Malé kupuji opalovací krémy vždy s SPF 50 značky La Roche-Posay.Zajímalo by mě,pokud by jí došel,zda-li může používat ten můj opalovák.Používám Lancaster a to je výborná značka.Mám také SPF 50.Nebo je lepší koupit dětský ještě do zásoby.Děkuji

arrow
profile_image
Kaariin
od 5. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Radši bych koupila dětský

určitě dětský, mají citlivější pokožku to mi připomíná, když mám termín přelom dubna/května, na léto bych taky měla něco koupit že jo? jestli ještě nebude moc malá na nějaké krémíky

arrow
profile_image
Kaariin
od 5. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na El Sol: Určitě kup Mi se malý narodil loni v květnu a na léto jsem taky koupila opalovák projistotu hlavně držet mimčo co nejvíce ve stínu.

Reaguji na Kaariin: super ídky moc už mám i deštniček s kočárkem ňuňu já se na ní tak těším!

arrow
profile_image
Kaariin
od 5. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na El Sol: Taky jsem nakupovala jak šílená, až na to že jsem měla mít holku a narodil se kluk No tak jsem pěkných pár tisíc vyhodila Ale to už jsem OT.

Reaguji na Kaariin: týjo máme mít taky holku, už je růžově udělaný pokoj, ale na 5x UTZ potvrzena i teď v 32 tt znova, pindík tam není a přeměřovali stydké pysky, tak jim věřím , u Apolináře a v Motole mám pro ní už vše, i nový pokoj, a ještě jsem stihla na léto "obléknout" sebe, takže jsme zajištěné !

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Reaguji na Michaela125: Nic "dospěláckého" bych na malé dítě rozhodně nedávala, aby se Ti pak třeba neosypala nebo něco, některé děti mají pokožku hodně citlivou...

Reaguji na El Sol: Moje dítko se narodilo v půlce srpna, v létě než se narodil, tak jsem šla do lékárny, ať mi doporučí vhodný prostředek s co nejvyšším faktorem pro malinké mimčo a paní v lékárně mi málem vynadala, že tak malé miminko by se vůbec nemělo slunci vystavovat. No samozřejmě jsem ten krém nechtěla kupovat proto, že bych ho chtěla dávat opalovat, nejsem blázen Ale mimčo by mělo být natřené, i když ho budeš mít v kočárku a boudičku překrytou třeba látkovou plenou - i když bude ve stínu, ale budeš s ním na procházce venku a slunko svítit bude, něco málo se k němu dostat může. Takže já vždycky všechny odhalené části tělíčka mazala.

Mimochodem - pro malého jsem měla tento krém a byla jsem moc spokojená, je jemňoučký, krásně se roztírá, bez parfemace.

arrow
profile_image
bellada
od 12. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Samozrejme že na dieťa treba aj detský krém, dospelácky by som určite nedávala, obsahujú látky ktoré detská pokožka neznesie, alebo ju zbytočne zaťaží. Detský opaľovací krém by mal mať minerálne UV filtre a nie chemické, nato sa treba hlavne zamerať, ale aj tak väčšina detských je vhodná až od 6 mesiacov, skoršie použitie treba konzultovať s pediatrom.

Moc díky za Vaše názory,dokoupila jsem Biodermu 50SPF

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené