arrow
profile_image
deeinka
od 1. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím holky, jsem tady nová. Po dvou dětech ( obě jsem kojila rok a tři měsíce ) jsem se rozhodla jít na augmentaci. Vzhledem k množství přečtených příspěvků a recenzí, jsem se rozhodla pro mudr. Vřeského. Konzultaci jsem si domluvila na LLC klinice a proběhne 13.7., přičemž operaci bych si potřebovala domluvit na říjen 2016, tak snad bude nějaký volný termínek Ještě nevím, zda si opku domluvit na LLC klinice nebo Silesia Medical....poradí někdo? Už teď jsem z konzultace tak trošku nervozní, na druhou stranu se nemůžu dočkat, až už budu mít všechno za sebou a budu snad konečně spokojená. Je mezi Vámi někdo, kdo má taky teprve před operací u pana Vřeského?

Vřeský je skvělý. Já byla operovaná v LLC několikrát a celý personál perfektní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Také jsem byla na LLC a maximálně spokojená :)

arrow
profile_image
deeinka
od 1. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky děkuji moc za reakce, nevím právě pro co se rozhodnout, jestli Silesia nebo LLC, na Silesii prý propouštějí na druhý den s drenama...a jak je to na LLC? A cenově nevíte? klidně do zprávy A ještě se zeptám ohledně konzultace...tam mi půjčí nějakou podprsenku, do které si vyzkouším velikost nebo mám mít radši svou - nějakou volnější? vůbec nevím, tak se omlouvám, že se tak hloupě ptám ))

arrow
profile_image
Pokiiinka
od 8. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak cenově už je to cca stejně. Plus minus silesia o 2tis levnější. Ale na LLC můžeš zůstat déle. Silesia od 1.7. zdražuje ;-)

arrow
Neprodává v Bazaru

deeinka: podprsenku jsem měla push upku já bych bez ní ani nešla :) a půjčil mi tílko abych viděla jak budou prsa přibližně velká :) na llc můžeš zůstat, já šla i tak s drenem domu, další den jsem ho jela vytáhnout :)

Záleží kolik z těch drenů teče. Pokud to bude OK, vytáhnou ti je před odchodem domů. Pokud ne, odejdeš s nima domů. Ja je měla posledně 3 týdny. Ale čím později se vytahují, tím méně to bolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím holky, jdu na opku 14.9. do Silesia. Cena by měla být od 1.7.2016 stejná.Na konzultaci jsem si vzala podprsenku bez kostic a výztuže, do té mi vložil implantáty pro představu.
Deeinka: Nervozní nebuď,doktor je velmi příjemný,lidský a profesionální.Uklidnila jsem se po první minutě.

arrow
profile_image
deeinka
od 1. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kimisek: Děkuju Ti moc za odpověď, Jsem zvědavá, co mi dr. navrhne, mám nějakou svou představu, ale nerada bych se vzbudila s mega prsama Můžu se Tě ještě zeptat, na čem jste se domluvili Vy? a taky jaké máš proporce? četla jsem, že dr. Vřeský dělá rád větší prsa...mi by stačily i menší, hlavně, ať mám prsa...(já mám 176cm a 56 kilo.). A na kolik Tě prosím na Silesii vyjde zákrok se vším všady?

arrow
profile_image
fijona123
od 11. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja byla 22.6. na Silesii a nemůžu si na nic stěžovat. Vše proběhlo naprosto v pohodě. Skvělý doktor i personál

arrow
profile_image
kačka33
od 2. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O augmentaci přemýšlím už několik let, ale tady jsem nováček, tak mě prosím omluvte, když se budu ptát na věci, o kterých se tady již psalo. Můžu se zeptat, pan doktor Vřeský operuje pouze v Ostravě? A na kolik tam vyjde augmentace? Ještě po kolika dnech se chodí domů? Vím, že např. v Praze v Esthe druhý den ráno po operaci vyndají dreny a jde se domů. Děkuji za odpovědi

arrow
Neprodává v Bazaru

Deeinka:No já měla určitou představu,maximálně 400ml a pokud to půjde,tak pod sval.Pokud by to nešlo pod sval,tak bych byla na vážkách.Přeci jen bych měla obavu,ať mi to za pár let nejde dolů.Jenže ,jak jsem tady brouzdala a četla příběhy holek,kde udávaly své proporce,tak jsem byla čím dál víc přesvědčená,že 400ml bude málo.Mudr mě hned začal měřit a přesně tak jak,jsem čekala,navrhl mi 450-500-550ml. Mám 174 cm,63kg,pod prsy 79.Prsa nemám moc u sebe,takže mi řekl,že se primárně zaměří na to,aby mi udělal žlábek a prsa nebude hnát moc dopředu,takže střední nebo nízký profil.A vloží mi je částečně pod sval.Cenu mi rozpočítal na papír,s tím,že probíhá to zdražení cca o 5tis.Takže jsem to spočítala na 60250tis bez předoperačního vyš.

arrow
Neprodává v Bazaru

fijona123: Byla jsi na konzultaci nebo na opce?

arrow
Neprodává v Bazaru

kačka33: Taky jsem nováček,taky tady čtu holkám vlákna jak divá,až se mi o tom zdá.. Pro opku jsem se rozhodovala taky dlouho,ale mým snem jsou prsa už dááávno. Mudr Vřeský operuje myslím jen v Ově na Silesii a LLC. Cenu jsem uváděla výše.No a nástup mám v 16.15h, operace proběhne hned ten večer,myslím,že nás bude více,podle jeho diáře,ráno kolem 9h mně propustí domů.Pojedu i s dreny ,které mi za dva dny vytáhne.Trochu mně děsí ty dreny, při vyndávání po operaci kolene jsem málem omdlela,ale doufám,že prsa budou v pohodě a už jen to,že se po vyndání drenů výrazně uleví od bolesti mně uklidňuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kimisek: Já měla taky kdysi operaci kolene a vytahování drenu z kolene a z prsou se nedá srovnat (z prsou to bylo mnohem lepší). Ale je fakt, že u drenů z prsou mi ty hadičky před vytáhnutím rozstřihli, takže zmizel ten tlak, z kolene to vytahovali tak, jak to bylo, to byl masakr.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené