arrow
profile_image
perichorese
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý den. Již asi tři týdny se léčím antibitiky (nejdříve kvůli angíně, nyní kvůli podezření na boreliosu) a v posledních dnech jsem nepřirozeně unavená - ačkoli spím asi dvanáct hodin deně, stejně jsem celý den velmi unavená a neschopná cokoli pořádně dělat. Může být tato únava způsobena antibiotiky? (Nejprve jsem to přičítala boreliose, ale mé další příznaky nebyly zcela typické, takže se obávám, že beru antibiotika, aniž by mi cokoli bylo ..). Na diskusích na inernetu jsem spojení únavy a antibiotik moc nenašla .. děkuji za rady!

arrow
profile_image
terezkaaaa
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano po antibiotikách se můžeš cítít unavená, máš být v klidu a nenamáhat se ..pořád se ti chce spát ?.. já to tak alespoň mám .. teď mám taky antibiotika a jsem taková přejetá

arrow
profile_image
perichorese
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ano, pořád bych spala . Chápu, že se má odpočívat, ale když jde zrovna o tu možnou boreliozu, tak člověku není v počátku tak špatně jako třeba při chřipce, takže pořád někde běhám .. :-/

Já si myslím, že to bude spíš tou boreliózou, já ji měla a ještě po půl roce jsem byla unavená, i Dr. mi potvrdila, že je to běžné.

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky si myslím, že je to z těch nemocí. Mě, když něco je a dostanu ATB, tak je mi lépe i než normálně, protože mám vleklejší problémy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené