ZŠ a teprve teď ve 22 letech začíná studovat SŠ. Prý nebyl čas kuli modelingu..

Cituji Efca: Tak děvčata, teď jsem se dočetla na Blesku, že nová Miss má jen ZŠ a teprve teď ve 22 letech začíná studovat SŠ. Prý nebyl čas kuli modelingu..

To víš, to je ta nová vize Miss. Aby byla nejen krásná, ale i vzdělaná. Jak vidět, u ní to platí dvojnásob

Cituji Aysel: Jak vidět, u ní to platí dvojnásob


Ať žije Blesk

arrow
profile_image
barbusatko
od 17. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
tak musim bohužel konstatovat, že jsem byla také dost zklamaná. Přiznávám, že těmto soutěžím fandim a po nich víc předsevzetí jak na nový rok. Letos mám pocit, že do finálové šestice vybrali snad ty nejošklivější - zvlášť výběr té blondýnky Škorníčkové. Celou soutěž mi přišla hloupá a její jednoslovná odpověď to jen potvrdila. Ale úplně nejvíc mě překvapilo, že favoritkou většiny bylo č. 8 Rabštejnková - nemyslim to zle, ale nechápu jak se může probojovat castingama, když má opravdu každé oko o dost jinde. Jinak jsem moc fandila Petře Venclová, má krásný široký úsměv a přišla mi dost pohodová a veselá holčina s nadhledem.

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

barbusatko

Naprostý souhlas! Ve finále samé ošklivky. Vítězka děs-běs. Ta Rabštejnková (nebo jak se to jmenovala) měla obličej celý křivý, nedalo se na to koukat. Kromě toho - opravdu mi přijde k smíchu, že ji zvolili Miss Silueta. Holka, který je 17 (dítě) a má tak vychrtlou postavu...to přece není silueta. Fandila jsem té volejbalistce Fajxové (č.11?) - tak trochu typ Sklenaříková - a taky té Venclové (č.9?). Byla zajímavá a přišla mi jako osobnost.

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, tak já se přiznávám, že se mi vítězka líbí moc, je to taková temná krasavice, zvláštní typ. Normálně jsem spíš na blondýny, ale jak jsem se zpětně koukala na finalistky, jiná tam na výběr nebyla, ale je to můj názor.

Zato ta 1. a 2.vicemiss, to je hlína. Tmavá a světlá Barbie vedle sebe, jink na nich nevidím naprosto, ale naprosto nic zajímavého.

Přenos jsem neviděla a druhý den si na netu přečetla, že máme novou Miss, nějak mi to uniklo

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

66

Můj názor na soutěže Miss (potažmo i Superstar apod.) je, že hlavním cílem není najít novou krásku / hvězdu, jak si lidé mají myslet. Je celkem jedno, kdo vyhraje. Byznys, peníze a reklama jsou hlavní. Proč by do toho jinak velcí sponzoři šli?! Lidé posílají SMS jak o život a provozovatel tel. sítě si mne kapsy. Tváře soutěžících budou alespoň několik týdnů v médiích pózovat u aut a bytů od sponzorů, upozorní na módní návrháře atd. Vítěz/ka by měl/a být hlavně nekonfliktní a respektovat pokyny a smlouvy. Jinak letošní vítězka Miss ČR se mi líbí, je hodně jiná než ostatní. Pořad - přenos soutěže byl ale hrozný a moderátoři také. Neustálé omílání charity bylo k smíchu.

Cituji Cecilia: No a neoriginální je většina lidí- i nás tady na omlazení.

No já bych řekla, že tady je originalita přímo nežádoucí, ne?

Cituji BlackCoffee: Hloupost je, píšu to po třetí, oceňovat někoho za to, jaký se narodil a na čem nemá žádný podíl. Podle mě.

Ale podle mne ty Miss se tak nenarodily. Je spousta holek, které se narodí krásné, v těch 20 letech jsou krásné skoro všechny. Tyhle jsou vysportované, mají v sobě přísnou sebekázeň (sportovat, nejíst, neponocovat...), pečlivě se o sebe starají, naučily se vystupovat a chovat se ve společnosti, většinou mluví dobře anglicky a ještě jiným jazykem, spousta z nich si od patnácti sama vydělává modelingem (většina puberťáků v mém okolí nepohne zadkem, aby šla na brigádu, jen tahají peníze z rodičů), jsou samostatné... Když vedle sebe postavíš Miss a stejně hezkou holku ze střední školy, tak ta holka prostě nikdy nebude vypadat a vystupovat tak dobře, protože není trénovaná, nemá to vydřené, má jen to, s čím se narodila.
A některé miss se s krásou teda fakt nenarodily - Maláčová, Sokolová...

Tragédie ovšem je, když se pak chtějí vyjadřovat k otázkám světového míru a hladu v Africe, k tomu se fakt nenarodily (a podle tvého pohledu by zase bylo hloupost za to oceňovat matku Terezu nebo jeptišky, protože ty se k tomu narodily, ty to nedělají proti svojí přirozenosti). Tohle jsou profesionálky (nebo budoucí) v oblasti vzhledu, tak tam by taky měly zůstat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené