Ahoj holky, už píšu asi po sté...ale tentokrát spíš s problémem ze strany muže. Mám našetřeno, vlastně bych jen počkala do porodu a po něm bych už mohla na posun V-Y jít... Jenomže jsme se už několikrát s mužem kvůli tomu pohádali a on mi řekl, jak je to nechutné, myslím, že si představuje že budu kačer nebo něco v tom smyslu, přitom chci opravdu jen dorovnat vrchní ret abych ho měla souměrný se spodním , už léta mě to trápí a i když jsem si řekla, že vztah je pro mě hlavní, trápí mě to dál.... Manžel nejezdí nikam na delší služební cesty a nic - kdyby někoho napadlo, abych to udělala tajně, on chlap si toho nevšimne, to je fakt, ale ten otok první dny je fakt dost vidět.... Jak jednat? Zkoušela jsem mu říct jak moc po tom toužím a nic se nezmění, budu to já a nebudu Angelina(on je na její rty uplně háklivý, prostě na tyhle velké rty) , jen budu mít o pár mm posunutou červeň a budu spokojenější Teď jen vrážím do drahých přípravků alá lesky, balzámy, a stejně nic nefunguje, kdybych ty peníze dala rovnou do úpravy, udělám lépe....

Tak s eomlouvám, změnila jsem asi špatně mail na profilu Christine a koukám, že se na něj už nedostanu O.o kdyby něco jsem tu .-D

arrow
profile_image
Loki
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle vypadá, že to bude asi docela těžké.. zkoušela jsi mu ukazovat všechny možné fotky, kde byl zákrok povedený? Aby viděl, že to vážně nemusí být nic nepřirozeného a sám by nejspíš ani nepoznal, že to holky nemají odjakživa.. většinu bych nepoznala ani já a to jsem holka (i když je fakt, že tyhle věci jdou dost mimo mě, já bych možná nepoznala ani ty nepovedené ). Rozhodně by měl vzít na vědomí věc, kterou si tak moc přeješ a ne se s tebou jenom hádat.. třeba postupné rozhovory, přemlouvání, ukazovaní, dokazování a zas přemlouvání pomůže no.. ale tajně bych to rozhodně nedělala!

tajně bych to nedělala.. proč tě to trápí, když manželovi se líbíš? Nebylo by lepší, kdyby ses naučila líbit se sama sobě? Také jsem měla různé choutky se nějak "spravovat" ale manžel mě neustále chválí a prostě mě to přešlo...
Jinak pokud to opravdu chceš, tak nezbývá nic jiného než přemlouvat...

Reaguji na Loki: já bych neměla srdce to udělat tajně...jsem k němu upřímná a brala bych to jako podraz, to nikdy .) jenže to přemlouvání trvá už měsíce, asi mu to leze už krkem, páč to zkouším "nenápadně" o tom mluvit jen tak z vrchu...a stejně, říkám mu že je to přirozené a prý ne, že budu kačer, že už teď mám ústa dost velká (přitom vůbec, spodní super, vrchní ret pro mě děs!) Nevím no...ještě to zkusím naposledy, nějak ...

arrow
profile_image
meberry
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Manžel rozhoduje o tvém těle?

Reaguji na Kejmiiis: no netrápí mě to kvůli němu , ale kvůli sobě, prostě je to asi jediná věc co se mi na mě opravdu nelíbí, a říkám si tak žiju jen jednou a snad bych měla být spokojená kým jsem.)) Jinak se sama sobě líbím..o tom není pochyb .D (bez těch smajlíků je to hrozný.)) ale málokdy se mi stane, že něco chci tolik let a tak intenzivně jako toto...čekám už tak 4 roky, nejdřív jsme váhala zda to není můj rozmar, ale když už na to myslím tolik let říkám si tak do toho jdi holka..a pak tohle... Jasně, jsou důležitější věci-sama vím, poznala jsem, jak důležité je zdraví až když jsem o něj začala přicházet a podobně, ale pořád mi to vrtá hlavou.)

Reaguji na meberry: no to ne, na jednu stranu jsem moc ráda, že se mu líbím taková jaká jsem - to potěší každého, ale ne vše musíme dělat pro někoho, něco chceme jen pro sebe, sobecky .-D kdyby mi bylo jedno manželství jdu do toho bez rozmyslu, ale bojím se dokud neřekne "dobře" do toho jít, aby se nestalo něco zlého...kvůli blbým rtům, že...

arrow
profile_image
amtulka
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nevím, ale pokud bych chtěla udělat něco na MÉM těle za moje peníze, tak do toho je každému akorát tak velké kulové.

Zkus si s ním promluvit, říct, že tě to trápí, ale toužíš po tom a jsi rozhodnutá to udělat, ne pro něj ale pro sebe, pro svůj pocit a pro svoje sebevědomí.

Reaguji na amtulka: To si říkám taky, na druhou stranu mě ovládají obavy z toho jaký vliv to bude na manželství a jeho pohled na mě mít..je to těžký.)
Už jsme mu to říkala, že mě to trápí a je to jen pro můj pocit, a on mi jen hnusně řekl, jak ohyzdné to je...rsp skoro jakoby se mě pak už nedotkl.. asi to bere jen jako nějaké pobláznění, vždyť my ženské jsme hloupé (příjde mi to , že si to myslí) a řešíme blbosti... ale prostě chci aby pochopil, že mě na tom záleží, chápu , že jemu ne..ale od toho jsou dvě pohlaví..aby každé bylo jiné.))
nejhorší je, že nic nezakazuje, jen se rafneme, a pak je naštvanej ...

arrow
profile_image
Loki
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na El Sol:
To je dobře, že bys to tajně neudělala, to není dobrá cesta.. Moc nechápu, proč je tak striktně proti tomu, když jde jenom o malý zákrok a asi moc dobře ví, že tě to trápí.. možná se vážně nedokáže zbavit představy, že to z tebe udělá zrůdu anebo se bojí, že bys u jedné úpravy nezůstala a už by to jelo.. pokud ho ale ubezpečíš, že máš hranice a rozhodně ani za nic neplánuješ vypadat nepřirozeně a on stále nic, tak je to divné.. copak kdybys měla hodně plné rty od přírody, tak by si tě nevzal? Jedině ještě promluvit, vypadá to dost jako bezvýchodná situace.. Ještě mě napadá.. neexistuje něco jako dočasná výplň? Že by se to zas po čase vstřebalo? Jako ukázka jak by to vypadalo, kdybys to měla trvale? Já tomu vážně nerozumím, takže nevím no.

arrow
profile_image
amtulka
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na El Sol:

no myslím, že asi nehrozí ultimátum buď nové rty nebo rozvod ne vážně, koukala jsem do galerky jsi krásná kočka, a pokud ti tohle dodá sebevědomí a je to co po čem toužíš, šla bych do toho, ať si každý říká co chce. Přinejhorším, bude manžel pár dní naštvaný a pak ho to přejde, možná, že to ani nepozná.

arrow
profile_image
Loki
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na El Sol:

Cituji El Sol: vždyť my ženské jsme hloupé (příjde mi to , že si to myslí)

Jo.. že by byl zakopaný pes tady?

arrow
profile_image
MiaNori
od 17. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tě chápu, že to nechceš dělat přes rozepři s partnerem, přestože je to samozřejmě tvoje tělo. Dívala jsem se na tvoje fotky a musím říct, že si to nedokážu představit, že bys měla větší horní ret. Máš takový specifický tvar, teď je to pěkné, pusa vypadá zajímavě a hodí se k tobě. Já jsem myslela, že máš nahoře jen takovou tu úplně rovnou čárku, jako měla třeba Světlana Nálepková, pokud si dobře pamatuju. Mně osobně by to přišlo moc, kdyby sis nechala zvětšit ten horní ret, i když jen o trošku. A muži se nediv, že má strach, má doma přirozeně krásnou ženskou a ta se mu chce měnit

Reaguji na Loki: na to ho fakt moc miluju on je zlatý, úžasný manžel, právě proto, že si ho vážím a je mi vším mi na jeho svolení a názoru tolik záleží.
Myslím, že právě to vidí jako to, že ze mě bude kačer 21. století..jako je to "in" ... ji nak ví, že , že až stará si nechám vyhladit vrásky, nic víc nikdy nechci doufám, že to ví..když to pořád říkám)
Budu muset najít něco jak mu ukázat, o jakou úpravu by šlo-že je to decentní a nebudu jak černoška.))
jinak doufám, že by si mě vzal i tak..ale třeba by mě nechtěl-co já vím
dočasná výplň existuje, jenže cenově vyjde na stejno s tím, že je na rok dva a přijde mi to vyhození peněz... ((

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené