arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, párkrát mě gynekolog upozornil, že mám cystu (myslím tak 3x). Dřív mi to bylo jedno, ale teď mám strach, že budu mít problémy s otěhotněním. Mohou občasné cysty způsobit problémy v reprodukční sféře nebo neplodnost? Poradíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Já také trpěla cystama.Popravně, mám s otěhotněním problémy.Nechcu to rozebírat,není to moc příjemné téma.Vždy jsem dostala nějaké prášky a cysta zmizela.S přítelem sme se snažili a nic, sedm let,ale už spolu nejsme.

arrow
profile_image
fashion86
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám trochu strach. Cystu mám, teď s ní půjdu na operaci . A bylo mi řečeno, že mi nedoporučují odkládat těhotenství. Takže si myslím, že problémy asi budou, jinak by to neříkali. Měla jsem strach vyptávat se na podrobnosti. Snažím se na to nemyslet, ptz jsme ještě dítě neplánovali.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ano, problémy můžou být...

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mívala jsem cysty, kolem dvacítky jsem byla s jednou na operaci, ale otěhotněla jsem bez nejmenších problémů. V těhotenství jsem pak taky cystu měla, ta už muže být pro plod nebezpečná, když praskne, ale prý je to poměrně obvyklý a nakonec to dopadlo dobře. 4 roky po porodu jsem měla další velkou cystu, kterou sledovali, ale naštěstí jsem na operaci nemusela. Ono záleží, čím je cysta vyplněna, pokud je to tekutina, tak to nevadí, pokud je to hustší hmota nečistot, tak musí být po sledování cysta většinou při laparoskopii vyčištěna. Pak je to bohužel chirurgický zákrok na vaječnících, a ten může být vždy nebezpečný, jako každý zásah do těla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené