arrow
profile_image
Tifi
od 15. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Miccy: 100 lidí - 100 chutí naštěstí Já taky přibrala a přítel se do mě zbláznil ještě víc nejhorší je, když mně se něco nelíbí..támhle bok, támhle stehno a on je z toho úplně nadšený. Občas mu fakt nerozumím))

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na SweetGirl:

Dobře, máš pravdu, ale já spíš myslela větu kterou napsala sama zakladatelka diskuze VYPADÁŠ TLUSTĚ! Neřeknu, když ti kluk řekne VÍŠ TADY TI TRČÍ SPÍČEK, nebo TADY TO TAK NEPASUJE, ZKUSÍME NAJÍT LEPŠÍ. Chlap má mluvit se svou milou tak, aby ji neurazil. Můj přítel mi řekne TYHLE KAPSY TI DĚLAJÍ VĚTŠÍ ZADEČEK... nebo TENHLE VÝSTŘIH TI DĚLÁ MENŠÍ PRSA... to jde ne?

Cituji Bárč: VYPADÁŠ TLUSTĚ! Neřeknu, když ti kluk řekne VÍŠ TADY TI TRČÍ SPÍČEK, nebo TADY TO TAK NEPASUJE, ZKUSÍME NAJÍT LEPŠÍ. Chlap má mluvit se svou milou tak, aby ji neurazil. Můj přítel mi řekne TYHLE KAPSY TI DĚLAJÍ VĚTŠÍ ZADEČEK...

no dospělí lidé se takto nebaví
praskla bych smíchy slyšet někde v obchodě jak muž říká ženě/dívce "tady ti trčí špíček" a dotyčné by z kalhot lezl špek jak pneumatika

Ne vážně holky,pokud máte nějaká kila navíc,tak věřte tomu,že ten chlap a to dokonce i ten váš to vidí,ale asi jak tak čtu má hrůzu z toho vám to říct takže pak je přesně to,že tolik holek chodí po ulicích se špekama lezoucíma z kalhot a připadají si hrozně IN.

arrow
profile_image
SweetGirl
od 16. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Ne vážně holky,pokud máte nějaká kila navíc,tak věřte tomu,že ten chlap a to dokonce i ten váš to vidí,ale asi jak tak čtu má hrůzu z toho vám to říct takže pak je přesně to,že tolik holek chodí po ulicích se špekama lezoucíma z kalhot a připadají si hrozně IN.

Laky to vystihla

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak asi nejsem dospělá to je snad jasné že by mi přítel neřekl že mi trčí špíček, kdyby viděl že tam mám podle tvých slov pneumatiku, ale bavíme se o postavě zakladatelky diskuze.
Nějaké kravky, co si chodí do Mekáče na Big Maca a pak nadávají že jsou tlusté, vůbec neřeším. Kdyby vám váš milovaný chlap řekl VYPADÁŠ TLUSTĚ, TO SI NEBER, vás by to neranilo?

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Laky: Reaguji na SweetGirl:
Já myslela, že tady není diskuze o lezoucím zadku a přetékajících pneumatikách! Občas se najdou i slečny při těle se soudností. A to, že má někdo kilo navíc ještě neznamená, že vyleze z domu po 22 hod a bude chodit v pytli od brambor Být taktní snad není od věci a zvláště u partnera to očekávám...

Cituji Bárč: Kdyby vám váš milovaný chlap řekl VYPADÁŠ TLUSTĚ, TO SI NEBER, vás by to neranilo?

Neranilo! Ranila bych já jeho A nestačil by to ani dokončit... Může mi říct, že mi tohle nesluší nebo že se mu to na mně nelíbí

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bárč: Kdyby vám váš milovaný chlap řekl VYPADÁŠ TLUSTĚ, TO SI NEBER, vás by to neranilo?

možná ranilo, ale ve výsledku bych byla za tu upřímnost ráda (sama jsem často upřímná víc než je vhodné). Uznávám, že citlivějším povahám by se obdobné výroky měly sdělovat diplomatičtěji, ale chlapi nevidí

Cituji Bárč: VÍŠ TADY TI TRČÍ SPÍČEK, nebo TADY TO TAK NEPASUJE, ZKUSÍME NAJÍT LEPŠÍ. Chlap má mluvit se svou milou tak, aby ji neurazil. Můj přítel mi řekne TYHLE KAPSY TI DĚLAJÍ VĚTŠÍ ZADEČEK... nebo TENHLE VÝSTŘIH TI DĚLÁ MENŠÍ PRSA.

oni vidí ten celek = že v tom prostě vypadá tlustá = převlíknout.

Cituji Sejkr: Být taktní snad není od věci a zvláště u partnera to očekávám...

je dobré zkusit rozlišit co je taktní a co je lež.
Připadá mi to,že buď musí chlapi chválit a nebo držet hubu,nesmí říct ani slovo kritiky jinak jsou to netvoři a jejich křehlé dívky s velikostí 44 jsou na kritiku citlivé.

Zvláště u partnera bych očekávala upřímné hodnocení,protože pokud nesmím být ve vztahu upřímná a musím stále hrát hru na "přetvářku" tak to není vztah,ale blázinec.

arrow
profile_image
RubyCairo
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Strach, že mě přítel opustí, kvůli štíhlejší slečně? Nejen kvůli štíhlejší, ale třeba milejší, přitažlivější, blond či vysoké... myslím, že určitý podvědomý "strach" má spousta žen. Já samozřejmě taky, a proto se snažím být pořád hezčí A to opravdu nejsem bohužel ta, která se narodila s mírami 90-60-90 a stojí mě to úsilí. Ale dělám to ráda a mám pak pocit menšího ohrožení
Přítel nikdy nekomentoval mou postavu způsobem, jaký zmiňuješ ty. Ve skutečnosti ji nekomentoval nikdy nijak negativně. Vždycky pochvalně a to i když jsem si myslela, že to zrovna stojí za starou bačkoru... a kdyby to takto ohodnotil, jako ve tvém případě, pak by mi to zaprvé bylo určitě líto, za druhé, jak se znám, bych se urazila a za třetí by mě to hodně namotivovala se sebou něco dělat, abych se mu více líbila a nakonec bych mu dala za pravdu.
Otázkou zůstává, jestli jsi v době seznámení s přítelem měla postavu podobnou jako nyní. Pokud ano a tudíž věděl "do čeho jde" a to ho na tobě tedy i prvotně přitahovalo, tak nechápu tyto komentáře. Pokud jsi opravdu jen trošku rezignovala na svůj zevnějšek, pak se není co divit, že se přítel ozval - i když to teda mohl udělat kulantněji....

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Níže je obrázek, abychom se dobře pochopily, vidím velký rozdíl v těchto případech a rozhodně bych je nesměšovala:
1) když chlap začne chodit s "modelínou", která mu přibere na velikost 40-42 a jeho ego to špatně snáší
2) když slečna velikosti 40 dost přibere - to už by snášel hůře i normální hodný kluk.
3) když začne chodit s baculatou slečnou (42-44), ta váží pořád stejně a najednou jí začne říkat, že by měla zhubnout

V prvním případě - blbeček, kterému na "dokonalé holce" záleží víc, než na partnerce samotné.
Druhý případ - začít jemnými náznaky, někteří chlapi jsou přímočaří, ale pokud to není vyloženě urážlivý přístup, nezlobila bych se na ně za to.
Třetí případ - opět zvítězilo chlapovo ego, chce mít vedle sebe štíhlou krásku a nezáleží mu na partnerce...

arrow
profile_image
Miccy
od 12. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Red_fire: Ať se na mě nikdo nezlobí, ale když už se koukám na to porovnání, tak se mi opravdu nejvíce líbí prostřední slečna, příjde mi to takové hezké zdravé, všude je tolik, kolik má být a ani bych nezatracovala slečnu úplně napravo, i taková se může líbit ostatně mě se třeba taky líbí, i když asi by to chtělo trošku něco málo dolů, ale to vždycky spíše kvůli zdraví, umíte si představit kolik potíží se může objevit ve stáří? Klouby, křečáky atd... Jinak asi jsem blázen, ale nikdy bych nedopustila vypadat tak, jak slečna vlevo. Tady nejde o krásu, asi se mi vždycky více líbily opravdu ženské stehna, ale příjde mi to už přehnané... Jasně je to konfekční velikost, je to zmedializová krása, ale když se podívám na to jako na celek a porovnám, prostě nepříjde mi to sexy...

arrow
profile_image
Miccy
od 12. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako holky upřímně... ty šlachy, žádné prsa... vám by to sexy připadlo?

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sejkr: Já myslela, že tady není diskuze o lezoucím zadku a přetékajících pneumatikách! Občas se najdou i slečny při těle se soudností. A to, že má někdo kilo navíc ještě neznamená, že vyleze z domu po 22 hod a bude chodit v pytli od brambor Být taktní snad není od věci a zvláště u partnera to očekávám...

Naprosto souhlasím.
Jinak, sama nosím vel. 40, tlustá nejsem nikde, ale modelína také ne a protože mám soudnost, přizpůsobuji tomu i své oblečení, například takto:
- nenosím nic, co by mi dělalo "špíčky" - základem jsou kalhoty s vyšším sedem, zpevní břicho a navíc mi pak nelezou kalhotky, jako mnohým slečnám
- nekupuji si tenká trička, která by těsně kopírovala postavu, to pak jde vidět lecjaký záhyb a to opravdu nepotřebuji
- obecně se snažím kupovat si spíše elegantní než sportovní oblečení - když vypadám žensky a upraveně, nikomu nevadí, že 50 kilo jsem měla naposledy na druhém stupni základky (obecně pak úzké černé kalhoty, dobře padnoucí svetřík a boty na podpatku sluší i silnějším ženám, na rozdíl od džínů, mikiny a "skejtových" tenisek...)

Cituji Miccy: nejvíce líbí prostřední slečna ... a ani bych nezatracovala slečnu úplně napravo, i taková se může líbit

Miccy, a o tom to je - každému se líbí něco jiného, ale nikdo by neměl partnerku kritizovat za to, že nevypadá jako "slečna vlevo", zvláště když takovou postavu v dospělosti nikdy ani neměla... A kritizovat by neměl ani partner, je to člověk, který ti má být nejblíže, ne tě srážet.

Na mou váhu nikdy milý nenarážel a věřím, že dokud se o sebe budu starat a neproběhne významná změna, pak narážet ani nebude. Ví, že ráda jím, ale bez problémů si dokážu odepřít, ví, že cvičím a užívám si, když chodím všude pěšky a ví, že se oblékám přiměřeně - takže nemá důvod cokoliv řešit...
Navíc, na pěknou štíhlou slečnu se samozřejmě rád podívá, ale můj typ postavy se mu líbil ještě než jsme spolu začali chodit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Partner mi může říct, že mi něco nesluší, asi bych snesla i to, kdyby mi řekl, že jsem přibrala
Vypadám jako žena , která je na fotce vpravo - nosím velikost 42 a protože mám soudnost, tak se tak i oblékám - elegantnější kalhoty, když už džíny ,tak nikdy bokovky, pozor, aby mi nelezly špeky přes pas a udělaly tu pneumatiku, která vypadá odporně i na holce s velikostí 38 (když se narve do kalhot o 2 čísla menších).
Vršky nejčastěji svetříky do V, košile - vypasované, ale až an boky...

Jinak platí, že 100lidí 100chutí. Jsou chlapi, kteří jsou vyloženě na modelky, jsou chlapi, kteří mají rádi ženy krev a mlíko...Před dítětem jsem chodial denně běhat a partner mi řekl, že jsem se mu líbila, ale on má prostě rád holky "pořádný" A tím rozhodně nemyslím tlustý s BMI 30, spíš žádný tintítka, ale postava musí být zpevněná.

Jednou jsem se o tom bavili a on mi povídá - "Kdybys přibrala nad to, co se mi líbí, tak tě vytáhnu na tenis, půjdeme běhat a řeknu ti, že večer si dáme salát" Taktního chlapa mám

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Miccy: Red_fire dala moc hezké porovnání. Vidím to zhruba tak jako Ty i ona. Jen bych to ohodnotila následovně...slečna vlevo = babochlap, nic ženského na ní není. Slečna uprostřed = nádherná štíhlá ženská. Slečna vpravo = oplácanější, ale pořád hezká ženská.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené