Zdravím všechny, zajímalo by mě jak se dokážete vyhecovat nebo spíš udržet si motivaci k hubnutí. Jste úspěšné(ý) i po delší době? Jak získat pevnou vůli a vydržet? Vím, že na to není návod, jde mi spíš o různé tipy, poznatky, zkušenosti, předem všem děkuji za reakce.

arrow
profile_image
Rechal
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, to si ráda taky teda přečtu, až sem někdo něco písne Já vždycky začnu, ale pak to už nedodržím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj.Taky s tím mám problém,ale pak mě s..e že jsem selhala

arrow
profile_image
Rechal
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

axa
ale pak mě s..e že jsem selhala
no to znám velice dobře

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím si,že u ženy je nejlepší motivací nový chlap. Ale sama s tím zkušenosti nemám.........

nebo ta představa nového štíhlého já
tak to bylo u mě, ale já nehubla nějakou extra váhu, jen asi 5-6kg...

Rechal
vždycky začnu, ale pak to už nedodržím
to je přesně to! Problém hrozně moc holek, třeba někdo dá nějaký tip jak se zakousnout a mít na sebe ten vztek aby jsme vydrželi! Nejhorší je ta představa, že je to už napořád, když má někdo sklon k nabírání, musí se hlídat celý život a já tu smůlu mám.

Proto kdo má jakoukoliv zkušenost směle do toho, povyprávějte.

arrow
profile_image
Rechal
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Smitke
já tu smůlu bohužel mám taky

Smitke
musí se hlídat celý život a já tu smůlu mám
ale když to jednou vydříš, zhubneš, kolik si naplánuješ, tak už pak nebudeš muset být na sebe tak přísná, ne?

arvetka
taky potřebuju asi tak 6 kg, není to moc ale je to nějak těžší než jsem myslela, od té doby co jsem přibrala (šlo o změnu životního stylu ze školy kde jsem hodně sportovala do kanceláře) se necítím po psychické stránce, všechno nechávám až zhubnu, hezké oblečení, lepší parfém, i hezčí rtěnku, mám pocit, že si lepší nezasloužím dokud nezhubnu.
Teď mě musí motivovat to že jdu na vysněnou zmenšující operaci prsou, pak už hubnout nemůžu mám 2 měsíce a nechci to podělat, proto jsem myslela, že bych se tu poradila s holkama co to zažily.
A nejde o to kolik kilo chceme zhubnout, ale o to aby jsme se cítily dobře a jestli nás od toho dělí 20 nebo 5 kg není důležité.

sabulebambule
nejlepší motivací nový chlap
ano to je pravda, ale u mě to funguje proto, že většinou mám myšlenky úplně jinde a proto že nejsem v blízkosti jídla

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Motivace k zhubnutí???

U mne fungovala souhra všeho možného....vážila jsem85 kg,už jsem se na sebe nemohla ani podívat, sehnat žádné hezké oblečení....začala jsem pracovat ve velkém ženském kolektivu (takže ohromná drbárna a špeky se probíraly dost často).....párkrát jsem se zmínila, že chci zhubnout a ty "slípky" se mi vysmály, že já to NIKDY nedokážu !!!!!...šíleně mě naštvaly a pak jsem se naštvala já na sebe a bylo to....takže u mne to bylo nejen tím že jsem to fakt chtěla, ale že jsem chtěla DOKÁZAT že nejsem slaboch, že to dokážu, což se podařilo, bo mám 60 kilo...
Jen tak mimochodem...dnes mi kolegyňky zas říkají že jsem nechutně vychrtlá...což nejsem, ale už je neřeším, vždyť mi vlastně pomohly

Rechal
já tu smůlu bohužel mám taky
no byla jsem silnější asi tak ve 14 letech, ale pak jsem začala víc sportovat a při jakémž takémž hlídání stravy to šlo, ale pak jsem nastoupila do práce a sport šel stranou a teď prostě musím začit znovu. Protože u mě to bez pohybu nejde i když se v jídle hlídám.

arrow
profile_image
Rechal
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Smitke
Protože u mě to bez pohybu nejde i když se v jídle hlídám.
tak to máme opravdu stejně, poslední dobou jsem nic nedělala, dřív jsem chodila do posilky, hrát tenis atd...pořád si říkám, že musím zase začít chodit, ale nějak se nemůžu dokopat...do večera jsem ve škole a od 8 večer se mi už jít nikam cvičit nechce...ale budu hold muset znovu začít nebo si koupit domů nějakej super stroj...

SabinaG
No jo Sabinko, ale tebe už nějaký pátek znám a vím, že jsi extrémně silná ženská, která když se zakousne dokáže všecko, ale co my ostatní smrtelnice? Teď vážně, tebe hrozně obdivuju, ale co jsi dělala na začátku stěma chutěma? A s těma činnostma u kterých jsi byla zvyklá jíst?
Mimochodem pro všechny, tahle ženská nejdřív takhle úžasně zhubla a hned potom pomalu ze dne na den přestala kouřit, takže klobouk dolů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené