arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, přečetla jsem několik stránek z diskuze modelace prsou, mrkla na fotky a musím říct, že ta modelace je fakt zázrak. Ač je mi teprv 25, tak povislá prsa mám odjakživa, už jak mi začaly růst, tak byly tak blbě do špičky....Ne že bych měla nějaký velký mindrák, možná když mi bylo 18, tak jo, teď už to nějak neřeším ve smyslu spokojenosti se svým tělem. Spíš mě štve, že nemůžu nosit třeba šaty na ramínka bez podprdy, větší výstřihy, protože podprsenky s vyšším středem jsou u výstřihů vidět a ty s tím nižším zase nezakryjí tu povislost...však to určitě znáte... Jak tak vidím vaše fotky, vaše nové krásné prsa, tak o té operaci začínám dost přemýšlet, těch cca 30000 není taková hrůza...akorát si říkám - má to smysl před dětma? Byly jste některá na modelaci ještě před těhotenstvím? Nezničí se ta modelace kojením? Nevíte o tomhle něco některá?

arrow
profile_image
Urago
od 5. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mě je teda teprve 23 let, mám 15 měsíčního chlapečka, kterého jsem kojila zhruba 8 měsíců, přivykl si papat jen z levého prsa,takže to levé prso mám hodně spadlé dolu narozdíl od pravého, no když si vezmu jaká jsem měla krásná prsa před těhotenstvím, chce se mi brečet, říkám si, že ve svém věku a při dnešních možnostech bych si mohla dovolit mít zase krásná prsa, ale má stejné obavy jako Kvetena, chci mít ještě druhé dítě, tak jestli se mi modelace nezničí těhotenstvím a kojením, máte s tím někdo zkušenosti?
díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, mě je 21 a cca před měsícem jsem byla na modelaci. (děti nemám) Modelace není trvalá a po dětech na tu operaci asi budu muset jít nejspíš znovu, ale chtěla jsem mít hezká prsa už teď a ne někdy po třicítce až budu mít odkojeno...

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Kvetena
Byly jste některá na modelaci ještě před těhotenstvím? Nezničí se ta modelace kojením? Nevíte o tomhle něco některá?
Byla jsem na modelaci před 7 měsíci a dítě plánuji docela brzo. Těhotenství se po modelaci doporučuje nejdříve za rok, to už by měla být prsa zcela zhojená.
No a to jestli se zničí prsa kojením po modelaci? Můžou a nemusí...chovají se úplně stejně jako prsa nezmodelované, takže podle dispozic těla a váhového přírůstku.
V každém případě modelace jde opakovat (řezy se provádí ve stejných jizvách).

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

SabinaG

Opožděně děkuju za informaci

Musím říct, že máš prsa moc krásně udělané, nejhezčí modelace, co jsem tady viděla

Já jsem sice teď díky Stanikowe vyřešila tvar prsou v podprsence, ale bez podprsenky je to stejně pořád nic moc. Tak o modelaci fakt přemýšlím... Zas tak velký mindrák z toho nemám, ale myslím že by mi s hezkýma prsama bylo líp Mám úplně stejný tvar jako ty před modelací, jen povislost je o něco menší a když vidím co za krása se z toho dá udělat...

arrow
profile_image
Rechal
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kvetena
jsem na tom stejně, akorát musím na opku našetřit korunky, jelikož ještě nejsem pracující.. Děti bych chtěla tak za 4 roky, takže do té doby mám šanci něco s modelací spáchat. Chtěla jsem původně ještě letos, ale uvidím, jestli se zadaří nebo ne..

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Kvetena
Děkujííí však jsem s prací paní doktorky taky moc spokojená
Víš, ono to s tou modelací je složitější... záleží na tom co od ní očekáváš...pevná prsa co se ani nehnou ti zaručí asi jen silikon pod sval.
Sama za sebe můžu říct, že jsem si třebas myslela, že budu skoro pořád chodit "bez"...no nechodím...občas sice vyrazím naostro, ale není to ono, moc se tak necítím...sice prsa mají tvar a pevnost, ale v podprsence furt vypadají lépe.
Super je to doma, dřív jsem se styděla před přítelem i svléknout, tak tohle opravdu pominulo. Taktéž mindráky při převlékání v práci jsou pryč.
Určitě to pořádně zvaž, jestli to pro tebe není až takový mindrák a opravdu plánuješ mimčo, tak bych to možná odložila...Já rozhodně operace nelituji, zbavila mne velkého komplexu a jsem šťastná že jí mám za sebou, ale naprosto upřímně se přiznám , že v době opky jsem opravdu o mimču do budoucna neuvažovala. Sice jsem se na vše s tím spojené informovala, ale v plánu to nebylo.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

SabinaG
. záleží na tom co od ní očekáváš...pevná prsa co se ani nehnou ti zaručí asi jen silikon pod sval.
No tak to ani náhodou Tohle je věc, která se mi na silikonech fakt nelíbí. Tím se nechci dotknout holek, co je mají, ale ten "dokonalý", stále držící tvar je...no nic pro mě.

SabinaG
Super je to doma, dřív jsem se styděla před přítelem i svléknout, tak tohle opravdu pominulo. Taktéž mindráky při převlékání v práci jsou pryč.
Tohle jsem taky měla...i ve sprchách v bazénu atd. ....Teď už to celkem pominulo, tak nějak jsem si s přibývajícími roky srovnala hodnoty, ale stejně to ve mně ještě trochu je.
SabinaG
Určitě to pořádně zvaž, jestli to pro tebe není až takový mindrák a opravdu plánuješ mimčo, tak bych to možná odložila...
Asi to tak udělám, porodím, odkojím a nechám si udělat krásné prsa! Teď ještě najít tatínka!

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rechal
No já už pracuju, našetřila bych to raz dva, ale asi to fakt nechám až po těch dětech. Asi bych se bála, že se poruší mléčná žláza a nebudu moct kojit. Je pravda, že kojit třeba nebudu moct i bez modelace, co já vím, jak to všechno bude, ale tohle je pro mě docela strašák, a asi bych si to hodně vyčítala.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Kvetena
tak nějak jsem si s přibývajícími roky srovnala hodnoty, ale stejně to ve mně ještě trochu je.
Tak to ti můžu jen gratulovat, bo u mne to bylo s přibývajícím věkem horší...jak šly prsa dolů, tak i moje sebevědomí šlo do háje...ale je fakt že já měla prsa až do zhubnutí sice velká a pokleslá, ale pořád to byly PRSA . Ale po zhubnutí už to bylo vážně tragický, ta fotka před operací mi hodně přidává, ale kozenky byly z boku úplně placatý, jen PRÁZDNÁ kůže...
Kvetena
Teď ještě najít tatínka!
No tak to je právě ono, s hezkými prsy a dostatečným sebevědomím se tatínek hledá opravdu snáz...to mám odzkoušené

arrow
profile_image
Rechal
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kvetena
no já jsem právě hrozně nerozhodná nevím, jestli před nebo po dětech...na jednu stranu mě to už neba, chci mít pěkný prsa a na tyhle hrůzy mě už nebaví koukat a když si vezmu, že ještě tak 3-4 roky bych koukala... no nevím..na tu druhou stranu se mi pak zase kdybych musela, nechce jít na opravu.. a přemýšlím, jestli by mi třeba nepomohlo tam dát třeba jen trochu silikonu...to by nebylo snad tak hrozný...

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Rechal
no já jsem právě hrozně nerozhodná
Jestli váháš, tak to raději nedělej....dle mne by sis měla být naprosto jistá tím, že operaci chceš, že tvá prsa jsou pro tebe takovou "přítěží", že to MUSÍŠ vyřešit...on to vážně není zas tak jednoduchý zákrok, mléčná žláza se může opravdu porušit a pak mohou být s kojením potíže...ale ty můžeš mít i bez opky. Je to spoustu pro a proti, proto si musíš být jistá, abys pak nelitovala.
Děti s kozenkama vážně asi "zahýbou" a jakési další úpravě by ses asi nevyhla...třebas ne, ale to ti nikdo nezaručí

Kvetena
Ahoj musím tu napsat svojí zkušenost, protože mě říkal MUDr. před operací, že mám tak veliká prsa, že bych na 99% nikdy nemohla kojit, jen by mi vznikaly záněty a měla bych problémy (měla jsem 75 F), no a teď když jsem u něj byla naposledy na kontrole tak mi říkal, že teď, s touto velikostí, až jednou budu mít dítěbudu moct kojit bez problémů. Znal mou situaci, že chci v budoucnu děti a tak omezil zásah do mléčných žláz úplně na minimum. Když je šikovný doktor tak to dokáže i spravit. Samozřejmě risk je to vždycky a nikdo vámnic nezaručí na sto procent, ale riziko poškození je dnes už jen velmi malé.

arrow
Neprodává v Bazaru

No asi tak.na operaci bych šla hned,kdybych po neplánovala ještě další dvě děti,po porodu jsou to takový trochu věšáky,ale nechce se mi tam chodit pak podruhý,hlavně kvůli ceně

arrow
profile_image
anfa
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak to řeším úplně stejný problém. Někdo mi říká jít na operaci až po kojení a po dětech ale asi jsem hodně netrpělivá. Chtěla bych mít taky prsa teď hned a vím, že mi nikdo nedokáže moc přesně říct jak budou vypadat po kojení.Nechci žádnou přehnanou velikost a pokud mi někdo poradíte budu ráda. Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené