Cituji Cansu: Můj přítel také často nosí obleky, nejen do práce, ale i soukromě, ale jsou to perfektně padnoucí obleky, košile a boty. Někdy nosí jeasny a elegantní boty, košili a na to sako. Někdy místo košile triko. Samozřejmě mimo to obléká i jiné oblečení, ale hodně často nosí i tento styl. A určitě nevypadá usedle, naopak je v tom ohromně sexy.

Souhlasím.
Usedle na mě působí kombinace deštníku a buřinky. A to co sem bylo vloženo s hodinkami na řetízku

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pánovi fandím, je prima a osvěžující, že si někdo troufne i na něco jiného než stádní uniformitu . Já sama se taky ráda oblékám poněkud výstředně, třeba kabát s nárameníky a klobouček od Tonaku, všichni mi říkají, že v tom vypadám jak letuška, ale zároveň se to všem líbí .

Vážně si nevzpomínám, že bych kdy viděla muže s buřinkou na hlavě jen tak kráčet po ulici za bílého dne. Buřinku mám spojenou spíš s uměleckou scénou, historií. Dle mého je to až moc usedlý a tutíž na běžné nošení komplikovaný doplněk. Buřinka sama o sobě totiž nenese žádný náboj, působí tlumeně, možná proto se mi víc líbí na ženách. Nějak mám v hlavě zafixováno, že chlap s buřinkou obvykle působí jako paňáca nebo jako pitoreskní postavička vytržená z reality. Jo, a od té doby co jsem zhlédla Kubrickův Mechanický pomeranč buřinka dostala i třetí inovativní rozměr, tzv. deviantně perverzního anglického ''gentlemana''. Chtěla bych tedy vidět buřinku pojatou v moderním, neusedlém a přesto nositelném celku.

Tak po městě vídávám muže v obleku zcela běžně - jdou do práce, z práce, do divadla, na večírek.

Ten hlavní "problém", který s tím oblečením slečny tady mají, se týká asi klobouku.

Pravdou je, že Češi prakticky už klobouky neznají - s výjimkou slamáku na léto k moři. Kdo nosí klobouk je divný nebo staromódní. Já mám klobouky ráda, tuhle jsem si jeden vzala a přímo na ulici mě zastavily dvě Britky a chválily. U nich se klobouky nosí přece jen více.

Fandím každému, kdo dokáže vyjít z davu a dokáže se oblékat stylově.

Reaguji na xiuxina: No, tak pár příkladů...a dámy s buřinkou jsou také moc hezké

Cituji Lisa: Lisa

Jéé, děkuji, když se chce, tak to jde. Ale Jude Law nejspíš na hlavě nemá buřinku a dobře udělal. Právě tyto typy klobouků se mi na chlapech líbí víc, protože působí víc mužněji, než-li mile a roztomile vypadající buřinky.

Reaguji na xiuxina: ta tvoje fotka ale není z té akce, nebo jo? Články z té akce popisovaly ten klobouk jako buřinku a tedy mně to tak také připadá. My většinou známe buřinky jen z Pana Tau, ale dneska mají většinou trošku jiný tvar...

To, co je na fotce u tebe, je myslím fedora, to je taky moc hezký klobouk

arrow
profile_image
žuldík
od 7. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

upřímě podle mě je to dost divný. no řekněte sama kdybyste potkali takto oblečeného pána jestli by vám to přišlo normální podle mě hrůůůza

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené