Ahoj holky,

předminulý pátek jsem musela k očnímu kvůli neustále slzejícímu a podrážděnému oku, poslal mě domů s kapkama a že prý mám nějaký zánět...víc mi neřekl. Posledních pár dní si však začínám všímat, že na to oko, které jsem měla postižené-levé (a stále mám, stále slzí apod.) dokonce hůř vidím...když si zakryji pravé oko, tak to levé je dost slabé, vidím hodně rozmazaně a dokonce už pociťuji takový ten zvláštní pocit, když člověk hůř vidí (nevím jak to popsat, je to takový tlak v oku)...myslíte, že to může být pouze tím zánětem, nebo že je to trvalé?

Je pravda, že poslední dobou trávím dost času u PC a hlavně ve škole nám pořád pouští něco přes dataprojektory a tam podle mého oči trpí nejvíc...

Předem díky za Vaše odpovědi

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

měla jsem o prázdninách zánět způsobený čočkami, na oko jsem asi tři týdny téměř neviděla, světloplachost, slzení, celé bělmo rudé, měsíc jsem byla na antibiotikách. Doktorka mě strašila, že mi tam zůstala větší jizva a že je možné, že už nikdy neuvidím jako dřiv, ale naštěstí se to zahojilo a nepozoruji žádné zhoršené vidění. Takže v klidu, až zánět odezní, postupně se to zas vrátí do starých kolejí .

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mělo by to odeznít. Já měla nedávno opět zánět v obou očích (trpím na to) a na obě oči jsem viděla přesně, jak popisuješ, ani jsem nebyla schopná nic napsat, kapala jsem Evercil, pak Opatanol a samo to odeznělo, už zase vidím jako dřív. Žádný problém.

Díky moc, potěšily jste mě

arrow
profile_image
Evira
od 4. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kup si nějaké vitamíny na oči s výtažkem z borůvek, mně to na únavu očí pomáhá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené