arrow
profile_image
Karmen
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všimly jste si v tomto filmu a dalších dvou dílech, jak vypadají vedlejší ženské postavy ? Jsou starší, mají drsnější rysy ,a přitom mně připadají velmi přítažlivé, vrásky vůbec nevadí. Čím to podle vás je? Já jsem přišla na nějak zvlášť neupravené delší vlasy, přirozený make up, i když velmi často oční linky. Něco v mimice ? Nebo něco jiného ? Jasně, jsou to švédky, ale asi bychom se mohly nechat inspirovat.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem si toho všimla, např. Cecílie je okouzlující... Ale jsou to herečky, Švédky. Navíc mají krásný vlasy, což podle mě udělalo hodně. Vrásek dost, ale přesto sexy. Taky nevím... Prostě šťastný ženský?

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jj, taky jsem viděla filmy a všimla si toho Vrásky mají, ale jinak jsou upravené, hezky nalíčené, jak říká etoile, mají krásné vlasy, prostě jsou "chic" a to se pak asi ztratí ) Nebo prostě na ten film nepoužili vylepšující filtry pro kamery nebo retuše, protože se retušují nejen fotky, ale i jednotlivá políčka ve filmu. Každopádně třeba taková Diane Keaton je příklad krásného stárnutí, má šedé vlasy, vrásky a přesto je to kočka, zato jiné jsou s těma svýma liftingama a plastikama směšné. Každopádně mají všechny společnou aspoň tu figuru a hezké vlasy, když nemají nějaké kruhy pod očima, tak i s vráskama dokáží vypadat svěže a přitažlivě, protože přeci jen všechny mají make up, ten jim zvýrazní oči, rty a tak...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené