1. . .45678910. . .1617
arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji princezsverunka: .a nebo zpátky šáhnu na blond

To by ale byla velká škoda

řešila jsem to samé, co Ty. Nechala jsem si odrůst 2-3 cm své zrzavé vlasy, ve kterých jem měla blond a včera ráno jsem se asi špatně vyspala, v koupelně jsem se za 5 sekund rozhodla jít do drogérky, koupit palette ( vybrala jsem odstín pralinka - G3, nechala ji působit sotva 15min a mám hnědou takže radím, běž do hnědé, a v létě při opálení budeš vypadat přirozeně

Reaguji na Epinka: máš někde fotku?...
Já jsem se taky rozhodla ráno a jela jsem pro barvu,ale pořád to není ta hnědá co chci,takže počkám 14dní či tyden a koupim si šampon..
Chytá dobře hnědý šampon-barva?..
Hlavně si musim na to zvyknout a v létě je to paráda protože jsem hnědá D

arrow
profile_image
Indil
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sama jsem letní typ s barvou šedou tmavě plavou, ale výraznější jsem v tmavé barvě, respektivě v černé či tmavohnědé, jsem v ní i zajímavější podle okolí. Nejlépe si zajít do parukárny a zkusit určitou barvičku vlasů, aby jste si pak v budoucnu neničily vlasy zpět odbarvovaním na světlou...

arrow
profile_image
Misha357
od 28. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Klidně tmavší hnědá, blond se mi na Tobě nelíbí vůbec

Reaguji na Misha357: jestli je to na mě:tak docela se té tmavé bojím...ale dekuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji princezsverunka: tak docela se té tmavé bojím

nedávej si jí...budeš v ní vypadat strašně trvdě...světlá na tobě vypadá přirozeně když už tak světle hnědá,ale tmavě hnědá podle mně bude na tobě umělá..

Ježiš ty máš nádhernou barvu, moc moc! Ta na prvním obrázku je fantastická, přesně takovou bych chtěla místo své blond. Určitě si ji nech, i když si myslím, že by ti i tmavší slušela, ale tobě by podlě mě slušela snad každá. To má holt někdo štěstí.

Reaguji na Sandí: tedka mam prave svetlou a nevim jak to bude dal ....

Reaguji na Kaja_Mittelova: jestli mluvis se mnou tak dekuji moc ..a jakoíu barvicku myslis?

Reaguji na princezsverunka: Jj, zapomněla jsem tam dát "reagovat", ..ta tvoje hnědá je prostě krásná. Myslím, že klidně i kaštanová by ti sedla. Já mám hodně světlou, ale přírodní blond a postupně bych se chtěla dostávat až na podobnou co máš ty a i zakladatelka, ta má také moc krásnou (máte docela podobné,myslím)

Reaguji na CarolS: Mám k dispozici program na úpravu fotek, ale nejsem profesionálka,. I tak jsem ti zkusila nabarvit různě vlasy. Zrzavá a blond jsou jen pro ukázku, začaly mě ty úpravy bavit, takže kdybyste kdokoliv chtěli nějakou barvu vyzkoušet tak není problém (klidně přes soukromé zprávy nebo sem do tématu )... Snad to zakladatelce trochu pomůže.

Reaguji na CarolS: zbytek

Reaguji na CarolS: Jo a když se tak podívám na tu černou a tmavě hnědou, tak si myslím, že by ti fakt moooc slušely

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja_Mittelova:
Ty bláho ! Teda až mi oči přecházejí, z tolika mých fotek... A je to teda nezvyk, vidět na sobě něco úplně jiného Paradoxně opravdu nejméně se mi líbí ta blond, ikdyž k té stejně nemám v plánu se vracet. No jsem zvědavá, jestli někdo připojí svůj názor, já sama sebe asi nevidím tak objektivně...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené