Začala jsem užívat antikoncepci Jeanine (už dobírám první platíčko). A mám šílené problémy s vyprazdňováním. Takové problémy jsem nikdy neměla a cítím se hrozně. Mám nahoře skoro 3 kila, jsem nafouklá a cítím se hrozně. Nakoupila jsem si všelijaké přírodní projímadla a snažím se aspoň díky tomu fungovat. Myslíte, že to může souviste s HA?

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo, myslím, že ano...dobrala jsem druhé plato Yazu...sice nemám až tři kila nahoře (děkuji!), ale jsem nafouklejší (zkoušela jsem espumisan...na nic, jen tahání peněz, protože se musí užívat furt a po velkých dávkách), chodím daleko míň pravidelně na záchod a normálně jsem se vyprázdnila až teď při 4 denní pauze na MS.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Michelless: Myslíte, že to může souviste s HA?

může. Já měla další problémy související s vyprazdňováním a po vysazení HAK se najednou ztratily, a to jsem trpěla několik let...Bohužel mě ta souvislost s HAK nikdy nenapadla... ani doktory, po kterých jsem běhala...

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

samozřejmě může,já kdysi začínala brát,tuším že to byla Chloe a naopak sem měla problémy denně silné průjmy,křeče a každé ráno pravidelně a pozdě večer sem zvracela....pak sem změnila a super....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené