Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jsem z toho celá na rozpacích a nevím si rady.

Poslední dobou jsem dost pohubla kvůli zdravotním problémům a tak mám trochu podváhu. V únoru jsem vysadila HA a od té doby jsem to nedostala.

Ve čtvrtek jsem byla na gynekologii na pravidelné prohlídce a doktorovi jsem řekla jen o tom, že jsem vysadila HA a od té doby nemám ms (o tom zhubnutí ne). On se mě ptal proč jsem vysadila, řekla jsem, že už jsem to prostě brát nechtěla. A pak se mě zeptal jestli jsem nezhubla v poslední době, řekla jsem, že ano. A on mi řekl, že bych měla začít HA zase brát, když mám nízkou váhu a mohlo by tak dojít k odvápnění kostí prý a další problémy. Myslela jsem si, že je to normální po vysazení HA, ale teď se docela bojím, aby to opravdu nebylo tou nízkou váhou a já neměla nějaké problémy.

Mohly byste mi poradit, zda opravdu mám zase začít HA brát? Děkuji všem

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Před tím, než jsem začala brát HA jsem vážila 44 kg a nemohla jsem přibrat. Pak jsem začala sportovat + brát HA a váha se ustálila na 49-50 kg. Před měsícem jsem zkoušela vysadit a mělo to katastrofální následky na pleť a stačil měsíc vysazení HA a váha šla ihned dolů. Asi bych dala na lékaře a zase ji začala brát.

arrow
profile_image
tiny
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je dlouhá doba, taktéž jsem vysadila antikoncepci. Když to bylo poprvé měla jsem menstruaci asi o dvacet dní později než normálně. Teďka naposledy krátce poté co jsem vysadila poprvé jsem ji už měla ve stejnou dobu jako má být. Nevím jak moc si hubená, ale já mám asi 48-52 kg a to jím co chci, těžko říct co na to má vliv. Před dvěmi lety jsem měla tak o pět kilo víc. S vysazením antikoncepce je možné, že třeba jedno, dvě kila zhubneš. Spíš bych se držela toho, co řekla gynekoložka a snažila se prostě co nejvíc jíst. Mě se pleť první měsíc dost zhoršila a teďka je to druhý měsíc a zatím dobrý. Ale možná to zase přijde.

Reaguji na Naughtycat: to jsi mě moc nepotěšila no já jsem byla vždycky hubená, ale teď jsem opravdu zhubla dost no...on nejdřív řekl, že stačí když naberu tak 4 kila, ale pak zas řekl, že bych měla znovu nasadit tu HA....achjo, já nepozoruji žádné negativní věci z vysazení...moc se mi do toho nechce no, ale tak uvidím...jinak děkuji

Reaguji na tiny: já mám tak 45 teď no, fakt jsem hodně zhubla, normální váhu mám také tak 48-50....řekl, že mám přijít za 3 měsíce, tak snad něco naberu zpět do té doby...jinak hned ten čtvrtek, co jsem tam byla, jsem začala špinit, tak jsem se radovala, že z toho bude ms, ale dnes už zase skoro nic, tak jsem z toho taková zmatená no...

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dulinka123: To mě mrzí, ale moje zkušenost je bohužel taková Taky jsem chtěla vysadit, ale nemůžu, ta zkušenost s vysazením na chvilku mi stačila, už jen kvůli tomu, jak strašně se mi zhoršila pleť. A i ta váha zas šla dolů a to já nechci. Každopádně můžeš zkusit hodně jíst, sportovat + se myslím dají píchat injekce na podporu přibírání(to jsem viděla v pořadu Jste to, co jíte). Mohla bys to zkusit a kdyby to nevycházelo, tak se zas vrátit k HA.

arrow
profile_image
tiny
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dulinka123: Ono záleží i kolik měříš, jestli jsi vysoká tak si to nedokážu představit takovouhle váhu. Já měřím ani ne 160 cm.

Reaguji na Naughtycat: zkusím něco přibrat a uvidím no, začla jsem teď posilovat, abych měla alespoň nějakou svalovou hmotu, když ne tuk já jsem tedy přestala brát HA kvůli kvasinkám, takže bych jí opravdu nerada nasazovala zpět no

Reaguji na tiny: určitě mám víc jak 160 cm, ale když jsem měla těch 50 kilo, tak to je moje klasická váha (vždycky jsem měla problém s přibíráním, ať jsem jedla cokoliv)

arrow
profile_image
tiny
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak uvidíš, nasadit jí můžeš snad vždycky.

Reaguji na tiny: jojo, to ano...já jen, abych z toho pak neměla nějakou polízanici, třeba s těma kostma nebo něco...jinak děkuju

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já teda nevim, ale ty chceš začít brát to svin.stvo jen kvůli váze? to si radši uprav jídelníček. nasaď vitamín B, nebo tak něco. já zhubla po vysazení 2 kila, ale spíš bych řekla že to byla voda, cítim se lehčí, líp. ale pleť se mi zatím do normálu nevrátila, když vidim co ta HA dokáže v těle udělat, tak už bych jí nebrala..

arrow
profile_image
Bárbr
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Angeeli: já teda nevim, ale ty chceš začít brát to svin.stvo jen kvůli váze?

Souhlasím. Nasazení HA neřeší příčinu,ale jen důsledek. Raději zajdi na vyšetření k lékaři, ať ti udělá testy. Já jsem teda taky hodně štíhlá, HA beru, ale nikdy by mě nenapadlo ji primárně brát kvůli váze .

právě, že ji kvůli té váze brát nechci....ale bojím se, abych kvůli tomu neměla nějaké problémy, jak říkal doktor, s těma kostma, a abych vůbec dostala tu ms...beru B-komplex, jím pravidelně 5x denně, cvičím...ale jak říkám, měla jsem s tím vždycky problém, takže nevím za jak dlouho se dostanu na svou normální váhu...

arrow
profile_image
avata
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky nečetla jsem celou diskuzi,tak se omlouvám,kdybych někoho opakovala. Při váze pod 43kg dochází k tomu,že tělo nedokáže pracovat ,tak jak má a přestává hlavně menstruační cyklus!Takže asi bys měla raději hormonální antikoncepci brát a až bude psychicky ok a zdravotní problémy také ,pomalu zkus HA vysadit a určitě při pravidelné stravě tolik nezhubneš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já,když jsem jednou dost zhubla, tak se mi taky menstruace nedostavila. ... Pak jsem začala jíst normálně a vše bylo ok. Myslím,že by jsi spíš asi měla přibrat,ale né tím, že zašneš brát antikoncepci.To mi trošku připadá zcestný....Ale nevím, no...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené